Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

DOBRY MECHANIK JAPOŃSKICH AUT 2018/03/30 03:56 #32551

  • torpeda
  • torpeda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Witam. Poszukuję dobrego mechanika znającego się na rzeczy , który potrafi bez kręcenia nosem wymienić rozrząd w japońskim aucie i zdiagnozować problemy z silnikiem. w naszym mieście niestety ciężko o takiego ,który bez komputera trafi w sedno :-) W pierwszej kolejności potrzebny gość do wymiany rozrządu,konkretny w promieniu do 50 km, nie musi być ze Słubic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DOBRY MECHANIK JAPOŃSKICH AUT 2018/03/31 05:10 #32557

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
W dzisiejszych autach bez komputera nie zrobisz prawie nic, no chyba że jeździsz jakimś trupem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DOBRY MECHANIK JAPOŃSKICH AUT 2018/03/31 14:27 #32559

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 691
  • Otrzymane podziękowania: 70
Podrzuciliśmy Twoje pytanie na nasz profil facebookowy. Rozkręciła się dyskusja :)

www.facebook.com/slubice24/posts/10156223060067692

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DOBRY MECHANIK JAPOŃSKICH AUT 2018/04/01 05:10 #32562

  • torpeda
  • torpeda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
ja28rek nie ubliżaj proszę klasykom bo nie można ujmować takiemu Mercedesowi dawniej zwanemu Puchaczem, Auta te sporadycznie widzę na trasach które z pewnością mają już nadwyżkę 400 tysięcy na zegarze i one nadal jeżdżą.Mechanicy naprawiali je z książek i nie ma w tym nic złego. Wypada szanować starą szkołę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DOBRY MECHANIK JAPOŃSKICH AUT 2018/04/01 11:30 #32563

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Taki odpicowany "puchacz" może być nierzadko wart więcej niż np taka. 2-3 letnia fabia. Wszystko zależy od stanu, zgodności z oryginałem i historii. Ludzie inwestują w "klasyki" bo niektóre modele już nie stracą na wartości, a w przyszłości można je odsprzedać ze sporym zyskiem. Przykładem może być np. BMW E30, które kilka lat temu można było bez problemu nabyć za kilka tysięcy złotych. Dziś za zadbany egzemplarz (nawet w ubogiej konfiguracji) sprzedawcy wołają już kilkanaście tysięcy złotych, a nawet i więcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DOBRY MECHANIK JAPOŃSKICH AUT 2018/04/01 11:40 #32564

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
PS: co do mechaników słubickich- tego akurat nie będę komentować, ale polecam przejrzeć np. fora internetowe poszczególnych marek. Warto tam zapytać o jakiś dobry warsztat w naszej okolicy, który specjalizuje się np. w "japońcach". Druga sprawa, to to, jak daleko jesteś w stanie z takim autem pojechać. Ja swój np. serwisuje w Zielonej Górze i mimo wszystko nie żałuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DOBRY MECHANIK JAPOŃSKICH AUT 2018/04/01 16:53 #32566

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35

torpeda napisał: ja28rek nie ubliżaj proszę klasykom bo nie można ujmować takiemu Mercedesowi dawniej zwanemu Puchaczem, Auta te sporadycznie widzę na trasach które z pewnością mają już nadwyżkę 400 tysięcy na zegarze i one nadal jeżdżą.Mechanicy naprawiali je z książek i nie ma w tym nic złego. Wypada szanować starą szkołę


Pierwsze słyszę że Mercedes jest japoński.

Nie mam nic do aut klasycznych które są zadbane, ale niestety w naszym mieście jeździ dość sporo aut za którymi bez obiegu wewnętrznego nie da się jechać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: DOBRY MECHANIK JAPOŃSKICH AUT 2018/04/05 02:43 #32584

  • torpeda
  • torpeda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Mowa o japońskich autach była w tytule a jeśli chodzi o żywotność to sprawa dotyczy wszystkich marek więc nie czepiajmy się szczegółów. Pirlo zgadzam się z Tobą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1