Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Straż miejska
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Straż miejska

Straż miejska 01/05/2018 17:27 #31570

Witam, jestem mieszkanką Słubic od kilku lat niestety nie udało mi się nigdy zauważyć czy w Słubicach jest staż miejska...?
Jeśli tak to proszę o informację gdzie takową można spotkać? Z góry dziękuję

Odp: Straż miejska 01/05/2018 17:59 #31574

• burmiszcz
  • Wszystko wiedzący
Głównie w Urzędzie Miejskim przy Akademickiej 1, czasem złożą jakiś wieniec pod pomnikiem z okazji świąt, na pewno co roku, 01.11 sterują ruchem. Ot taki folklor.

Odp: Straż miejska 01/05/2018 18:13 #31576

• Schmidt
No jeszcze przejadą się od czasu do czasu służbowy autem np do warzywniaka czy innego sklepu. A w sprawach porządku to burmistrz wysługuje się najczęściej mieszkańcami miasta: np. łap Niemca jak wyrzuca śmieci, podkapuj sąsiada lub dyrektorami spółek miejskich typu puk: zabierzcie śmietniki z ulic bo nie mamy kontroli kto tam śmieci wyrzuca. Ogólnie wygląda na to że formacja mało zorganizowana, brak patroli pieszych, może coś robią ale ogólnie to bardziej udają.

Odp: Straż miejska 01/05/2018 21:27 #31582

• gorden
  • Czasami tu wpada
I jeszcze czasami każą zabrać do domu psa, który wpadnie pod koła Twojego samochodu rzeczywiście folklor Pan komendant niesamowicie dowcipny funkcjonariusz tylko wtedy jakoś nie doceniłam człowieka...
Ciągle nurtuje mnie pytanie co by było gdybym wtedy zamiast psa potrąciła dzika
Ostatnio zmieniany: 01/05/2018 21:31 przez gorden.

Odp: Straż miejska 01/10/2018 16:57 #31632

• Schmidt
Miałbyś obiad na cały tydzień chociaż możliwe, jak byłby to dzik to byłaby interwencja i zostałby dzik zatrzymany do dyspozycji
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.14 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama