Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dziura w jezdni - gdzie zgłosić 2017/12/05 08:17 #31313

  • yon
  • yon Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Mysle, ze potrzebne jest jakies miejsce w przestrzeni publicznej, gdzie mozna latwo i szybko zglosic problem , ktorym powinny sie zajac wladze, czy ich wykonawcze ramiona , ale czesto tlumacza sie tym, ze nie wiedza. Tak jest np. z dziurami w drogach - jako pierwszy zglaszam wiec dziure w drodze na ulicy Nadodrzanskiej przy budynku naroznym, w bezposrednim sasiedztwie mostu granicznego. Dziura juz w tej chwili zaczyna zagrazac oponom samochodowym, wiec juz chyba pora na jej likwidacje - czy moze czekamy na nieszczescie? No i jest jakby nasza wizytowka...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziura w jezdni - gdzie zgłosić 2017/12/05 09:29 #31316

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Dziury to nic w porównaniu z zapadniętymi studzienkami, które niszczą nam zawieszenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziura w jezdni - gdzie zgłosić 2017/12/05 10:28 #31317

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 5
Taki numer telefoniczny t.zw. interwencyjny powinien być utworzony dla wszystkich spraw dotyczących miasta i wymagających pilnej interwencji odpowiednich służb. Odnośnie stanu dróg to mimo,że remontuje się ostatnio sporo to jestem zdziwiony,ze ulica Kopernika jest pomijana w planach . A jej stan jest fatalny no i te słynne garby na których kierowcy niszczą samochody z niskim podwoziem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dziura w jezdni - gdzie zgłosić 2017/12/06 00:05 #31329

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Masz racje "Zibowski" - garby so w ogole malo widoczne a powinny byc pomalowane biala lub zolta farba -tez moga byc paski- aby kierowca w czas wyhamowal samochod. Pol biedy z mieszkancami Slubic , ktorzy wiedza gdzie takowe "garby" sie znajduja ale zamiejscowi? Czy to na nich sa te pulapki? :woohoo:
Dziury w jezdni mozna tez -moim zdaniem-zglaszac policji lub moze Strazy Miejskiej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1