Słubice: 22 października 2017   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Ostrzegamy przed Klinika weterynaryjna w Gorzowie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ostrzegamy przed Klinika weterynaryjna w Gorzowie

Ostrzegamy przed Klinika weterynaryjna w Gorzowie 08/06/2017 16:02 #29574

Witam serdecznie,

pragne opisac nasza przykra historie.

Wczoraj o godzinie 10 udalismy sie z naszym psem rasy wyzel do weterynarza w Slubicach. Diagnoza skret zoladka. Od razu skierowano nas do kliniki w Gorzowie, Klinika KUROSZ, Papuszy 6/8a, Gorzów Wlkp. Weterynarz 24h
Zadzwonilismy do Gorzowa i opisalismy stan psa. Klinika byla przygotowana na nasz przyjazd. Jednak kiedy dotarlismy okazalo sie, ze w Gorzowie nie ma chirurga !!! Pies wymagal natychmiastowej operacji. Kazda minuta byla dla niego wazna. W Gorzowie dzwonilismy do wszystkich weterynarzy i nigdzie nie bylo chirurga. Kontaktowalismy sie rowniez z klinikami w Zielonej Gorze, gdzie powiedziano nam ze pies moze do Zielonej Gory nie dojechac. Byla juz godzina 12. Kliniki w Zielonej Gorze sa czynne do 15. Czulismy wielka bezradnosc. Pies umiera. Udalismy sie z naszym ukochanym psem do Tierklinik w Fürstenwalde w Niemczech- rowniez klinika 24h gdzie pies zostal od razu polozony na stol operacyjny. Jednak okazalo sie, ze jest juz za pozo. Byla juz godzina 14:30. W przypadku ostrego skretu zoladka kazda minuta jest wazna. Co najgorsze po wizycie w Slubicach dzwonilismy do kliniki w Gorzowie i powiedzielismy, ze pies ma ostry skret zoladka i musi zostac natychmiast operowany tz potrzebuje chirurga i nie dostalismy informacji, ze chirurgow w Gorzowie nie ma! Wg Dz.U. 2004 Nr 11 poz. 95 Kliniką weterynaryjną lub weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym
kieruje lekarz weterynarii posiadający prawo wykonywania zawodu lekarza
weterynarii " a do zakresu obowiazkow owego nalezy m.in leczenie zwierząt przez wykonywanie zabiegów chirurgicznych. Chcemy wszystkich przestrzec. Nasz ukochany pies ktory byl z nami 9 lat juz nie zyje. Serce boli. Jedno pytanie nasuwa sie tylko. Czy to, ze klinika ktora jest 24 h na dobe czynna moze pozwolic sobie na takie traktowanie ? Slubice sa polozone od Gorzowa 70 km, dlaczego w takim promieniu nie bylo chirurga ? Czemu od razu nie dostalismy informacji gdzie otrzymamy fachowa pomoc ?

naszakochanaMisia.jpg

CO NALEZY DO OBOWIAZKOW KLINIKI .

Dz.U. 2004 Nr 11 poz. 95
USTAWA
z dnia 18 grudnia 2003 r.
o zakładach leczniczych dla zwierząt. 4. Kliniką weterynaryjną lub weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym
kieruje lekarz weterynarii posiadający prawo wykonywania zawodu lekarza
weterynarii oraz co najmniej 5-letni okres pracy w zawodzie lekarza weterynarii.

Czym się zajmuje weterynarz, lekarz weterynarii (Zakres obowiązków):

- badanie stanu zdrowia zwierząt
- rozpoznawanie i zwalczanie chorób zwierząt, a także zapobieganie im
- leczenie zwierząt przez wykonywanie zabiegów chirurgicznych ''

Bardzo prosimy o udostepnienie informacji o zdarzeniu na stronie.

Dziekujemy

Angelika
Marcin Zawada
Ostatnio zmieniany: 08/07/2017 08:54 przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: Ostrzegamy przed Klinika weterynaryjna w Gorzowie 08/07/2017 09:11 #29582

• Imposible
  • Czasami tu wpada
Pół roku temu przeżyliśmy podobną sytuację dlatego wiem dokładnie co czujecie, nasz piesek był malutki zmarł nam na rękach

Odp: Ostrzegamy przed Klinika weterynaryjna w Gorzowie 08/07/2017 15:26 #29590

• grudzień
  • Stały użytkownik
Bardzo przykro. Rozumiem smutek po śmierci pasa z którym zżyła się cała rodzina. Proszę tego nie odebrać źle, ale często zdarza się tak, że w szpitalach nie ma specjalisty, który jest wymagany aby uratować życie człowiekowi, a na transport chorego brak czasu. Wyżeł niemiecki żyje krótko 9-11 lat. Nawet gdyby go wyleczono, to dla tego psa koniec był już bardzo bliski. Mam bardzo dobre doświadczenia w leczeniu zwierząt w klinikach wet. w Gorzowie Wlkp, jak też u Pana Owadiuka w Rzepinie, który nigdy o każdej porze dnia nie odmawia pomocy i operuje zwierzęta nawet w nocy.

Odp: Ostrzegamy przed Klinika weterynaryjna w Gorzowie 08/07/2017 19:54 #29592

• krs
  • Początkujący
Nie zgadzam się z poprzednikiem rottweiler żyje 7 /9 lat ja miałem i żył ponad 14 lat odszedł w naturalny sposób z czego byłem nawet zadowolony ze nie miałem obowiązku decydowania jak długo i w jakim stanie zdrowia ma żyć ,

Odp: Ostrzegamy przed Klinika weterynaryjna w Gorzowie 08/09/2017 08:55 #29621

jeśli doszło do przestępstwa, należy zgłosić do prokuratury
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.15 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama