Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ostrzegamy przed kliniką weterynaryjną w Gorzowie 2017/08/06 14:02 #29574

  • waszkamarcin
  • waszkamarcin Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie,

pragne opisac nasza przykra historie.

Wczoraj o godzinie 10 udalismy sie z naszym psem rasy wyzel do weterynarza w Slubicach. Diagnoza skret zoladka. Od razu skierowano nas do kliniki w Gorzowie, Klinika KUROSZ, Papuszy 6/8a, Gorzów Wlkp. Weterynarz 24h
Zadzwonilismy do Gorzowa i opisalismy stan psa. Klinika byla przygotowana na nasz przyjazd. Jednak kiedy dotarlismy okazalo sie, ze w Gorzowie nie ma chirurga !!! Pies wymagal natychmiastowej operacji. Kazda minuta byla dla niego wazna. W Gorzowie dzwonilismy do wszystkich weterynarzy i nigdzie nie bylo chirurga. Kontaktowalismy sie rowniez z klinikami w Zielonej Gorze, gdzie powiedziano nam ze pies moze do Zielonej Gory nie dojechac. Byla juz godzina 12. Kliniki w Zielonej Gorze sa czynne do 15. Czulismy wielka bezradnosc. Pies umiera. Udalismy sie z naszym ukochanym psem do Tierklinik w Fürstenwalde w Niemczech- rowniez klinika 24h gdzie pies zostal od razu polozony na stol operacyjny. Jednak okazalo sie, ze jest juz za pozo. Byla juz godzina 14:30. W przypadku ostrego skretu zoladka kazda minuta jest wazna. Co najgorsze po wizycie w Slubicach dzwonilismy do kliniki w Gorzowie i powiedzielismy, ze pies ma ostry skret zoladka i musi zostac natychmiast operowany tz potrzebuje chirurga i nie dostalismy informacji, ze chirurgow w Gorzowie nie ma! Wg Dz.U. 2004 Nr 11 poz. 95 Kliniką weterynaryjną lub weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym
kieruje lekarz weterynarii posiadający prawo wykonywania zawodu lekarza
weterynarii " a do zakresu obowiazkow owego nalezy m.in leczenie zwierząt przez wykonywanie zabiegów chirurgicznych. Chcemy wszystkich przestrzec. Nasz ukochany pies ktory byl z nami 9 lat juz nie zyje. Serce boli. Jedno pytanie nasuwa sie tylko. Czy to, ze klinika ktora jest 24 h na dobe czynna moze pozwolic sobie na takie traktowanie ? Slubice sa polozone od Gorzowa 70 km, dlaczego w takim promieniu nie bylo chirurga ? Czemu od razu nie dostalismy informacji gdzie otrzymamy fachowa pomoc ?






CO NALEZY DO OBOWIAZKOW KLINIKI .

Dz.U. 2004 Nr 11 poz. 95
USTAWA
z dnia 18 grudnia 2003 r.
o zakładach leczniczych dla zwierząt. 4. Kliniką weterynaryjną lub weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym
kieruje lekarz weterynarii posiadający prawo wykonywania zawodu lekarza
weterynarii oraz co najmniej 5-letni okres pracy w zawodzie lekarza weterynarii.

Czym się zajmuje weterynarz, lekarz weterynarii (Zakres obowiązków):

- badanie stanu zdrowia zwierząt
- rozpoznawanie i zwalczanie chorób zwierząt, a także zapobieganie im
- leczenie zwierząt przez wykonywanie zabiegów chirurgicznych ''

Bardzo prosimy o udostepnienie informacji o zdarzeniu na stronie.

Dziekujemy

Angelika
Marcin Zawada
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Ostrzegamy przed kliniką weterynaryjną w Gorzowie 2017/08/07 07:11 #29582

  • Imposible
  • Imposible Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pół roku temu przeżyliśmy podobną sytuację dlatego wiem dokładnie co czujecie, nasz piesek był malutki zmarł nam na rękach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostrzegamy przed kliniką weterynaryjną w Gorzowie 2017/08/07 13:26 #29590

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość
Bardzo przykro. Rozumiem smutek po śmierci pasa z którym zżyła się cała rodzina. Proszę tego nie odebrać źle, ale często zdarza się tak, że w szpitalach nie ma specjalisty, który jest wymagany aby uratować życie człowiekowi, a na transport chorego brak czasu. Wyżeł niemiecki żyje krótko 9-11 lat. Nawet gdyby go wyleczono, to dla tego psa koniec był już bardzo bliski. Mam bardzo dobre doświadczenia w leczeniu zwierząt w klinikach wet. w Gorzowie Wlkp, jak też u Pana Owadiuka w Rzepinie, który nigdy o każdej porze dnia nie odmawia pomocy i operuje zwierzęta nawet w nocy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostrzegamy przed kliniką weterynaryjną w Gorzowie 2017/08/07 17:54 #29592

  • krs
  • krs Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie zgadzam się z poprzednikiem rottweiler żyje 7 /9 lat ja miałem i żył ponad 14 lat odszedł w naturalny sposób z czego byłem nawet zadowolony ze nie miałem obowiązku decydowania jak długo i w jakim stanie zdrowia ma żyć ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostrzegamy przed kliniką weterynaryjną w Gorzowie 2017/08/09 06:55 #29621

  • kebab z bekonem
  • kebab z bekonem Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 38
  • Otrzymane podziękowania: 3
jeśli doszło do przestępstwa, należy zgłosić do prokuratury

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostrzegamy przed kliniką weterynaryjną w Gorzowie 2018/07/22 13:45 #33284

  • @@@@@
  • @@@@@ Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry,
Przykro mi z powodu Waszego psa. Mam chorą suczkę i chciałam zapytać o opinię kliniki w Niemczech?
Pozdrawiam
Magda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostrzegamy przed kliniką weterynaryjną w Gorzowie 2018/07/23 21:24 #33291

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Nie trzeba wybierac sie ze zwierzetami do Niemiec. Jest przeciez swietny weterynarz w Rzepinie, Pan Owadiuk, ktory jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1