Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Działka jutrzenka Słubice bardzo zaniedbana dzisiejsze zdjęcia 2017/06/12 16:16 #28881

  • Leszkiewiczrobert1234
  • Leszkiewiczrobert1234 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziś byłem z dzieckiem na spacer i takie widoki na działce . Jutrzenka






Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: poprawa wyświetlania zdjęć

Odp: Działka jutrzenka Słubice bardzo zaniedbana dzisiejsze zdjęcia 2017/06/14 14:13 #28900

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Z dala
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Dziękujemy za informację oraz zdjęcia. W tej sprawie kontaktowaliśmy się z przedstawicielami PUK, aby wyjaśnić sprawę.

W spółce za wywóz śmieci odpowiada Mariusz Olejniczak. W rozmowie z naszą redakcją wyjaśnił, że zarząd Jutrzenki zadeklarował zbyt małą ilość kontenerów w stosunku do ilości śmieci generowanych przez działkowców. Efektem tego jest częste zaleganie odpadów wokół kontenerów, bo one po prostu się w nich nie mieszczą.

Pan Olejniczak poinformował, że w każdą środę, co tydzień, pracownicy PUK zabierają śmieci z tamtego miejsca, także te dodatkowe i porozrzucane. Zostały zabrane także i dzisiaj (tak zadeklarował). Podkreślił, że aby sytuacja się nie powtórzyła, zarząd musiałby złożyć deklarację na dodatkowe pojemniki, co oczywiście wiąże się dodatkowymi z kosztami.

W tej sprawie jesteśmy w kontakcie z prezesem PUK Ireneuszem Woźniakiem, który obiecał osobiście temu się przyjrzeć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Działka jutrzenka Słubice bardzo zaniedbana dzisiejsze zdjęcia 2017/06/14 15:33 #28901

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Nie ma sensu dawać dodatkowych pojemników, bo ludzie podrzucają śmieci. I jak by ich stało 10 i to tak by brakowało. Jedynym wyjściem to monitoring.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Działka jutrzenka Słubice bardzo zaniedbana dzisiejsze zdjęcia 2017/06/14 16:20 #28902

  • mda
  • mda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam .
A co odpowie Pan Olejniczak na temat odmowy udostępnienia większej ilości poszczególnych kolorów worków na daną posesję ? Byłem osobiście w PUK i usłyszałem , że jeśli mam więcej śmieci segregowanych to mam sam zakupić worki , bo " to też kosztuje I nie będziemy ich rozdawali ". Segregacja to tylko na papierze chyba ładnie wygląda. Dlaczego gdy wyproszę u osób odbierających odpady więcej worków np. żółtych to oddając segregowane 3 worki żółte otrzymuję w zamian jeden pusty ? Mam go zapełnić i resztę śmieci nie segregować? Dlaczego np. w Cybince przed posesjami można zobaczyć nawet 8 brązowych worków do odbioru a u Nas gdy odebrano 3 pełne zostawiono 1 ?
Pozdrawiam wszystkich próbujących segregować .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1