Słubice: 22 listopada 2017   |   Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 11/14/2017 11:22 #31035

• yon
  • Jest tu od zawsze
O ile dobrze przeczytalem, to za prawie 30 tys zl. wykonano na zlecenie ustne wjazd na teren parkingu, czyli rozebrano kawalek chodnika, wyrzucono troche piachu i polozono kawalek chodnika z powrotem . Chcialbym miec firme, ktora tyle zarabia na tak powaznych inwestycjach. Nie wiem, kiedy wreszcie zacznie sie w Polsce karac ludzi siedzacych przy korytach za tak bezczelne przekrety, ale wierze, ze to juz niedlugo. Wiem tez na kogo, bron Boze , nie glosowac w najblizszych wyborach...

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 11/14/2017 11:47 #31040

yon napisał:
O ile dobrze przeczytalem, to za prawie 30 tys zl. wykonano na zlecenie ustne wjazd na teren parkingu, czyli rozebrano kawalek chodnika, wyrzucono troche piachu i polozono kawalek chodnika z powrotem . Chcialbym miec firme, ktora tyle zarabia na tak powaznych inwestycjach. Nie wiem, kiedy wreszcie zacznie sie w Polsce karac ludzi siedzacych przy korytach za tak bezczelne przekrety, ale wierze, ze to juz niedlugo. Wiem tez na kogo, bron Boze , nie glosowac w najblizszych wyborach...

To zależy co faktycznie zrobili. Faktury są dwie jedna za utwardzenie terenu na 19 tys. netto, i nie wiemy co de facto zostało zrobione ile tego terenu utwardzili, bo jak zrobili i wjazd i utwardzili teren pod cały parking to nie jest to jakaś wygórowana kwota. druga faktura to 3,5 tys netto za budowa parkingu, tez nie wiemy co w to wchodzi. I po co pisać że 30 tys jak firma otrzymała 22,5 tys , to jednak znaczna różnica. I gmina i firma są vatowcami więc powinno się mówić o cenach netto.

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 11/16/2017 15:52 #31067

• nieseba
  • Początkujący
Czy w związku z tym, iż Panowie stwierdziliście tu samowolę i niezgodność z MPZ czy ktoś poinformował odpowiednie organy?

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 11/17/2017 14:34 #31090

• burmiszcz
  • Stały użytkownik
nieseba napisał:
Czy w związku z tym, iż Panowie stwierdziliście tu samowolę i niezgodność z MPZ czy ktoś poinformował odpowiednie organy?
Nie wiem, jak inni ale ja czekam aż Ty to zrobisz.

Odp: Parking platny - okolice ulicy Mickiewicza 20 11/18/2017 13:01 #31100

• dziunia31
  • Stały użytkownik
Moim zdaniem z pewnością będzie wszystko ukrywane przez burmistrza Ciszewicza.
Wygenerowano w 0.19 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama