Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2016/12/22 22:02 #27674

  • adrwod
  • adrwod Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, jak w temacie; w którym kantorze w Słubicach można faktycznie negocjować dobre ceny? Który kantor przeważnie oferuje możliwie najwyższy kurs sprzedaży np. euro?
Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2016/12/23 05:45 #27675

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Negocjacja cen tylko z nazwy. Jak masz z 10000 euro to może coś zjadą z ceny, a przy mniejszych ilościach to się podśmiewają pod nosem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2016/12/23 06:47 #27676

  • adrwod
  • adrwod Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Faktycznie. Bardzo niemiła Pani w kantorze Europa przy rondzie nawet nie chciała na mnie spojrzeć, gdy chciałem negocjować przy wymianie 8000 euro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2016/12/23 21:19 #27685

  • adrwod
  • adrwod Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mogę powiedzieć, że negocjacje w dniu dzisiejszym zakończyły się fiaskiem. W kantorach na deptaku m.in. "Orzeł czy reszka", kurs skupu euro wynosił 4,36 zł. W każdym z nich taka sama odpowiedź: maksymalnie możemy dać 4,365 zł. Ale dobre i pół grosza. Jak widać ciężko jest wynegocjować zadawalający kurs. W każdym bądź razie przy 5000 euro faktycznie nie chcą z nami gadać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez adrwod.

Odp: Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2016/12/24 14:00 #27686

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Przecież wiadomo, że to nie zależy od kasjerow tylko od właściceli kantorów, kasjerzy nawet jak negocjują kurs, to muszą to ustalić z właścicielem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2017/01/02 10:53 #27733

  • torpeda
  • torpeda Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Radzę uważać na kantor przy deptaku po schodach ten w którym znajduje się bankomat PEKAO SA.Oszukują na kursie. Jeśli w innych kantorach jest kurs np: 4,36 to w tym wymienisz za 4,036. Ktoś potrafiący liczyć łątwo zauważy różnicę. Nawet przy kwocie 100 euro jest spora różnica ....rzędu
30 zł. Uważajcie na nich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2017/01/02 18:02 #27735

  • Dar699
  • Dar699 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 1
A ja proponuję wymianę w kantorach internetowych.Kurs 1-2 gr niższy od średniego kursu i bez przekrętów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2017/11/09 15:09 #30957

  • Dawid1983
  • Dawid1983 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wydaje mi się, że najkorzystniej wymieniać w kantorze internetowym. Najlepsze ceny i bezpiecznie bo się z walutą nie nosisz po mieście. Korzystam z KantorEkspert.pl i nie znam lepszego kantoru. Zawsze można telefonicznie negocjować cenę no i wszystko czarne na białym bez oszukaństwa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kantor wymiany walut - gdzie najkorzystniej negocjować ceny? 2018/05/25 10:47 #32934

  • Marek39
  • Marek39 Avatar
  • Gość
  • Gość
dobre ceny najlepeij negocjować w kantorze internetowym, w Nordiqa.com bez negocjacji jest fajny kurs plus rabat na start !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1