Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/10/29 18:36 #20551

  • kaja10
  • kaja10 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 1
Robiłam remont jakiś czas temu i za pokój takiej samej wielkości zapłaciłam 800zł Szpachlowanie, malowanie i położenie podłogi ( deska )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/10/31 20:02 #20597

  • slubice333
  • slubice333 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
znam czlowieka który sie tym zajmuje godny polecenia jego numer tel to 669 939 761 niedawno u mnie remont skonczył io wszystko jest ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/11/01 10:38 #20599

  • lubuskie 24
  • lubuskie 24 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dobre ekipy remontowe mają zajęte terminy, popapruchy zawsze są gotowi do pracy, także szukaj takiej ekipy co to na już nie może.

Abyś cenę miał mniejszą poczekaj na zimę, wówczas praca w środku lokalu z ogrzewaniem jest doceniana i cenę możesz mieć mniejszą.

Żadnych zaliczek, przedpłat, zadatków poza materiałami - tylko po wykonaniu pracy, jej ocena i rozliczenie finansowe.

W budownictwie ludziom się zdaje, że jak ktoś się buduje lub remontuje to mówiąc nieładnie srya dutkami i walą cenę z kosmosu.

Te prace jakie proponujesz to remontowe ABC, fizyczna praca, bez stresu, wielkiej odpowiedzialności, kontaktu z klientami etc.
Gładzie, panele, malowanie, kawałek terakoty czy glazury - sensacji nie ma.

To co mogę doradzić zapytaj ile czasu będzie trwał remont, tzn ile dniówek takich 8 - 9 godzinnych, daj zarobić pracownikowi no nie wiem 300 pln za dzień i pomnóż przez liczbę dni.

Tak u Ciebie to może tydzień, także 2000 pln za remont powinno być dobrze.

I ważna rzecz, jak najczęściej przebywaj z człowiekiem który się podejmie remontu, dla ekipy remontowej to za mała robota a jak będzie ją chciało robić 2-3 to się zaczną dyskusje w pracy, przerwy jednym słowem nie będzie tępa. Pańskie oko konia tuczy.

Nie polecam nikogo, ponieważ nie znam ekip ze Słubic.

Na koniec, możesz spróbować sam, jak masz czas i ochotę, nie są to trudne prace, zrobisz na pewno poprawnie a i kasa w kieszeni zostanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/11/02 08:44 #20602

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
na dobrego fachowca trzeba poczekać , znam takiego nr tel 693593319 zadzwon zapytaj .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez misia123.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/11/02 09:42 #20603

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
do lubuskie24-cwaniaków filozofów nam tu nie potrzeba ,weż się chłopie za robotę i tu farmazonów nie wypisuj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez misia123.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/11/02 17:41 #20608

  • sajmon
  • sajmon Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
pewnie zadzwonię . Dzieki . Ale choć trochę orientacyjnie chciałbym wiedzieć jakie są ceny żeby mnie za dużo nie skroili

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/11/02 17:56 #20609

  • lubuskie 24
  • lubuskie 24 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0

sajmon napisał: pewnie zadzwonię . Dzieki . Ale choć trochę orientacyjnie chciałbym wiedzieć jakie są ceny żeby mnie za dużo nie skroili


Sajmon jeszcze nie zacząłeś remontu a już się boisz, że Ciebie skroją, jak nie poczytasz sam o remontach, to tak będzie, że Ciebie skroją i jeszcze nie będzie jakości wykonanej pracy.

Misia 123 chyba się nie znamy i nie życzę sobie abyś mnie oceniał jako cwaniak, filozof i ten co się od pracy uchyla. Nie wiem czy się jasno wyraziłem i rozumiesz, że nie wypada obrażać innych nawet jak Ci się zdaje, że jesteś anonimowy w sieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/11/02 18:16 #20610

  • sajmon
  • sajmon Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0

lubuskie 24 napisał:

sajmon napisał: pewnie zadzwonię . Dzieki . Ale choć trochę orientacyjnie chciałbym wiedzieć jakie są ceny żeby mnie za dużo nie skroili


Sajmon jeszcze nie zacząłeś remontu a już się boisz, że Ciebie skroją, jak nie poczytasz sam o remontach, to tak będzie, że Ciebie skroją i jeszcze nie będzie jakości wykonanej pracy.

Strzeżonego Pan Bóg strzeże . jak już wpuszczę kogoś do domu to raczej będę musiał zapłacić . Chce po negocjować ceny a ni tak w ciemno kogoś brać i nie wiadomo ile płacić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/11/03 12:57 #20618

  • wichura77
  • wichura77 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam! Jeżeli byłby pan zainteresowany to podaje ceny 20zl za m2 na gotowo (gruntowanie,szpachlowanie x2 malowanie) sufit podwieszany 30zl m2 do tego panele 10 zl za m2 z listwowaniem. Są to ceny za samą robociznę . Najelpiej porozmawiać to wyjaśniłbym czemu takie ceny a nie inne 783 470 236

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaka firma remontowo-budowlana? 2014/11/05 16:00 #20651

  • Janusz188
  • Janusz188 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
planuję remont mieszkania na początku stycznia. Mieszkam od niedawna w Słubicach i nie znam żadnej firmy remontowej z której można skorzystać. Czy macie może kogoś do polecenia?
Poszukiwani prawdziwi fachowcy. Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.