Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie?

Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 04/23/2014 12:43 #18982

Witam, chcę zamówić meble do kuchni. Szafki były by w zabudowie na 3 ścianach, czyli z szafkami narożnikowymi. Długość zabudowy mierząc długość po podłodze to jakieś 12 m.. Kwota jaką byłabym w stanie przeznaczyć na same meble plus robocizna to ok. 10 tys. Zwracam się z prośbą do byłych klientów zakładów produkujących meble. Kogo byście mi polecili, żeby za tą cenę dostać meble, które posłużą chociaż z 6-8 lat? Wiadomo, że nie spodziewam się dębowych mebli, ale żeby szafki nie opadały, nie puchły i okleina się nie odklejała po roku użytkowania. Chciałam się skusić na sieciówkę Black Red White, gdyż podobają mi się ich meble, ale naczytałam się negatywnych opinii i trochę mnie to otrzeźwiło. Znowu nie znam osobiście ludzi którzy zamawiali meble w okolicznych stolarniach... Proszę bardzo o jakieś rady, opinie. Będę wdzięczna. Pozdrawiam

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 04/23/2014 21:12 #18984

• saszka
  • Stały użytkownik
Za tę wiadomość podziękował(a): storczykxd

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 04/24/2014 21:13 #18987

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 05/04/2014 10:28 #19062

• tomeknor
  • Początkujący
W PUK-u na ul.Krótkiej znajduje się nowo otwarta stolarnia "NORWEG" polecam.

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 05/19/2014 13:47 #19143

• pio
  • Forumowy mądrala
polecam Pana Olecha.tył samochodówki

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 05/20/2014 17:58 #19167

A to prawda, że stolarnie liczą za metr, a nie za rodzaj szafki jak jest np. w Black Red White czy Bodzio? Czy to taniej wychodzi?

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 05/21/2014 17:54 #19172

• gaga751
  • Czasami tu wpada
stolarza olecha? paranoja jakas. wałkarz i kombinator... robił nam kuchnie ok. 2 lat temu. do dzisiaj nie zrobił tego za co mu zapłaciliśmy. kase kazał sobie z góry zapłacić , bo w innym wypadku nie bedzie montował. wpakował nam płyte gazowa z obitą emalią ,ale fachowato podreperowaną... pewnie taniej dostał. obiecał wymienić...mija 2 lata.... w jednej szafce mamy zawiasy z lewej i z prawej strony.. taka nowość.. jak nam sie znudzi na prawo, to na lewo sobie drzwiczki przełożymy.. a co? NIKOMU NIE POLECAM... WRĘCZ ODRADZAM.. a dodzwonić się to jak do prezydenta.. nie odbiera i ma gdzieś. pod zakład podjedziesz też go nie ma... a pewnie jest tylko obstawił się kamerami... i go nie ma jak wchodzę. WYMIEŃ NAM PŁYTĘ I DOKOŃCZ TO ZA CO KASĘ WZIĄŁEŚ CWANIAKU !!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): tomeknor, storczykxd

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 05/22/2014 08:54 #19176

• Office
  • Forumowy mądrala
Potwierdzam to co mówi gaga751. Terminy co najmniej 10 lat wcześniej ustalić z "szanownym panem".Rzeczywiście jak prezydent .Zwrócić uwagę to jeszcze odszczeka coś.Racją jest że prawdopodobnie się obstawił kamerami i nie tylko gdyż kiedyś pewna pani podczas wyczekiwania na pana O.pod jego zakładem smarowała mu zadek (a miała rację) z inną klientką czekającą od ponad pół roku od zlecenia i tenże pan powiedział jej ,że tej pani nie obsłuży bo słyszał jak panie narzekały.Nie ładnie tak.Na zwykłe drobne zlecenie okres wyczekiwania co najmniej 2 lata.Tragedia.Nie polecam.

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 05/29/2014 20:51 #19232

• Mrozik
  • Początkujący
Zamów sobie przez internet - teraz przecież tyle możliwości jest, nawet na wymiar można skompletować przez neta. Sam tam zamawiałem na iform.com.pl i nie było żadnego problemu Obsługa miła i pomocna - więc się dogadasz. Meble przyjeżdżają do Ciebie do domu, wystarczy je poskładać, co nie jest trudne, bo jest instrukcja. No i taniej niż u naszych miejscowych rzemieślników

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 05/31/2014 22:03 #19243

No, no powiem, że po przeliczeniu wychodzi 50 % taniej jak np. obliczałam w BRW. Bardzo kusząca propozycja, ale nie powiem - boję się, bo to jednak przez internet i nie wiadomo co do Ciebie przyjdzie. Gdyby mogła chociaż jedną kuchnię na żywo obejrzeć w ich wykonaniu to nie wahałabym się ani sekundy.

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 01/27/2015 11:19 #21498

• daro300
  • Czasami tu wpada
polecam Pana Olecha.tył samochodówki

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 11/29/2017 09:16 #31242

• Orchidea
  • Początkujący
Polecam sklep smolis-meble.pl/. Tam zamawiałam swoję meble na wymiar. Firma też pracuję na odległość. Mam bardzo małą kuchnie więc szukałam profesjonalnej firmy, bo zależało mi na wykorzystaniu kazdej wolnej przestrzeni a to nie jest proste. Po wizualizacji komputerowej wszystko zaakceptowałam i odbył się monaż. Moja kuchnia po montażu wyglądała jak na zdjęciu. Może i Tobie pomogą w kuchni marzeń

Pozdrawiam
Załączniki:

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 11/29/2017 10:01 #31246

• diabeelek
  • Stały użytkownik
Czy ktoś może polecić kogoś do zrobienia szafy na wymiar. Nie chodzi mi o kogoś kto tylko zrobi pomiar i wykona szafe ale również zaproponuje coś, przedstawi wizualizację itp.
Z terminem się nie spieszy...chodzi o jakość.

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 11/29/2017 19:18 #31253

• gaga751
  • Czasami tu wpada
Polecam Pana Olecha?! Po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał.. Lepiej sobie darować tego partacza....

Odp: Meble na wymiar do kuchni- kogo polecacie? 12/01/2017 09:35 #31278

• diabeelek
  • Stały użytkownik
No właśnie Olecha nie chcę a widzę, że posty są z 2015 więc może coś się zmieniło...
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.25 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama