Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

psiaki 2009/03/11 10:27 #1745

  • kasiaa
  • kasiaa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
polecam strone www.adopcjemalamutow.pl sa tam naprawde swietna psiaki gotowe do adopcji:) :silly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:psiaki 2009/03/21 11:13 #1836

  • doti7777
  • doti7777 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich. Szukam domu dla mojego Kochanego pieska. Jest to rasa Cane Corso Italiano nazywa sie Nestor i skończył 2 lata. Jest bardzo Kochanym i ułozonym pieskiem.Nie jest agrsywny lubi wszystkich ludzi. Jest bardzo wierny i uwielbia przebywac wsród ludzi. Mieszka z Nami w 2 pokojowym mieszkanku i nie sprawia problemów. Najchetniej przesypia cały dzien. Jest zdrowy z ksiazeczka. Nestor jest naszym członkiem rodziny ale niestety musimy go oddac, poniewaz jestem w ciazy a moj nazeczony jest kierowca i ma taka prace, ze nie ma go czasem pare dni w domu a ja z brzuszkiem lub potem z maleńkim dzieckiem nie bede w stanie z nim wychodzic. Piesek raczej nie nadaje sie do pilnowania poniewaz nie wykazuje agresji i był wychowywany jako towarzysz zabaw i przyjaciel.Wiecej informacji pod numerem tele 608081229 . Z ciezkim sercem musimy go oddac i szukamy kogos kto go pokocha tak jak my a on odwdzieczy sie swoja miłoscia i wiernoscia. Ten piesek jest niesamowity.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:psiaki 2009/03/21 11:18 #1837

  • doti7777
  • doti7777 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
doti7777 napisał:

Witam wszystkich. Szukam domu dla mojego Kochanego pieska. Jest to rasa Cane Corso Italiano nazywa sie Nestor i skończył 2 lata. Jest bardzo Kochanym i ułozonym pieskiem.Nie jest agrsywny lubi wszystkich ludzi. Jest bardzo wierny i uwielbia przebywac wsród ludzi. Mieszka z Nami w 2 pokojowym mieszkanku i nie sprawia problemów. Najchetniej przesypia cały dzien. Jest zdrowy z ksiazeczka. Nestor jest naszym członkiem rodziny ale niestety musimy go oddac, poniewaz jestem w ciazy a moj nazeczony jest kierowca i ma taka prace, ze nie ma go czasem pare dni w domu a ja z brzuszkiem lub potem z maleńkim dzieckiem nie bede w stanie z nim wychodzic. Piesek raczej nie nadaje sie do pilnowania poniewaz nie wykazuje agresji i był wychowywany jako towarzysz zabaw i przyjaciel.Wiecej informacji pod numerem tele 608081229 . Z ciezkim sercem musimy go oddac i szukamy kogos kto go pokocha tak jak my a on odwdzieczy sie swoja miłoscia i wiernoscia. Ten piesek jest niesamowity.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:psiaki 2009/03/21 14:22 #1838

  • GoŚć
  • GoŚć Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Napisz na tym forum forum.molosy.pl/forumdisplay.php?f=103 powinni pomóc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:psiaki 2009/03/21 17:19 #1840

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Śliczny piesek, ja niestety nie mogę pomóc, bo już mam swojego pupila. Myślę, ze znajdzie się ktoś w Słubicach, kto go chętnie przygarnie. Tobie życzę dużo zdrówka:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:psiaki 2009/03/21 17:42 #1845

  • miastowa
  • miastowa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Fajna psina, rowniez nie moge pomoc, ale podbijam watek, moze ktos sie znajdzie.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:psiaki 2009/03/22 11:05 #1860

  • doti7777
  • doti7777 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzieki za ciepłe słowa i zyczenia. Bardzo to przezywam. Patrze jak lezy teraz obok i płacze. Masakra. Trzymajcie za Nas kciuki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1