Słubice: 22 listopada 2017   |   Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Internet radiowy w Słubicach
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Internet radiowy w Słubicach

Odp: Internet radiowy w Słubicach 08/05/2013 10:18 #17064

• marks
  • Jest tu od zawsze
To pochwal się dokąd masz 8ms i ile za to płacisz?
To może i ja się przeniosę?

[EDIT]
No dobra do podaj chociaż te 15ms, skoro przez dwa dni nie udało Ci się uzyskać 8ms.
Ostatnio zmieniany: 08/07/2013 08:22 przez marks.

Odp: Internet radiowy w Słubicach 08/22/2013 11:07 #17182

• yves
  • Początkujący
marks napisał:

[EDIT]
No dobra do podaj chociaż te 15ms, skoro przez dwa dni nie udało Ci się uzyskać 8ms.

www.speedtest.net/my-result/2916452971 w Kunowicach

Odp: Internet radiowy w Słubicach 08/22/2013 17:18 #17184

sorry ale troche mnie nie bylo tu widzisz jednak prawda nie musze nic udowadniać ;| a po drugie wie ktoś może kto przejął firmę i kiedy bedzie nowy cennik i wszystko bo Pan Tomasz Walentynowicz sprzedał firmę i nowy właściciel ma wysyłać listy tylko nie wiadomo kiedy, i własnie dlateog nie było można sie do niego dodzwonić ponieważ firma była w trakcie sprzedaży...
yves napisał:
marks napisał:

[EDIT]

www.speedtest.net/my-result/2916452971 w Kunowicach

Odp: Internet radiowy w Słubicach 08/22/2013 21:47 #17185

• chickin
  • Stały użytkownik
Czy to prawda z tą sprzedaża firmy? Faktycznie nie mogłem sie dodzwonic do Tomka a mam problemy z netem. Wie ktoś kto kupił tę firmę i ma kontakt z nowymi władzami?

Odp: Internet radiowy w Słubicach 08/23/2013 12:36 #17188

• vader
  • Czasami tu wpada
ten cały tomaszek i ta jego firemka to jak dla mnie jakaś porażka, jak można tak klientów traktować, olewa klientow, dodzwonic sie nie można, nigdzie zadnej informacji tragedia, sprzedaz firmy niczego nie tlumaczy. mam nadzieje ze teraz juz bedzie tylko lepiej bo gorzej byc nie moze.
moze nowy własciciel zadba o niemałą rzesze klientow, oby! a ktos wie cos wiecej?

Odp: Internet radiowy w Słubicach 08/26/2013 09:10 #17192

• chickin
  • Stały użytkownik
od 1 wrzesnia bedzie nowy własciciel. Posiadam do niego nr telefonu ale nie ujawnie na forum z wiadomych wzgledów.

Odp: Internet radiowy w Słubicach 08/26/2013 09:38 #17193

• vader
  • Czasami tu wpada
a nie pomyślałeś ty lub nowy właściciel, że w jego zasranym interesie leży podanie kontaktowego nr telefonu zeby moc stado wk...wionych klientow jakos udobruchac? w sumie to i tak bez znaczenia bo w miedzyczasie zainstlowalem kablowke z Vectry, mozecie na nich narzekac ale przynajmniej mozna normalnie sie skontaktowac, jest biuro obslugi, a tu w dupie wszyscy wszystkich mają

Odp: Internet radiowy w Słubicach 08/26/2013 21:11 #17195

• chickin
  • Stały użytkownik
Na razie nie podam bo tez mam go z nieoficjalnego zródła, z tego co wiem to po 1 wrzesna kazdy otrzyma pismo dotyczace zmiany własciciela. I tez jestem jednym z tych klientów którzy potrzebuja naprawy usterki. net mi dziala ale wolniej niz za starych czasów na modemie z TPSA

Odp: Internet radiowy w Słubicach 09/02/2013 19:26 #17291

Ludzie dajcie jakiś znak kto to przejął, obawiałem się właśnie tej chwili gdy zaczęło wszystko wariować ..... do jasnej cholery ta firma się sama prowadzi czy jak ?!

Odp: Internet radiowy w Słubicach 11/15/2017 07:43 #31051

• myros
  • Początkujący
Witam,

Czy do Kunowic jakas firma dostarcza internet radiowy? Prosilbym o namiar, z gory dziekuje,

pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama