Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Gołębie :/ 2013/05/19 15:15 #16385

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
kiedyś wynajmowałem mieszkanie gdzie na demną mieszkała Pani co "uprawiała gołębie": :(
jak mój pies "obsrał" trawnik dzwoniła do SM - nawet raz mandat dostałem 200 zł ...........................ale jak jej gołębie srały.........................nic.........................
wiecznie miałem obsrane - okna/parapety/balkon.................... :angry:
chodziłem-prosiłem......................słyszałem "mi nie srają"................... :S
pewnego wieczoru Pani tak "dokarmiała" że jeden "szkodnik" nasrał mi na.................."miarka się przebrała"................. :evil:
rano wyszedłem z psem na spacer - zebrałem w reklamówkę kilka "ciekawych fantów" i Pani w drzwi..............zdziwienie było ogromne!!! poskutkowało!!! na jej pretensje że ktoś" obsrał jej drzwi" ........................odpowiedziałem "mi nie srają".................... :laugh:
pomogło!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam Panią Basię.................już nie jesteśmy "sąsiadami" .......................ale jej gołąbki pamiętam.................

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gołębie :/ 2013/05/30 22:51 #16479

  • wikadi
  • wikadi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
a ja właśnie zamówiłam kruka na allegro;) o efektach opowiem, jak już go sobie zamontuję;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gołębie :/ 2013/06/10 18:47 #16567

  • wikadi
  • wikadi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
KRUK jest boski;) mam piękny, czysty balkon;) tylko najpierw trzeba wyrzucić to na czym siedziały- w moim wypadku poduszki ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gołębie :/ 2017/04/08 10:49 #28520

  • nówka
  • nówka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 2
GOŁĘBIE PRZENOSZĄ BORELIZĘ! Gołębie znikną gdy znikną karmiciele
Dokarmianie ptaków jest w świetle prawa prowadzeniem nielegalnej hodowli. Stałe rozsypywanie pożywienia ptakom jest wykroczeniem - łamie się w ten sposób przepisy porządkowe miasta zabraniające zanieczyszczania środowiska miejskiego.--- Należy robić zdjęcia karmiącym z datownikiem i
wysyłać je ze skargą do straży miejskiej, sanepidu i do Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta. Mając styczność z ROZWIEWANYMI Z DACHÓW ODCHODAMI jesteśmy narażeni na robaczyce, czyli choroby wywołane przez TASIEMCE, nicienie i glisty!!!!___ Rozmnażające się w szybkim tempie gołębie są dużym zagrożeniem zdrowotnym zwłaszcza dla dzieci i seniorów ! Sanepid opublikował informacje o chorobach przenoszonych przez gołębie. Należą do nich: ornitoza, gruźlica ptasia, salmonelloza i campylobacterioza. A to nie koniec, bo NA PTAKACH ŻERUJĄ KLESZCZE, ptaszyńce, wszy, świerzbowce, pluskwy i pchły. W gniazdach natomiast żyją obrzeżki, które, jak informuje sanepid, żywią się m.in. ludzką krwią i PRZENOSZĄ BORELIOZĘ!!!!! .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Gołębie :/ 2017/04/10 07:43 #28525

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Z tymi latającymi szczurami nic nie da się zrobić, zawsze były i będą nam paskudzić i niszczyć uprawy i parapety.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2