Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2016/04/04 15:00 #25562

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Jak znajdziecie dobrego, to dajcie znać. Myślałem że wyginęli jak dinozaury.
Mógłbym na temat słubickich "fachowców" napisać rozprawę teologiczną.
Budowa domu od postaw to u nas droga przez mękę. Przechodziłem to kilka lat. Szczerze - to najgorszy okres mojego życia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2016/04/05 18:28 #25568

  • młody79
  • młody79 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja polecam stolarza pana Tomka przy Krótkiej w PUK-u. Solidny i rzetelny. Robił u mnie kuchnie i szafy wnękowe. Wykonanie szybkie i bezproblemowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2016/04/06 17:50 #25572

  • gorden
  • gorden Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wiesław, a dlaczego akurat teologiczną? :evil: przez mękę, którą przeszedłeś? ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez gorden.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2019/10/07 11:42 #34956

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zdecydowanie nie polecam tego całego Tomka Norwega. Długo by tu opowiadać, ale w dużym skrócie niepoważne i nieprofesjonalne podejście. Śmieszny koleś.

Olech wbrew temu co piszą jest spoko i nie jest wcale taki drogi. Jak macie czas nieco poczekać to polecam. Ja tam trafiłem troche z konieczności ale nie żałuje.

młody79 napisał: Ja polecam stolarza pana Tomka przy Krótkiej w PUK-u. Solidny i rzetelny. Robił u mnie kuchnie i szafy wnękowe. Wykonanie szybkie i bezproblemowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2019/10/19 08:03 #34972

  • kolek1977
  • kolek1977 Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja nie słyszałem o dobrych stolarzach co ludzie na mieście mówią, ale korzystałem z usług jednego gostka, którego mogę naprawdę polecić!!!! Koleś to Tomasz Szczerbo, jedyny, który zrobił wszystko na czas i za umówioną cenę!!! Uwzględnił moje sugestie i nie naciągał na dodatkowe pierdoły jak to robią inni fachowcy. Teraz czeka nas remont pokoju córki i łazienki i na pewno będziemy też korzystać z jego usług!!!! Szczerze polecam!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2019/10/19 14:19 #34973

  • motek66
  • motek66 Avatar
  • Gość
  • Gość
rok temu razem z żoną przechodziliśmy przez piekło budowy i wykończenia domu.... Droga przez mękę z niesłownością i niedotrzymywaniem terminów. pan szczerbo był jedynym z fachowców, który wykonał kuchnię pod zabudowę w uzgodnionym terminie, ale nie mógł jej zamontować bo płytki na podłodze i ścianie nie były jeszcze położone :unsure: firmy budowlanej i wykończeniowej, która robiła u nas nie poleciłbym państwu nigdy, ale stolarza z czystym sumieniem tak. pan tomasz ma doświadczenia, nam doradził bardzo dużo prostych a jednocześnie praktycznych rozwiązań. jedyny fachowiec po którym nie trzeba było nic poprawiać. poleciłem go szwagrowi - robił mu szafy do garderoby i tez był zadowolony z jego słowności i precyzyjności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2019/10/19 22:14 #35001

  • jorgusmaciej
  • jorgusmaciej Avatar
  • Gość
  • Gość
Jak tak zachwalacie tego Tomasza, to może ktoś ma do niego numer kontaktowy? Bo ja nie jestem ze Słubic i warsztat koło puku mi nic nie mówi. Bardzo dziękuję za pomoc!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2019/10/21 08:24 #35010

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Z dala
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Niestety z przykrością musimy stwierdzić, że ostatnie trzy wpisy, zachwalające konkretną firmę, zostały zrobione przez jedną osobę z różnych, fikcyjnych kont. Wszystkie konta zostały założone w ostatnim czasie jedno po drugim, z tego samego serwisu darmowych kont pocztowych. Kolejno dodawane wpisy pochodzą również z tego samego numer IP konkretnego operatora.

Takie zachowania zawsze potępiamy, szczególnie na naszym forum. Jest to również niezgodne z powszechnie obowiązująca netykietą. Dlatego konta: jorgusmaciej / motek66 / kolek1977 zostają przez nas zablokowane, a dalsze tego typu wpisy będą bezwzględnie usuwane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2019/10/21 13:57 #35011

  • poszukująca123
  • poszukująca123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja u Norwega robiłam kuchnie i sorry ale nie wydaje mi się aby jako "szanujący się firma" musiał wysyłać komentarze na swój temat. Polecam go jako solidnego i słownego stolarza. Gratulacje i wyrazy współczucia dla kogoś za "żałosną pomysłowość....."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szukam dobrego stolarza i kierownika budowy 2019/10/22 19:44 #35021

  • BW56
  • BW56 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 1
Osobiście polecam firmę Gołębiewski (ul. Piska) - pełny profesjonalizm, dokładność, cenowo konkurencyjnie. Firma wykonała całą stolarkę w moim nowym mieszkaniu, każdą następną robotę stolarską zlecam również tym fachowcom. Miałam do czynienia z firmą Olech, Norweg - odradzam.

Polecam firmę Gołębiewski z całym przekonaniem.
Za tę wiadomość podziękował(a): tomeknor

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez BW56.
  • Strona:
  • 1
  • 2