Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Słubicka psia KUPA!!!! 2013/06/27 05:51 #16756

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
A niby co ja z tą kupa robię? Nawet zakupiłam wiaderko na kupy! Zawsze jakiś problem,możeby tak więcej robić a mniej gadac.I nie patrzmy na niemców oni mają więcej pieniędzy w dla miasta Merkel się postara!!! poprostu sprzątajmy jak u siebie w domu -bo za przeproszeniem nasze kupy idą do wc -może pieska też!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubicka psia KUPA!!!! 2013/06/27 21:44 #16765

  • Hahnoto
  • Hahnoto Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 2
Nie wiem, czemu się pani rzuca. Akurat nie obchodzi mnie, czy pani sprząta po swoim psie na swoim ogrodzie, bo tam nie chodzę, ale mówię o tych, którzy nie sprzątają w ogóle, kiedy wychodzą z psem na spacer.
I to nie jest tylko takie gadanie z mojej strony, bo sama sprzątam po swoich psach, idąc z nimi na wał, czy do miasta, czy gdziekolwiek indziej i nie mam sobie nic do zarzucenia.

Co do funduszy.
Wystarczyłoby właśnie poprawne korzystanie z pieniędzy, które idą z podatków za psa i nie byłoby problemu. Kosze to jednorazowy wydatek, z woreczkami to już inna sprawa (z resztą majątek też nie kosztują).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubicka psia KUPA!!!! 2013/06/27 23:32 #16766

  • kotek
  • kotek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 5
Problem jednak dla niektórych jak widać okazał się głębszy.Prawda jest taka,że człowiek powinien sprzątać swoje brudy...po dzieciach,psach,kotach i czym tam jeszcze.Jak widać zawsze dla niektórych istnieją schody,których w żaden sposób nie da się pokonać.Fakty są jednak takie,że jak ktoś ma w naturze poczucie odpowiedzialności,to brak koszy nie stanowi dla niego problemu.
Byłam w mieście gdzie koszy na psie kupy było chyba więcej niż psów w mieście a mimo ,to trawnik wokół tych koszy wyglądał jak pastwisko.Nie było można przejść!!
Pamiętam plaże przy jeziorach gdzie stały wielkie kontenery a śmieci i tak leżały obok.
Jeżeli ktoś chce,to zawsze jest jakieś wyjście.Obawiam się ,że kosze też bardzo szybko zostały zdemolowane,bo jako społeczeństwo nie dbamy o wspólne dobro.
To się wpaja w człowieka organizm od dziecka.
Ja oburzam się na takie sytuacje,bo wkurza mnie widok dziecka niszczącego kwiaty na klombie i mamę obok ,która kompletnie nie reaguje.
Nie szukajmy dziury w całym,bo dziura jest w myśleniu.
Za tę wiadomość podziękował(a): misia123, Całyczas Miłomi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubicka psia KUPA!!!! 2013/08/28 08:47 #17218

  • roofix
  • roofix Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam ostatnio byłem w Zgorzelcu i bardzo byłem zdziwiony ze są tam pojemniki na psie odchody wraz z workami i bardzo dużo osób z tego korzystało. Wiem że u nas jest taki problem więc spisałem stronę internetową może nasz burmistrz powinien zakupić takie stacje?

psipakiet.pl/systemy-na-psie-odchody

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubicka psia KUPA!!!! 2013/09/18 11:09 #17429

  • MAK
  • MAK Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Wszystkich.
Ja myślę,że nasz burmistrz prędzej wyda zakaz wyprowadzania psów z domów,
niż zakupi cokolwiek. Hahaha...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PROBLEM Z PSIMY ODCHODAMI!!! 2016/03/22 19:13 #25481

  • ciekawski georg
  • ciekawski georg Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 68
  • Otrzymane podziękowania: 5



Spacerując dzisiaj po naszym miescie przerazil mnie widok psich odchodów prawie na każdym trawniku.trawnik na ulicy Reja to jakaś masakra. NIe ma gdzie nogi postawic2 bo kupa na kupie.LUDZIE JAK TAK MOŻNA!!!Macie psy to sprzatajcie po nich.Władze miasta powinny zwrócić na to uwagę a straz miejska bardziej zwracać na to uwage i karać mandatami.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ciekawski georg.

Odp: PROBLEM Z PSIMY ODCHODAMI!!! 2016/03/22 20:18 #25483

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Od takich rzeczy to my mamy specjalistę, radny Daniel Szurka, można powiedzieć na psich odchodach wypłynął na szerokie wody słubickiego samorządu. Trzeba do niego walić z tym problemem już on coś wymyśli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubicka psia KUPA!!!! 2016/03/22 20:42 #25484

  • Imposible
  • Imposible Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wielekrotnie widzialam niemieckie auta zatrzymujace sie przy trawnikach z auta wyskakuje duzy pies i załatwia swoje potrzeby...nie tylko słubiczanie maja psy i sa odpowiedzialni za psie kupy ....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubicka psia KUPA!!!! 2016/03/23 16:22 #25490

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
to prawda,Slubice sa strasznie zasrane,kazdy trawnik,moiejsce na ziemi,nawet chodniki,tragedia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubicka psia KUPA!!!! 2016/03/23 17:02 #25494

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie tylko Słubice, cała Polska jest zasrana. No ale co się dziwić skoro psów jest u nas ponad 7 milionów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marks.