Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Vectra 2008/11/23 14:21 #1033

  • clasic
  • clasic Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A co ma piernik do wiatraka ?? Ja chcę tylko dostać to za co płacę a w dalszym ciągu tego nie mam !! Jestem na 100 % pewien że nie dostanę bo nie odpowiadają nawet na moje maile !! Ale rachunek za 1024 wystawią . Mam ich tam gdzie oni mnie . Zmieniam operatora . Dziękuję :)))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/11/23 15:44 #1034

  • madik
  • madik Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a ja mam multimedie, zglosilam, ze cos za wolno dziala i zeby was nie sklamac w ciagu paru godzin przyszedl pan i naprawil. to sie ceni...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/21 21:24 #1152

  • krzysiek
  • krzysiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mam pytanko potrzebuje pomocy mam problem z netem mozesz mi pomóc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/21 21:27 #1153

  • krzysiek
  • krzysiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mam internet 1 gb jak to mozliwe ze mi dziala jakbym mniał pare mega mam dobrego kompa czy to moze byc wina winowsa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/21 21:54 #1154

  • netmaniak
  • netmaniak Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a wcześniej jaki miałeś internet? sprawdzałeś na wyżej podanych stronach jakie masz prędkości pobierania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/25 14:48 #1164

  • muchahamer
  • muchahamer Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Te ********* z vectry blokują na routerach porty na torrenty i emule dlatego pobieranie plików jest z tych stron strasznie zamulone.Wiem że jeżeli ma się neostradę i te ich letterboxy to ma się wtedy routera u siebie i można to obejść i jest na to sposób.A te łajzy z vectry mają routery u siebie i robią wtedy co chcą.Dlatego kto jeszcze nie dał się złapać tym złodzieją to najlepiej trochę więcej zapłacić i iść po neostradę i samemu sobie decydować co blokować a co nie!Ja wiem że wtedy to nawet można mieć internet 20mb a i tak gówno będziemy same zbierać.Chyba że ktoś ma jakiś sposób na tą vectrę to proszę o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skpe muchahamer.Bym był bardzo wdzięczny:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek. Powód: BEZ WULGARYZMÓW !

O:Vectra 2008/12/25 15:20 #1165

  • herszt
  • herszt Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja jak korzystalem z Vectry (obecnie multimedia) to nie miałem poblokowanych zadnych portow jak modem byl podpiety prsto pod kompa to torrenty i inne smigaly bez problemu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/25 16:01 #1166

  • muchahamer
  • muchahamer Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja też wcześniej nie miałem problemów było wszystko ok ale gdzieś od 16 lub 17 grudnia zaczeły dziać się takie żeczy.A trochę poczytałem i posprawdzałem w innych okręgach no i na różnych forach ludzie tak samo się skarżą o tych blokadach. Ale jak zwykle administratorzy zaprzeczają i wciskają kit tym wszystkim ludziom że to nie ich wina.Dlatego chciałem się upewnić żeby nie było że sobie sam coś wymyśliłem.J wiem że to jest prawdą ponieważ nawet rozmiawiałem z pewnym panem informatykiem. I on równiez mnie poinformował że operatorzy sieci przynajmiej powinni takie ściąganie plików po przez torrenty i inne utrudniać ponieważ są one nielegalne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/25 16:20 #1167

  • herszt
  • herszt Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A g**** prawda ze powinni blokowac, siec wymiany plikow p2p nie sluzy tylko do pobierania nielegalnych danych. w sieci wiele osob pobiera inne rzeczy - darmowe dystrybucje linuksa i inne. a to czy sciagasz piraty czy nie to Twoja indywidualna sprawa, a nie ich. jak beda mieli kogos zamknac to zamkną ciebie, a nei operatora

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/27 18:00 #1169

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No to pochwal się ile linux-ów już sciągnołeś przez p2p?
Obraz jakiejś dystrybucji ściąga sie raz, no może dwa razy do roku, ale z palecm w dupie robi się to przy zablokowanych p2p.
Potem do aktualizacji p2p w ogóle nie jest potrzebne, więc o co ten krzyk z blokowaniem?
Operatorzy blokują p2p nie dlatego, że to przyczyna piractwa, ale dlatego, że ruch p2p zapycha każdą sieć.
Przecież do poczty czy stron www nie potrzebne są prędkości rzędu 2M czy 4M a obecnie ludziom i to jest mało.
Nie pisz więc głupot, że blokada p2p to problem bo linuxa nie można ściagnąć.
A teraz do meritum, p2p nie sposób już dziś zablokować, można sobie ustawić dowolny port i szyfrowanie danych i żaden operator nie wie co leci przez jego sieć, może się jedynie domyślać po intensywności ruchu ale nic po za tym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/27 18:03 #1170

  • herszt
  • herszt Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
podałem tylko przykład, a Ty się "podniecasz"

co to operatorów obchodzi jaki jest ruch z mojego "pojemniczka"?
to moja sprawa, mają moje dane i to im powinno wystarczyć.
a takie kombinowanie ze zmienianiem portów itd. to trochę nie mądre, bo co im do tego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2008/12/27 19:06 #1171

  • gość
  • gość Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Poczytaj sobie co to jest overbooking, wtedy zrozumiesz co obchodzi operatorów ruch z Wtojego 'pojemnika'.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2009/01/16 16:19 #1261

  • bartek
  • bartek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie, Panowie, debatujecie, psioszycie a ERA w Słubicach ma już zasięg HSDPA co oznacza że pojawiła się alternatywa dla kablówek lub tpsy. Prędkość fajna, zasuwa średnio z prędkością 1,5-2,5mb/s albo i lepiej poza szczytem !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2009/01/16 17:18 #1262

  • Pan
  • Pan Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a ceny????????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra 2009/01/16 18:01 #1263

  • onaaa
  • onaaa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
działa wam telewizja w vectrze? bo mi nie :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2