Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

FAJERWERKI 2008/11/19 18:45 #1003

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dlaczego temat fajerwerków musi u nas w mieście powracać co roku? Czy nie można wreszcie coś z tym zrobić? Czy np. uchwałą Rady Miejskiej nie można wprowadzić zakazu sprzedaży fajerwerków, a zezwolić na ich sprzedaż, powiedzmy dopiero od 20 grudnia? Przecież te hordy strzelającej gównażerii doprowadzą kiedyś kogoś do białej gorączki! Panowie ze Straży Miejskiej - za co bierzecie nasze pieniądze? Za pilnowanie parkingu przy bazarze? Bo już nawet nie zwracacie uwagi na nieprawidłowo zaparkowane pojazdy w centrum Słubic. Do roboty! :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/19 18:53 #1004

  • fsl
  • fsl Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zgadzam sie z Toba! dzisiaj moze i jest cicho, bo pada deszcz, ale wczoraj i przedwczoraj to dzieci, TAK DZIECI (!) bawiły sie fajerwerkami, nie dosc, ze halas to jeszcze niebezpieczenstwo tych dzieciakow. Straz miejska pewnie ma to w nosie,bo ich tylko widac do godziny 18stej, pozniej jakby nie istnieli.

RODZICE moze tak wiecej uwagi poswiecajcie swoim pociecha?? Boo pozniej beda texty "a gdzie byli rodzice"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/19 22:13 #1005

  • ech
  • ech Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zakaz typu "zakaz sprzedaży fajerwerków osobom nieletnim" też jest bez sensu.Dlaczego? już wyjaśniam.Co roku stojąc w kolejce by kupić kilka takich rakiet przyglądam się DZIECIOM ok 10 letnim(!!!!!!!) które podchodzą i mówią do sprzedawcy "poprosze zestaw tych wielkich rakiet" i sprzedawca sprzedaje dzieciakowi to czego nie powinien i w dodatku z uśmiechem na twarzy(bo skroił dzieciaka na troche kasy) pyta czy chce do tego reklamówke......no to wybaczcie ale to juz lekkie przegięcie.
Z resztą ja tam się tym nie bawię i wcale NIE WSPÓŁCZUJĘ dzieciekom które straciły palce czy ręce od wybuchu petardy- głupota kosztuje i tyle :)
Straż miejska zamiast wyłapywać takich sprzedawców albo dzieciaki które bawią się czymś tak niebezpiecznym woli zatrzymywać rowerzystów, widać chłopcy nie mają już co robić, a szkoda mogli by się czasem przydać :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/21 18:38 #1025

  • Jelen
  • Jelen Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
yay i bardzo dobrze moze jak kogos wreszcie ubija one to sie naucza a na powaznie to tez mi nie zal ludzi ktorym petardy pourywaly rece palce czy inne czesci ciala za glupote sie droga mlodziezy placi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/22 09:08 #1027

  • Digital
  • Digital Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Łapać tych co strzelają, a później karać sprzedawców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/22 22:38 #1029

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No ale chyba cały wic polega na tym, żeby nie sprzedawać, to i strzelających nie będzie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/25 16:36 #1043

  • rysio
  • rysio Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
chodzę do szkoły i ciągle widać jak ktoś wyciąga petardy z kieszeni a potem jeszcze innym rozdaje jeden juz ma całe pokaleczone ręce ale głupota kosztuje niestety :S slubice24.pl/components/com_kunena/templ.../emoticons/dizzy.png

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/27 13:00 #1056

  • doriha
  • doriha Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Proste rozwiązanie jak w innych kraja!
Nawet u naszych sąsiadów sprzedaż (chyba teraz nie jestem pewna) trzy dni przed Sylwestrem. A za strzelanie przed tym czasem są nakładane kary. Za młodocianych odpowiedzialność mają rodzice. A co najważniejsze !! Z PETARDAMI, RAKIETAMI ORAZ INNYMI rzeczami co robią tylko HAŁAS na Słubicach widuje się w 90% tych których na pewno na to zbytnio nie stać!! :huh:
Lodówka pusta ale za to zabawa :angry:
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/27 21:07 #1063

  • belfer
  • belfer Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak to nie stać ??? Jak paliłem to oszczędzałem na papierosach a zobacz dziś ilu gimnazjalistów z bogatych inaczej domów pali papierosy . I to nie jakieś tam Bezrobotne tylko markowe !! Wiesz skąd mają kasę ?? Z opieki społecznej !! A spróbuj takiemu zabrać ! Nie wolno - bo biedny !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/28 10:05 #1064

  • help
  • help Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ciekawe co wtedy robią rodzice jak gówniarze biegają z petardami to ich obowiązek pilnować dzieci a nie straży miejskiej a jak coś się stanie to tragediahttp://slubice24.pl/components/com_kunena/template/default/images/english/emoticons/angry.png

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/29 18:10 #1066

  • właściciel psa
  • właściciel psa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Chciałem tylko dodać, że prze takie przedwczesne fajerwerkowe szaleństwo, mój pies boi się wychodzić na spacer, cały się trzęsie, powinni karać tych którzy zakłócają porządek w ciągu dnia. Właśnie po to mamy Sylwestra, żeby tego dnia zaakcentować sztucznymi ogniami radość z nowego roku a nie już w listopadzie kilka dużych stoisk sprzedających fajerwerki otwartych i strzelanie po lekcjach - głównie dzieci z podstawówki, tragedia wisi w powietrzu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/30 13:51 #1067

  • doriha
  • doriha Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam ten sam problem! Jak znajdujemy się na spacerze to tył w zwrot i do domu. A w pomieszczeniu jak by mógł pcha się pod nogi, za plecy a mały nie jest :unsure: ...tylko 30 kg...:angry: tu Tarunia, która czeka przy "Tęczowym Moście".
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez doriha.

O:FAJERWERKI 2008/11/30 14:07 #1068

  • bass
  • bass Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
I tak zostanie do wyczerpania zapasów !! Bo Straż Miejska raczej nie wychodzi z samochodów bo i zimni i bo....strzelają ;))) Czyż nie jest o wiele przyjemniej udawać że się nie widzi i nie słyszy ??? Za to spróbujcie złapać tak chytrze jak nasza dzielna St.Miejska emerytowanego niemca który zaparkował tam gdzie nie powinien .Tylko oni , Ci dzielni cjhopcy to potrafia !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/30 15:51 #1069

  • asa
  • asa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ten sam problem,
chyba kazdy pies sie boi takich halasow - niedziela, godz. 15, a ja sie czuje jak w sylwestrowy wieczor. przeciez jest dopiero 30.11 !?!?!?!!
ale oczywiscie wszedzie mozna juz kupic to g***o..

nie ma zadnej uchwaly regulujacej sprzedaz/uzywanie fajerwerkow?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:FAJERWERKI 2008/11/30 16:21 #1070

  • mart
  • mart Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No właśnie. Proszę o wypowiedź kogoś kompetentnego. Czy nie można uchwałą Rady Miejskiej wprowadzić zakazu sprzedaży fajerwerków na terenie miasta? Radni, nie śpijcie! Pamiętajcie, że to my Was wybieramy i "podziękujemy" Wam przy następnych wyborach. Nie lekceważcie tego! B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1