Słubice: 6 grudnia 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

DROGA DO ZDROWIA - kampania profilaktyczna
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: DROGA DO ZDROWIA - kampania profilaktyczna

DROGA DO ZDROWIA - kampania profilaktyczna 10/10/2019 14:21 #34961

Wiosną zaprosiliśmy Państwa do wejścia na „Drogę do zdrowia”. Postawiliśmy sobie za cel zwiększenie świadomości Polaków o jednym z największych zagrożeń zdrowotnych – zaburzeniach metabolizmu węglowodanów i lipidów oraz o związanych z nimi chorobach cywilizacyjnych. Teraz, w jesiennej odsłonie kampanii profilaktycznej zapraszamy do sprawdzenia czy podjęte wysiłki były efektywne. Dodatkowo do proponowanych pakietów badań dołączamy jeszcze dwa parametry: TSH i witaminę D metabolit 25(OH). Polecamy też przygotowane w ramach jesiennej kampanii treści edukacyjne, które pozwolą zwiększyć świadomość związaną z niezdrowym trybem życia.

Warto podkreślić, że jesienna „Droga do zdrowia" jest otwarta również dla tych, którzy nie uczestniczyli w edycji wiosennej. Nigdy nie jest za późno na troskę o własne zdrowie.

W ramach dostępnych w kampanii pakietów badań, można wybrać wariant z automatycznym raportem lub z konsultacją medyczną wyników badań. Każdy, kto wykupi zestaw 17 badań w wariancie z konsultacją medyczną w cenie 149 zł, będzie mógł skonsultować je on-line u specjalisty poprzez platformę uPacjenta.pl. Można też wybrać tańszy wariant pakietu bez konsultacji medycznej w cenie 119 zł zawierający ogólny automatyczny raport dołączony do wyników badań.​

Strona kampanii, gdzie można pobrać bony :www.drogadozdrowia.diag.pl/

Zapraszamy,
Zespół Diagnostyka

Akcjaprofilaktyczna.JPG


Bon.JPG


Wyniki badań z obu pakietów będą dostępne w serwisie www.wyniki.diag.pl lub możliwe do odbioru w Punkcie Pobrań.​ Bony na Pakiety badań można pobierać do 30 listopada, a realizować do 31 grudnia 2019 roku. Konsultacja wyników będzie możliwa do końca lutego 2020 r.
Diagnostyka, największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych, zaprasza także do punktu w Słubicach. Na miejscu czeka bogata oferta badań laboratoryjnych.

KONTAKT:
- ul. Mickiewicza 6 (budynek przychodni) w Słubicach
- czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 (pobieranie do godz. 16)
- tel. kontaktowy: 95 750 8187
- www.diagnostyka.pl
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.11 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama