Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Stać nas na to! 2018/03/16 21:45 #32482

  • burmiszcz
  • burmiszcz Avatar
  • Gość
  • Gość

Mariusz Dubacki napisał: Zgadzam się z @charlotta. Nawet jeśli przyjmiemy, że sąsiadom zdarza się coś podrzucić, to przygniatająca (to słowo chyba tutaj bardzo dobrze pasuje) większość śmieci to NASZE polskie, słubickie autorstwo i to my musimy z tym walczyć.

No a dwa lata temu zrobił Pan i udostępnił zdjęcie karteczki z danymi jakieś niemieckiej firmy, sugerując że Niemcy wywalają u nas śmieci.
I dobrze Pan sugerował, to co jest w naszej okolicy to tylko czubek góry lodowej, nie ma co się wstydzić i wyrzekać swoich przekonań.
Niemcy od lat wywalają u nas śmieci, indywidualnie oraz na większą skalę jak w podanych przeze mnie linkach.
A ostatnio stali się monopolistą w naszym kraju i posiadają większość spalarni i segregatorni odpadów. Tylko naiwne dziecko może sadzić, że zrobili to w trosce o nasze zdrowie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stać nas na to! 2018/03/17 20:14 #32492

  • Mariusz Dubacki
  • Mariusz Dubacki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 5
Bzdury piszesz @burmiszcz. Tak udostępniła zdjęcie, nikt nie chciał zająć się sprawą, wyszukałem więc firmę w Google. Okazało się, że kilka lat wcześniej używany sprzęt komputerowy kupiła od nich polska firma za 1 euro.
A śmieci właściciel terenu sprzątnął. Był to teren kopalni piasku gdzie powstawało nielegalne wysypisko.
Słubiczanin z urodzenia, od lat mocno związany...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mariusz Dubacki.

Odp: Stać nas na to! 2018/03/17 22:54 #32495

  • burmiszcz
  • burmiszcz Avatar
  • Gość
  • Gość

Mariusz Dubacki napisał: Bzdury piszesz @burmiszcz.

Niby jakie bzdury, że Niemcy nie wywalają śmieci w naszych lasach?

Tak udostępniła zdjęcie, nikt nie chciał zająć się sprawą, wyszukałem więc firmę w Google. Okazało się, że kilka lat wcześniej używany sprzęt komputerowy kupiła od nich polska firma za 1 euro.

I przez kilka lat trzymali jakąś bzdurną karteczkę?
A nawet jak tak było, to dwa lata temu trzeba było sprawę wyprostować, teraz to już po herbacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stać nas na to! 2018/03/28 08:24 #32538

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Burmiszcz B) bzdety piszesz! Niemcy samowolnie nie otworzyli spalarni smieci ani na "dziko" nie segreguja u nas smieci nawet samowolnie nie przywoza swoich smieci na teren Polski!!!! DOSTALI POZWOLENIE OD MIEJSCOWYCH WLADZ ZA GRUBE PIENIADZE !!! To pazernosc miejscowych wladz a Ty masz nieuzasadnione pretensje do naszych sasiadow. :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2