Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak zadbać o swoje usta? Modelowanie i powiększanie 2017/03/10 16:12 #28325

  • Fem Estetic
  • Fem Estetic Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zapraszamy czytelników Słubice24 na pierwszą publikację w ramach nowego działu tematycznego pt. Klinika urody. Dzisiaj poruszymy zagadnienie wstrzykiwania botoxu w usta, czyli czego na pewno nie zrobi wam lekarz medycyny estetycznej.

Botox, potoczna nazwa toksyny botulinowej, zajmuje bardzo ważne miejsce w medycynie estetycznej, ale w żadnym wypadku nie można mylić go z wypełniaczem, jakim jest kwas hialuronowy.

Dzisiaj na panel bierzemy kwas hialuronowy, który jest naturalnie występującym składnikiem skóry właściwej; jest bezpieczną i nietoksyczną dla pacjenta substancją wypełniającą i odpowiedzialną za utrzymanie wilgotności w skórze. Niestety wraz z upływem czasu kwasu hialuronowego jest w skórze coraz mniej, dlatego też skóra traci swoją elastyczność.

Usta są ważnym elementem na mapie twarzy. Skupiają wzrok rozmówcy, wpływają na ogólny wyraz twarzy. U młodych osób problemem są zbyt małe, wąskie usta; u osób starszych natomiast - postępująca utrata objętości ust, usta kurczą się, zapadają.

Do zabiegów medycyny estetycznej używa się preparatu, który ma postać bezbarwnego żelu umieszczonego w jednorazowej strzykawce, a szeroka gama produktów pozwala lekarzowi na dobranie odpowiedniej gęstości indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Po wstrzyknięciu kwas hialuronowy wiąże wodę i powiększa swoją objętość jednocześnie modelując okolice ust.

Zapraszamy do zapoznania się materiałem wideo, w którym znajdziecie odpowiedzi na pytanie, czy zabieg jest bolesny oraz jak długo utrzymuje się efekt.

ZOBACZ WIDEO

Jeśli nadal nurtują Cię pytania dotyczące zabiegu powiększania i modelowania ust, to jest to odpowiedni czas i miejsce na rozwianie Waszych wątpliwości. Zapraszamy do dyskusji i zadawania pytań.

Możesz również umówić się na prywatną wizytę z naszym lekarzem medycyny estetycznej, aby indywidualnie omówić szczegóły i zaplanować swoją terapię.
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Fem Estetic.

Odp: Jak zadbać o swoje usta? Modelowanie i powiększanie 2017/06/12 12:34 #28878

  • kasia nosowska
  • kasia nosowska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja bym chciała zrobić sobie taki zabieg z wypełnienia ust. Ale ja mam skłonność do opryszczki i zawsze wyskakuje mi wtedy kiedy nie trzeba. Koleżanka poleciła mi krem endvir, zobaczymy czy działa tak skutecznie jak mówi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jak zadbać o swoje usta? Modelowanie i powiększanie 2017/06/12 18:56 #28883

  • Fem Estetic
  • Fem Estetic Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przy zabiegach staramy się wypytywać pacjenta o jego skłonność do opryszczki. Jeśli zajedzie potrzeba - na miejscu, od razu po zabiegu otrzyma Pani odpowiednią dawkę tabletek, np. Heviran :)
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1