Słubice: 21 maja 2018   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Zbieranie telefonów w szkołach
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zbieranie telefonów w szkołach

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 02/06/2018 17:42 #31987

• ja28rek
  • Wszystko wiedzący
Czyli nie można zabierać. Najlepsza metoda to nakaz wyłączenia na czas trwania lekcji telefonu a jak uczeń tego nie zrobi a zostanie przyłapany to pała!!

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 02/07/2018 10:01 #31992

• marchewka
  • Stały użytkownik
Na wczorajszym zebraniu z rodzicami był poruszony ten temat. Wychowawczyni wyjaśniła, ze dzieci mogą mieć telefon i kontakt z rodzicami, nie mogą używać go na przerwach do gier/zabawy. Jeśli dziecko zostanie na tym przyłapane, nauczyciel odbierze mu telefon. Odda do sekretariatu i rodzic będzie mógł odebrać. Sprzeciwu rodziców nie zauważyłam. Zgodnie uznaliśmy, że to dobre posunięcie (spóźnione o kilka lat, ale lepiej późno niż wcale).

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 02/07/2018 14:41 #31996

• jkn51
  • Wszystko wiedzący
Chyba na tym zebraniu to była tylko Pani i ta nauczycielka .

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 02/07/2018 15:56 #31997

• marchewka
  • Stały użytkownik
jkn51. Dzieci nie będą gapiły się w komórki na przerwach. To chyba dobrze

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 02/07/2018 17:07 #31999

• jkn51
  • Wszystko wiedzący
One się nie gapią na przerwach w komórki. Niech się Pani przejdzie do szkoły na przerwę i zobaczy. Może ze 2 na 150. To jest problem ? Jaką kto da gwarancje , że dane w zabranych telefonach nie będą przeglądane gdzieś tam w sekretariacie czy gabinecie. To wszystko jest głupie po prostu. wczoraj rodzice między sobą mówili , że nikt żądnej zgody na zabieranie dziecku telefonu podpisywać nie będzie. I nikt nie podpisał. I Pani Dyrektor bardzo dobrze wie , że rodzice się NIE GODZĄ na jakieś zakazy nowe. Więc wszystko to zostanie równie szybko zapomniane jak zostało wymyślone. Bo to po prostu wstyd !!!!

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 02/07/2018 17:55 #32000

• marchewka
  • Stały użytkownik
Przekazałam tylko to, czego dowiedziałam się na zebraniu. Zgadzam się z postanowieniem szkoły i tyle. Jeśli moje dziecko złamie regulamin telefon odzyska najwcześniej 23 czerwca. Miłego dnia życzę

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 02/07/2018 18:26 #32001

• jkn51
  • Wszystko wiedzący
Miłego popołudnia. Jakoś jak dla mnie mało wiarygodne Pani posty. Ale ... nie moja rzecz . Życie wszystko zweryfikuje.

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 02/11/2018 16:04 #32088

• janusza
  • Początkujący
to chyba dobry pomysł żeby dzieci nie używały telefonów w szkole. Rozumiem że dziecku w szkole potrzebny jest telefon żeby w razie gdyby coś się stało mogło zadzwonić do rodzica. W innym przypadku chyba nie jest potrzebny

Odp: Zbieranie telefonów w szkołach 03/10/2018 10:29 #32436

a kto by zbierał telefony bo to chyba jest chore trochę

• 2
Wygenerowano w 0.23 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama