Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/12 15:39 #26574

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Toż to cyrk , czy rozgrywki polityczne muszą zawsze być priorytetem. Był czas popisu starostów pora na Urząd Miejski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/22 21:51 #26632

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 06:10 #26637

  • Georg176
  • Georg176 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie ma co podnosić tematu - przecież już wszystko jasne !!!

Czekamy na wyrok w sprawie i Pani M. oraz decyzję personalną odnośnie zwolnienia z pracy Pani Dyrektor,myślę że żadne kumoterstwo czy złudne obecnie zachowania nie będą rzutować na decyzję przełożonych w tej sprawie . Ocena pracy Pani M. i Pani Dyrektor z placówki "Miś Uszatek " jest jednoznacznie negatywna dlatego Szanowny Panie Burmistrzu , Szanowna Pani Dyrektor ZAO Pani Jolanto nie wolno Wam chować głowy w piasek i mamić ludzi stwierdzeniami że trzeba poczekać na wyrok Sądu itp: itd ; . Sam fakt wszczęcia postępowania w tej sprawie daje Wam możliwość podjęcia jedynej słusznej decyzji w tej sprawie od samego początku (to jest to czego nie zrobiliście a powinniście zareagować natychmiast tj: zawiesić zarówno nauczycielkę jak i Panią Dyrektor tej placówki- a do wyjaśnienia sprawy i zapadnięcia wyroku, obniżyć im pensję o połowę i wstrzymać wszelkie dodatki finansowe tj: dodatek funkcyjny i premie.
Tak należało postąpić natychmiast po złożeniu zawiadomienia w Prokuraturze w tej sprawie.
Gmina zaoszczędziła by sobie wstydu , niechcianego rozgłosu na całą Polskę,żenady i trochę pieniędzy z wynagrodzeń płaconych w pełnym wymiarze w tym czasie obu tym Panią.
Trzeba wreszcie podjąć decyzję w tej sprawie i nie kierować się sentymentami,znajomościami czy chorymi układami tylko dobrem dzieci.
Najwyższy już czas naprawić popełnione błędy i pokazać ludziom a przede wszystkim rodzicom, że jesteście Państwo z nimi a nie z przeciwko nim i ich dzieciom.
Panie Burmistrzu Pani Dyrektor ZAO a gdyby sprawa z ujawnionym nagraniem dotyczyła Waszego dziecka to czy Wasze postrzeganie tej sytuacji byłoby inne jak prezentowane dotychczas !!?

Zarówno Pan Burmistrz i Pani Dyrektor ZAO doskonale wiedzą co działo się w tym przedszkolu w ostatnich 5-ciu 6-ciu latach . Występ Szanownej Pani przedstawiony na nagraniu to nie był jednorazowy pokaz - epizod nieudolności zawodowej tej Pani, krzyki straszenie dzieci,wyzwiska , stosowanie kar zarówno cielesnych jak i psychicznych oraz problem alkoholowy , praca z dziećmi w przedszkolu na kacu były zgłaszane już wcześniej do ZAO i co !!?
i nic !!!
Może prawidłowe działania i podjęcie decyzji w tych zgłoszonych sprawach nie doprowadziłoby dziś do takiej sytuacji w tej placówce.
Wszystkich zainteresowanych tą spraw ą odsyłam też do przeszukania innych postów forum słubice24 z lat poprzednich gdzie opisywane były podobne zachowania i opinie o tej placówce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 08:36 #26639

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 12:30 #26643

  • Georg176
  • Georg176 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie mam zamiaru polemizować z taką personą jak Pan - Panie K.SZ.!!!
Faktycznie w mieście huczy ale o sprawie Przedszkola obu paniach i złym zarządzaniu tą placówką. Człowieku nie chciej i nie żądaj abym dzielił się swoją wiedzą na tym forum bo zdziwił byś się co wiem i co mam do powiedzenia w tej i innych sprawach . Gdybym się obawiał czegokolwiek to nie pisał bym na tym forum.
W przeciwieństwie do Ciebie "alien" to nie ja ukrywam się za ekranem monitora i nie korzystam z kilku kont tak jak Ty człowieku . A w ogóle nie przypominam sobie aby posiadanie kilku kont na forum było zabronione jeśli masz z tym jakiś problem to załóż sobie jeszcze kilka różnych i pisz sobie co tam Ci ślina na język przyniesie. Naturalnie żeby zaspokoić Twoją ciekawość to informuję Ciebie że na tym forum mam tylko jedno konto ( i jest to informacja do Twojej osobistej wiedzy- tylko nic nikomu o tym nie mów :S )
Skoro jesteś takim znawcą prawa czemu sam nie zrobiłeś nic do tej pory w tej sprawie przecież jesteś bliżej tematu........? ja przynajmniej próbowałem i próbuję dalej i nie mam nic do ukrycia w tej sprawie . Trudno oczekiwać od osoby zaangażowanej emocjonalnie w temat zrozumienia tematu i obiektywizmu w całej tej sprawie.Podejrzewam że doświadczenie jakie posiadasz w kwestii praw dziecka i elementarnej wiedzy co do tego jak powinien zachować się zwykły normalny człowiek (nie mówiąc już o nauczycielach lub pedagogach i jego przełożonych) jest to wiedza niestety teoretyczna a teoria często mija się z prawdą i czasami boli !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 16:37 #26646

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Dziewczyny nie kłóćcie się!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/23 17:56 #26647

  • ewan
  • ewan Avatar
  • Gość
  • Gość
ja tam sie nie dziwie pania wychowawczyniom z przedszkola ze puszczaja im nerwy-wychowywanie bandy rozpuszczonych dzieciakow.....to duzy stres i nerwy...dzieciaki niewychowane...w domach dzieje sie Bog wie co....a wina ma byc niby przedszkola...jestem przeciwniczka bicia dzieci,przemocy...ale z tego co wiem w przedszkolu przemocy nie bylo...jedynie szarpanie...wiem ze nie powinno sie szarpac dzieciakow...ale wiem tez jakie bachory sa nioegrzeczne i to raczej wina rodzicow ...moja znajoma ma tam dziecko...i nie widzi zadnych niepokojacych zachowan u syna..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/25 20:06 #26658

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Ewan nerwy mogą puszczać w kiblu a nie będąc odpowiedzialną za dzieci. A dla twojej wiadomości szarpanie to jest przemoc fizyczna zachęcam do zaznajomienia się z definicją słowa przemoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/08/31 22:14 #26711

  • joaśka
  • joaśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/09/01 03:24 #26713

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Od 1 września stanowisko dyrektorki przedszkola powierzono Kamili Łopusiewicz
www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...ktorka-misia-uszatka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.