Słubice: 22 października 2017   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Odszkodowanie po stłuczce w DE
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Odszkodowanie po stłuczce w DE

Odszkodowanie po stłuczce w DE 07/26/2017 18:04 #29449

• gaan
  • Początkujący
Witam,

potrzebuję namiary na osobę/firmę/instytucję, która pomoże mi w odzyskaniu ubezpieczenia za stłuczkę na terenie Niemiec.

Ktoś, coś?
Ostatnio zmieniany: 07/26/2017 18:05 przez gaan.

Odp: Odszkodowanie po stłuczce w DE 07/26/2017 19:49 #29451

• ja28rek
  • Wszystko wiedzący
Zgłoś się do swojej ubezpieczalni. Za to im płacisz. Na pewno pomogą.

Odp: Odszkodowanie po stłuczce w DE 07/26/2017 21:19 #29452

• gaan
  • Początkujący
Sprawa jest odrobinę bardziej skomplikowana. Ubezpieczalnia nie jest w stanie pomóc.

Odp: Odszkodowanie po stłuczce w DE 07/27/2017 15:07 #29460

witam

zajmuję się tego typu sprawami, proszę o kontakt.

Jeżeli jest Pan osobą poszkodowana to dostanie Pan od nas całkowicie za darmo auto zastępcze.

Mariusz

tel .697 683 273
Ostatnio zmieniany: 07/27/2017 15:08 przez odszkodowania.

Odp: Odszkodowanie po stłuczce w DE 07/27/2017 22:51 #29472

• MarKo90
  • Początkujący
Jesli ma pan papier z policji to powinien się pan udać z nim i autem do Dekry we Frankfurcie i tam rzeczoznawca za darmo wyceni koszt szkody i dostanie pan decyzje w ciągu 7 dni, sama miałam taki przypadek i dostałam całkowity zwrot za szkode w przeciagu 3 tygodni.o ile wypadek był nie z pana winy tylko z winy niemca!!!popwodzenia...
Za tę wiadomość podziękował(a): gaan

Odp: Odszkodowanie po stłuczce w DE 07/27/2017 23:28 #29473

• gaan
  • Początkujący
Problem w tym, ze wyceny dokonał już polski odpowiednik niemieckiego ubezpieczyciela, który z kolei jej nie przyjął, twierdząc, że niemożliwe aby w wyniku tego zdarzenia w moim aucie powstały takie szkody.

Też nie potrafię zrozumieć jakim cudem średnio inteligentna Niemka w takich okolicznościach stuknęła dokładnie w to miejsce w moim aucie, ale stało się. Jej ubezpieczyciel nie akceptuje kosztorysu, mimo raportu o zdarzeniu z niemieckiej policji i mimo jej pisemnego oświadczenia, w którym przyznaje się, że do zdarzenia doszło z jej winy.

Czuję, że czeka mnie niezła batalia.

Bardzo dziękuję za wszystkie namiary i podpowiedzi!

Odp: Odszkodowanie po stłuczce w DE 07/28/2017 08:20 #29475

Podrzuciliśmy Twój temat na nasz facebookowy profil. Jest kilka odpowiedzi, które mogą Ci pomóc. Link poniżej:
www.facebook.com/slubice24/posts/10155549157927692

Odp: Odszkodowanie po stłuczce w DE 08/03/2017 08:25 #29542

Gorzowskie Centrum Odszkodowań
Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu pełnego, należnego odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Nasi klienci nie muszą samodzielnie gromadzić niezbędnej dokumentacji i borykać się z trudnościami napotykanymi przy zgłaszaniu i likwidacji szkody.
Działamy szybko i skutecznie,zgodnie z prawem i zasadami moralnymi na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa umożliwiającego reprezentowanie naszych klientów przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Prowadzimy BEZPŁATNĄ analizę spraw i nie pobieramy opłat wstępnych ani zaliczek. Prowizję wcześniej ustaloną z klientem pobieramy dopiero po uzyskaniu należnego odszkodowania.
Zapraszam na naszą stronę fb:
GCO-pomoc w zakresie odszkodowań kontakt-534-969-878
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.33 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama