Słubice: 27 marca 2017   |   Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Praca w Niemczech
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Praca w Niemczech

Praca w Niemczech 08/17/2016 13:24 #26587

Dzień dobry. Moja dziewczyna dostała pracę w Słubicach i przeprowadzamy się tam na początku października. Jak jest z pracą we Frankfurcie? Dużo jest ofert? Jaką pracę można tam dostać? Czy dużo jest fabryk? Nie znam niemieckiego, ale bardzo dobrze znam angielski i chciałbym podjąć pracę w Niemczech.

Odp: Praca w Niemczech 10/07/2016 15:02 #26968

we frankfurcie nie ma fabryk i nie ma pracy - ludzie do pracy z frankfurtu dojezdzaja do berlina

Odp: Praca w Niemczech 11/11/2016 14:58 #27299

• katja
  • Stały użytkownik
Larweczka nie klam Go!, zglos sie do Browaru we Franfurcie/Oder. Niestety przez posrednika szukaj.Jesli znasz j.niemicki i masz uprawnienia na wozek widlowy masz szanse, bez jezyka niestety.......... kazdy by chcial.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 11/11/2016 15:00 przez katja.

Odp: Praca w Niemczech 11/11/2016 15:19 #27302

• katja
  • Stały użytkownik
...gdyby nie der die das byliby niemcy z nas... -))

Larweczka....kazda pomoc sie komus przyda, szczegolnie tfffoja... he ."PozDrawiam"

bleedingred startuj na pol etatu na tasme......... zawsze to cos.... podobno szybko sie wykruszaja na tasmie. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 11/12/2016 11:16 przez Admin Słubice24.

Odp: Praca w Niemczech 11/11/2016 19:25 #27317

• FemShep
  • Stały użytkownik
Ale ta praca przy taśmie to też w Browarze w F/O?
Gdzie można wysłać CV czy zostawić u ochrony osobiście?

Odp: Praca w Niemczech 12/16/2016 01:23 #27617

• katja
  • Stały użytkownik
FemShep tak . Niestety, tak jak wczesniej pisalam,tylko posrednik.
Ostatnio zmieniany: 12/16/2016 01:25 przez katja.

Odp: Praca w Niemczech 12/19/2016 11:42 #27643

• Bolek82
  • Początkujący
Taśma jest ok na początek, jak się w ogóle nie zna języka - choć w takim wypadku raczej, z punktu widzenia etycznego, bym się nie wybierał tam do pracy, tylko najpierw się podszkolił, dał sobie rok na naukę podstaw, a potem dopiero jechał. Tak to wylecisz z taśmy równie szybko, co zacząłeś, bo jedno potknięcie, brak komunikacji i finito. Oni się tam nie certolą, ludzi do pracy mają. Pomyślałbym raczej o czymś bardziej zawoalowanym, jak np. opieka nad starszymi. Znasz ang. więc są podstawy, doszkol Niemiecki, znajdź dobrą ofertę - https://promedica24.com.pl/ - i wio. Tutaj kasę masz pewniejszą, warunki pracy dużo lepsze, nikt nie krzyczy, nikt nie czeka za drzwiami na Twoje potknięcie, zupełnie inaczej to wygląda niż łatwa, ale stresująca "taśma".

Odp: Praca w Niemczech 01/05/2017 20:29 #27764

• koby
  • Początkujący
Podepne sie po temat bo mam podobne pytanie. Moja znajomoja od jakiegos czasu zabiera sie za wyjazd do Niemiec w poszukiwaniu pracy. Na poczatku chciala jechac w ciemno, ale ja odwrocilem od tej decyzji bo przeciez to jest bez sensu. Niestety nie znamy nikogo tam na miejscu, aby pojechac na pewniaka i staram sie jej jakos pomoc. Przegladalem tez sporo ofert na roznych portalach jednak nie ma nic co by wygladalo ciekawie. Jesli chodzi o opieke nad osobami starszymi to uwazacie, ze rok doswiadczenia wystarczy na znalezienie czegos ciekawego? Druga sprawa, tak jak kolega wyzej napisal sa strony z dobrymi ofertami .. znacie moze jeszcze jakies inne? Ja ostatnio natknalem sie na http://www.jobs.pl/praca-za-granica/opiekunka;k/niemcy;a,56 po tym jak przeczytalem na ich temat w kilku miejscach. Orientujecie sie jak wyglada wspolpraca z firmami, ktore sie tam oglaszaja? Dobrze jakby wypowiedziala sie osoba majaca jakies doswiadczenie w tym zakresie. Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc.

Odp: Praca w Niemczech 01/06/2017 17:00 #27765

• FemShep
  • Stały użytkownik
koby napisał:
Druga sprawa, tak jak kolega wyzej napisal sa strony z dobrymi ofertami .. znacie moze jeszcze jakies inne?

Wcale nie trzeba daleko szukać

www.slubice24.pl/ogloszenia/show/8_praca
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.26 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama