Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: chirurg stomatolog na kasę chorych w słubicach 2012/09/27 18:22 #14181

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Nikt niejest w stanie zadowolic wszystkich:)Ja poprostu wyrazam swoje zdanie,od tego jest w koncu forum prawda?:)Ja sobie chwale Eurodent a sa ludzie ktorzy narzekaja na doktora Domanskiego:)Kazdemu odpowiada cos innego.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: chirurg stomatolog na kasę chorych w słubicach 2012/09/27 18:30 #14182

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Mam nadzieję, że nie odniosła Pani wrażenia, że mam coś przeciwko wyrażaniu swojej opinii. Wręcz przeciwnie bo dzięki temu możemy się uczyć i stawać się coraz lepszym. Bardzo cieszy mnie, że pochwaliła i doceniła Pani nasze podejście do dzieci. Także dla nich chcemy być coraz lepsi.

Jeżeli by Pani napisała do mnie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pomogłaby mi Pani niezmiernie.

Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan Starzyński
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: Dentysta w ramach NFZ 2016/03/22 16:40 #25478

  • diabeelek
  • diabeelek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Możecie polecić jakiegoś dobrego prywatnego dentystę w Słubicach?
Od razu podziękuje za P. Sabat-Hassan - wszystkie zęby które były robione u tej Pani bolą jeszcze bardziej niż przed zabiegiem. Do tego wg Pani doktor to normalne i tak musi być, a jeśli coś się ukruszy w przeciągu dwóch miesięcy to nie ma co liczyć na jakąś "gwarancję".
Za Stomatologię na Piskiej też podziękuje - Panie doktor znają się na pewno na tym co robią ale niestety nie mogą podać ceny za leczenie zęba - dowiadujemy się tego od Pana na recepcji po skończeniu wizyty i nagle kwota wynosi 2tys. zł za zwykłą kanałówkę ale do tego dostajemy super ekstra hiper zajefajną koronę której tak naprawdę nie chcemy ale Pan z recepcji jest tak wspaniałomyślny, że nie pozwoli nam z niej zrezygnować -w końcu posiada odpowiednie druki bankowe potrzebne do skredytowania leczenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez diabeelek.

Odp: Dentysta w ramach NFZ 2016/03/22 17:39 #25480

  • maarrs
  • maarrs Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Gabinetów stomatologicznych w Słubicach jest b. dużo / można by zaryzykować stwierdzenie, że na 1000 mieszkańców jesteśmy w czołówce krajowej / - każdy ma więc wybór i swoje preferencje.
Jeden woli drogo i nie zawsze dobrze ..... inny taniej i czasem lepiej.

Do stomatologa trzeba się przekonać, ja imiennie polecać nie będę ale napisze tak - leczę się w prywatnym gabinecie w budynku przychodni - sa tam dwa różne osobne gabinety i nie narzekam ani na ceny ani na jakość usług. A jak np plomba się wykruszy bez problemów w ramach gwarancji jest wymieniana / okresu gwarancji nie znam - ale dla własnej wiedzy przy następnej wizycie się dopytam /.
Co do określenia ceny usługi telefonicznie z tego co wiem nie zawsze jest to możliwe.
Plomba światłoutwardzalna /przynajmniej u mnie / kosztowała 100 PLN.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez maarrs.

Odp: Dentysta w ramach NFZ 2016/03/22 19:13 #25482

  • diabeelek
  • diabeelek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1

Co do określenia ceny usługi telefonicznie z tego co wiem nie zawsze jest to możliwe.

Mi nie chodzi o określenie cen telefonicznie ale o to, że w momencie jak siadamy na fotelu i dentystka obejrzy nasze zęby powinna podać nam cenę usługi, jednak w niektórych przypadkach ceny dowiadujemy się po fakcie u Pana w recepcji.
Jeśli jednak możesz podać nazwisko (może być w prywatnej wiadomości) to byłbym wdzięczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez diabeelek.

Odp: Dentysta w ramach NFZ 2016/03/23 20:47 #25497

  • maarrs
  • maarrs Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie chce robić na forum nikomu reklamy - ani antyreklamy.

W przychodni jak wspomniałem przyjmuje 2 stomatologów więc i tak napisałem za dużo.
Do obu nie jest tak łatwo się dostać - nie przyjmują codziennie no i z tego co wiem mają
sporo pacjentów oraz nie przyjmują więcej niż są w stanie "obsłużyć". Zapisy są na konkretny
termin i nie czekałem nigdy dłużej niż 10-15 min.

W moim przypadku określona wstępnie / po "oględzinach" / przez lekarza cena za usługę tylko raz różniła się nieznacznie od podanej na wstępie - jak dobrze pamiętam było to chyba o 30 PLN.

P.S. Chciałem podać Ci dane na PW ............. przepraszam ale niestety nie umiem tego zrobić.
Jak możesz spróbuj Ty napisać PW może uda mi się odpowiedzieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dentysta w ramach NFZ 2016/03/23 21:18 #25498

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Na początku dziękuję bardzo za wspaniałą opinię o naszej fachowości. :) Chciałbym się odnieść do Pana/Pani innych uwag:

Większość cen jest na stronie internetowej i w cenniku, który jest udostępniony w poczekalni. Najdroższa kanałówka kosztuje u nas 610 zł (490 zł + procedura TwinLight™ ENDO 120 zł = 610 zł)

stomatologia-slubice.pl/endodoncja/

a nie 2 tys. jak jest w Pana/Pani poście. Jeżeli pacjent na fotelu pyta się o cenę to cena zostaje podana. W innym przypadku przy standardowym leczeniu zakładamy, że pacjent zapoznał się z cennikiem.

Często po leczeniu kanałowym zęba trzeba wzmocnić a gdybyśmy zastosowali standardowe wypełnienie (plombę) nie jesteśmy w stanie dać gwarancji i istnieje ryzyko skruszenia zęba ponieważ np. zostały tylko 2 ścianki. Kładzenie tzw. naleśnika jest czymś z wyboru, nie zachowujemy wtedy najwyższych standardów leczenia (poza tym, ząb po leczeniu kanałowym staje się kruchy).

W celu wzmocnienia zęba stosuje się czasem onlay, czasem endokoronę, czasem koronę a czasem wkład koronowo-korzeniowy z koroną.
Ponieważ najkrótszy okres gwarancji u nas to 2 lata na najzwyklejsze wypełnienie aż do 5 lat na prace z materiału zirkonzahn.com Prettau musimy dbać o to, aby praca była wykonana tak, aby tych reklamacji było jak najmniej.

Jak by się Pan czuł, gdyby wydał Pan na leczenie kanałowe 610 zł a po 3-4 latach ząb się złamał poddziąsłowo i był do usunięcia. My byśmy stracili dobrą opinię a Pan/Pani zęba. :angry: Trzeba zrobić to tak, aby pacjent był zadowolony z pracy przez długi czas, nawet jak nie jest chwilowo z ceny. Często nie da się tanio, szybko i dobrze. :(

Pacjent oczywiście może zrezygnować z zaproponowanego leczenia i wybrać opcje tańszą, ale jest wtedy robiona adnotacja w karcie, że pacjent nie wyraził zgody na proponowane rozwiązanie, zastosowano wypełnienie kompozytowe bez gwarancji.

Poza tym, przepraszam, ale nie mam żadnych druków bankowych do skredytowania leczenia. Oczywiście jest możliwość skredytowania leczenia, co jest często wybierane np. przy leczeniu ortodontycznym , które jest dosyć kosztowne.

Nie wszystkie kanałówki kończą się onlayem, endokoroną, koroną, czy wkładem koronowo-korzeniowym z koroną. Zależy od tego ile tkanek własnych zęba zostało. A to jesteśmy w stanie określić po zakończonym leczeniu kanałowym. Kończymy "kanałówkę" i rozmawiamy co dalej. (Co znaczy, że Pan z recepcji nie pozwolił zrezygnować z korony???).
To pacjent wybiera,albo proponowane przez lekarza rozwiązanie albo inne, na które niestety nie ma możliwości udzielenia gwarancji i nie jest to dobre rozwiązanie. Ale zawsze ma prawo wybrać.

Chciałbym jednocześnie przeprosić za to, że niedostatecznie wyjaśniliśmy powody zaproponowania takiego rozwiązania w Pana/Pani przypadku, chociaż przyznam się nie jestem Pana/Pani zidentyfikować. Będziemy się starać bardziej.


Pozdrawiam, :)

Stomatologia-Słubice
Bohdan Starzyński
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl

Ps. okresy gwarancyjne dotyczą zębów stałych nie mleczaków, na które okresy gwarancyjne są krótsze.
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice. Powód: uzupełnienie wypowiedzi

Odp: Dentysta w ramach NFZ 2016/03/24 12:37 #25501

  • diabeelek
  • diabeelek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dziękuje za odpowiedź na post :)
"Większość cen jest na stronie internetowej i w cenniku, który jest udostępniony w poczekalni. Najdroższa kanałówka kosztuje u nas 610 zł (490 zł + procedura TwinLight™ ENDO 120 zł = 610 zł)"

Cena za leczenie kanałowe (490zł za trzy kanały)jest całkiem w porządku i do zaakceptowania ale do tego dochodzi kwestia wypełnienia zęba po kanałówce i tutaj niestety można popłynąć finansowo.
Ogólnie jeśli korzystałem z usług innych gabinetów to zostało proponowane wypełnienie standardowe(plomba) z kosztem około 100zł lub inne do wyboru - u Państwa niestety nie otrzymałem takiej możliwości dlatego też zrezygnowałem z leczenia u Państwa, jedyną opcję jaką otrzymałem to koszt korony około 2tys. zł.
Gdyby nie fakt powyższy jak najbardziej mógłbym polecać.
Jeśli byłby Pan tak miły i napisał koszt całkowity leczenia 3-kanałowego zęba wraz z najzwyklejszym wypełnieniem byłoby miło.

Co do pytania o cen na fotelu to właśnie takie pytanie padło i odpowiedź Pani doktor była jednoznaczna - Pan na recepcji wszystko powie...

Jeszcze raz dziękuje za odzew.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dentysta w ramach NFZ 2016/03/25 16:30 #25505

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Dzień dobry i jednocześnie Wesołych Świąt!

W tej chwili kanałówkę staramy się robić łącznie z procedurą TwinLight™ ENDO +120 zł. Mieliśmy przypadki, gdy wydawało się, że kanałówka nic nie da, a ząb jest do usunięcia, ale pacjent się uparł, że chce spróbować ratować za wszelką cenę i udało się. Sami byliśmy zadziwieni efektami.

Wypełnienie po kanałówce standardowe to 140 zł. Natomiast nie rozumiem na jakiej podstawie dano Panu/Pani do wyboru? U nas wybór dokonany został na podstawie wskazań klinicznych przez lekarza. Tak, żebyśmy byli przekonani, że możemy dać gwarancję i jest to najlepsze wyjście dla pacjenta.

Jeżeli pacjent daje znać, że jest to wyjście, którego z jakichkolwiek powodów nie może zaakceptować szukamy wspólnie rozwiązania. Proszę o telefon do mnie, przedstawiając się mi nickiem z slubice24.pl i spróbujemy znaleźć rozwiązanie. Zrobimy bezpłatną konsultację z naszym "nadszyszkownikiem" (przepraszam nie mogłem się powstrzymać, bardzo lubię film King Size") tj. głównym lekarzem, którego doświadczenie postaramy się wykorzystać.

Odpowiedź na pytanie wprost: 490 zł+ 120zł (opcja laser)+140zł(wypełnienie kompozytowe światłoutwardzalne 3M Filtek ZX550 lub Gradia)=

=750zł z procedurą TwinLight™ ENDO proszę o niej poczytać na naszej stronie (trzeba kliknąć albo w laserze albo endodncji na przycisk: ENDODONCJA TwinLight™ ENDO

lub

=670zł bez lasera


Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan Starzyński
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Poszukuje stomatologa który przyjmuje na NFZ. 2016/10/13 13:51 #27058

  • asdasd
  • asdasd Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.

Potrzebuję namiaru na stomatologa który działa na ubezpiecznie NFZ w Słubicach, lub gdzieś w okolicy.

Dziękuje za każdą informację!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.