Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2016/04/03 20:03 #25558

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Postaram się odpowiedzieć odpowiedzieć na wszystkie pytania:

Na stronie Stomatologia Słubice jednokanałowe leczenie wynosi 340 zł to jakie ceny są w końcu? Tu Pan podaje 1 kanał 460zł

Cena za standardowe leczenie kanałowe - 1 kanał to 340 zł. Do tego dochodzi procedura laserowa TET (TwinLightTm ENDO więcej o niej w poprzednich postach) - 120zł, czyli razem 460zł. Obie ceny są na stronie internetowej. Cena została rozdzielona, aby pacjent mógł porównać usługi w różnych miejscach. Poza tym, jedna z ubezpieczalni, z którą współpracujemy, nie pokrywa procedury laserowej, pacjent za nią dopłaca sam.


Leczenie zęba dwukanałowego ile kosztuje, bo to mnie interesuje. Tu Pan podaje 1 kanał 460zł a na stronie 430 zł to cena za 2 kanały?
Mojej koleżance dzisiaj podano cenę za leczenie dwukanałowe 550 zł !!!! Po co ten cennik? Na zachetę?


Cena za standardowe leczenie kanałowe - 2 kanały to 430 zł. Do tego dochodzi procedura laserowa TET (TwinLightTm ENDO więcej o niej w poprzednich postach) - 120zł, czyli razem 550zł. Obie ceny są na stronie internetowej. Cena została rozdzielona, aby pacjent mógł porównać usługi w różnych miejscach. Poza tym, jedna z ubezpieczalni, z którą współpracujemy, nie pokrywa procedury laserowej, pacjent za nią dopłaca sam.


Byłem w szpitalu niestety jakaś awaria czy coś spowodowała że nie udało mi się zdjęcia zrobić.

Szpital po prostu nie dysponuje sprzętem do takich zdjęć.


chciałem zrobić tylko i wyłącznie wspomniany pantomogram / miałem stosowne skierowanie / jednak na recepcji spisano moje wszystkie dane mimo iż zaznaczyłem, że interesuje mnie wyłącznie wykonanie pantomogramu

Zgodnie z przepisami musimy dysponować kontaktem do pacjenta. Przepis rzeczywiście idiotyczny dla tej klasy sprzętu diagnostycznego, ale jesteśmy zobowiązani do jego przestrzegania. W razie gdyby sprzęt dawał za duże dawki promieniowania, służby sanitarne kontaktują się z pacjentem. Ewentualnie może być pesel, zlecają wtedy to policji. Nie biorę danych od pacjentów ze skierowaniami z tych gabinetów, gdzie mam telefon komórkowy do lekarza i wiem, że odbierze telefon ode mnie nawet w nocy.



pantomogram właśnie na Piskiej - koszt wg cennika 50 PLN. .. okazało się, że koszt to 80 PLN

Tutaj muszę bardzo gorąco przeprosić. Na stronie internetowej rzeczywiście jest stara cena, gdy zdjęcia robiliśmy starszym ortopantomografem. Od września mamy wysokiej klasy tomograf KODAK CS9300C 3D i zdjęcie pantomograficzne i cefalometryczne kosztuje 80 zł a wyniki wydajemy na pendrivie. Zaraz poprawiam cenę na stronie internetowej. Natomiast w cenniku, który jest udostępniony w gabinecie mam dobrą cenę. Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi.


pan który to wykonywał / obcokrajowiec sądząc po akcencie na 99% z Ukrainy

Tak, jest to lekarz, który pracuje u nas jako higienista.


Na dokładkę pan który to wykonywał do najdelikatnieszych nie należał - przy stawianiu ustnika parę razy go poprawiał myślałem, że chce mi powyrywać resztki moich zębów, a poprawiał go chyba 4 razy. Odrobinę to dziwne, że obsługujący prosi by zacisnąć zęby, a potem próbuje poprawić ustnik wiadomo jaki będzie efekt.

Przepraszam, Przepraszam i jeszcze raz gorąco przepraszam. Przeszkolimy go ponownie i będzie nadzorowany przy wykonywaniu zdjęć, do momentu, gdy upewnię się, że wszystko jest wykonywane dobrze. W ramach przeprosin proponuję Panu bezpłatną konsultację stomatologiczną, ortodontyczną i higienizację oraz bon na biżuterię nazębną. Możemy konsultacje i biżuterię nazębną wykonać u dowolnie wskazanej przez Pana osoby. Proszę o bezpośredni kontakt ze mną, abym mógł Pana osobiście przeprosić i abyśmy się mogli domówić w szczegółach. Jeszcze raz przepraszam i mam nadzieję, że Pan mi wybaczy.


"Stomatologia-Słubice" na ul. Piskiej. Pierwsza rzecz - sprzęt naprawdę z górnej półki - praktycznie wszystko co potrzebne mają pod tym względem pozostałe gabinety stomatologiczne w Słubicach bledną.

Dziękuję bardzo za docenienie. Ja się po prostu "jaram" stomatologią tak jak inni samochodami. Dlatego jeden samochód ma 19 lat a drugi 10. Za to mam platformę laserową Fotona Lightwalker AT, której cena katalogowa to ok. 350 tys. i tomograf, którego cena katalogowa to chyba 325 tys. Dlatego do kanałówek używamy endometrów Mority a nie innych. Dlatego nie wykonujemy koron lanych a tylko w Cad/Cam. Dlatego używamy cyrkonu Zirkonzahn Prettau. I wiele innych.


Z pozdrowieniami,
Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2016/04/26 08:28 #25699

  • malina_aa
  • malina_aa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja chciałabym bardzo polecić Stomatologię Słubice - wyposażenie z najwyższej półki, ceny jak wszędzie, co tu dużo mówić, leczenie jest drogie, ale tu przynajmniej wiem, że płacę za najwyższą jakość. Leczyłam zęba kanałowo u dwóch lekarzy i dopiero u Państwa leczenie zostało zakończone sukcesem :) Polecam w trudnych przypadkach i nie tylko :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2016/04/30 13:39 #25727

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Dziękuję Pani bardzo. To jest dla mnie i całego zespołu coś najważniejszego, czyli zadowolenie i pochwała od zadowolonego pacjenta. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca.

Z pozdrowieniami,
Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

wyrwanie zęba 2016/09/26 08:45 #26874

  • qwertyuiop
  • qwertyuiop Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam ile kosztuje wyrwanie zęba w Słubicach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2016/12/14 16:22 #27615

  • paula123
  • paula123 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam, szukam dentysty godnego polecenia, chodzi o leczenie kanałowe, co sądzicie o DR Walichiewicz z 1-go Maja lub DR Zbigniewie Golińczaku z Dental Clinicy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dentysta Prywatnie 2017/04/19 20:44 #28595

  • Pryncy
  • Pryncy Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Szukam dobrego stomatologa slubice i okolice leczenie kanalowe i wstawienie implantow.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2017/10/17 11:57 #30593

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 5
Zapytuję w imieniu osoby z chorobą alkoholową. Czy w Słubicach wyrwie się ząb na NFZ.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2017/10/17 13:21 #30594

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.