Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

znacie dobry olejek lub krem na rozstępy?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: znacie dobry olejek lub krem na rozstępy?

znacie dobry olejek lub krem na rozstępy? 09/19/2018 14:36 #33757

Jestem załamana. Byłam dziś na zakupach, mierzyłam nowe spodnie i co zobaczyłam w lustrze? Okropne paski na pupie przypominające blizny rozmawiałam przed chwilą z koleżanką i ona twierdzi, że to rozstępy... a mam 25 lat! Czy rozstępy są możliwe w takim wieku? Szukam teraz jakiegoś kremu albo olejku na te wstrętne bruzdy.... pomocy!

Odp: znacie dobry olejek lub krem na rozstępy? 09/19/2018 19:45 #33761

• Rafaele
  • Początkujący
możliwe... a nie przytyłaś w oststnim czssie za szybko? Czesto od tego robią się rozstępy...

Odp: znacie dobry olejek lub krem na rozstępy? 09/20/2018 14:09 #33770

fakt, ostatnio moja waga skacze. Ale nie sądziłam, że przez to zrobią mi się takie paski

Odp: znacie dobry olejek lub krem na rozstępy? 09/24/2018 15:39 #33794

Jak szukasz kremu na rozstępy to koniecznie zwracaj uwagę na skład. Z dala od chemicznych kosmetyków, słyszałam że dobrze na skórę z rozstępami działa bluszcz, kofeina i żeń szeń. Kiedyś moja przyjaciółka miała z tym problem i używała jakiegoś kremu z tymi składnikami, ale nazwy nie pamiętam

Odp: znacie dobry olejek lub krem na rozstępy? 09/25/2018 11:20 #33802

krem na rozstępy powinien regenerować uszkodzone włókna, aloes dobrze działa na te świeże. Polecam naturalne metody

Odp: znacie dobry olejek lub krem na rozstępy? 10/02/2018 15:00 #33828

• Lampii
  • Początkujący
tez mam z tym problem niektore sa juz takie biale i ciezko je usunac ale dzialam ile moge, te scieze narazie smaruje wazelina ale chce sprawdzic ten strialys nowy bo ponoc dobry

Odp: znacie dobry olejek lub krem na rozstępy? 10/04/2018 14:26 #33837

a ten strialys to nie jest przypadkiem blog o rozstępach? ostatnio czytałam tam jakieś artykuły o domowych sposobach na rozstępy
Za tę wiadomość podziękował(a): Lampii
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.18 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama