Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Burmistrz zaprasza do debaty na temat szpitala 2018/02/20 08:48 #32156

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
Jak zwykle... to samo...
Niczego nie spodziewałem się po podjęciu tematu przez Pana Burmistrza...
Oczywistą oczywistością oponentów obecnego Burmistrza stało się błaznowanie na potęgę.
Bo nie istotą sporu (debaty), którą proponuje Burmistrz jest szpital, ale punktowanie i szkalowanie dobrego imienia władz Słubic w imię własnego widzi misie - adwersarze rzecz jasna. Was zwyczajnie po ludzku zżera zazdrość...
Temat w mojej ocenie bardzo ważny. Służba zdrowia i edukacja na którą władze Słubic postawiły w przyszłości zaowocuje. Tylko musimy to docenić i DBAĆ o to...
i jeszcze jedno!
Zazdrość to najczęściej sobie świadczone odszkodowanie za bezsilność wobec cudzego
sukcesu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Burmistrz zaprasza do debaty na temat szpitala 2018/02/26 20:06 #32222

  • K57
  • K57 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
To zależy. Szpital ma swoje plusy i minusy. Dlaczego mówić tylko o jednym lub tylko o drugim? Jestem jak najbardziej za apropo debaty na której będą obecne władze szpitala. Jako minus: skandaliczne traktowanie przez osoby z niektórych zespołów karetek pogotowia ludzi zagubionych,tzn.pijanych,bezdomnych itp. Byłam świadkiem takich sytuacji; wypowiedzi które są łamaniem praw pacjenta,tu:prawa do godnego traktowania. Za niedopuszczalne uważam odnoszenie się do ludzi z taką pogardą i potępieniem. Praca kadry medycznej jest ciężka jednak podlegają oni prawu i mają obowiązek je respektować! Nie wiedzą dlaczego ktoś znalazł się w takiej sytuacji więc z jakiej racji taki ton? Tak samo jest człowiekiem pijany na ulicy jak i kadra SOR. Apropo łamania praw pacjenta: prawo do tajemnicy. Bezprawne informowanie rodziny o stanie zdrowia choć pacjent sobie tego nie życzy nadal funkcjonuje. A niech trafi na SOR ktoś kto podjął próbę samobójczą dopiero-inaczej nazwać niż rynsztokiem podejście części kadry do takich pacjentów nie idzie; chyba według niektórych taka osoba w ogóle nie jest człowiekiem,na pewno egoista który zrobił innym na złość i wszystko jego wina a potem za karę niech nosi np.ciemnozieloną opaskę livestrong lub w widocznym miejscu tatuaż-średnik. Tego nie idzie w końcu nie wyśmiać. W takim razie takim osobom polecam przymusowy urlop na doszkolenie przede wszystkim w celu pozbycia się tego nieprawidłowego nastawienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Burmistrz zaprasza do debaty na temat szpitala 2018/03/01 07:17 #32226

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Podrzuciliśmy temat na nasz profil facebookowy. Wywiązała się tam gorąca dyskusja na temat SOR.

www.facebook.com/slubice24/posts/10156128167782692

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1