Słubice: 16 listopada 2018   |   Imieniny: Maria, Edmund, Marek
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Bożena Mainka-Walichiewicz - najlepszy gabinet stomatologiczny
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bożena Mainka-Walichiewicz - najlepszy gabinet stomatologiczny

Bożena Mainka-Walichiewicz - najlepszy gabinet stomatologiczny 01/08/2018 21:09 #31609

• kobra
  • Początkujący
Drodzy Słubiczanie!!!!
Moja przygoda zaczęła się od tego,że złamał mi się implant(czwórka)i musiałam szukać ratunku.
Odwiedziłam większość klinik w Słubicach i oto czego doświadczyłam.
Oczywiście wiadomo że musiałam podjąć decyzję i uzupełnić uzębienie mostami.
w większosci klinik ceny były zawrotne .a w jednej z nich po konsultacji dostałam ulotkę w języku niemieckim.....żenada!!!!
Na domiar tego wszystkie kliniki proponowały korony na wszystkie zęby nawet te zdrowe,czyli jedynki ,dwójki i trójki górne i dolne.
Na końcu trafiłam do gabinetu Pani Bożeny Mainka-Walichiewicz i tu niepodzianka......Pani doktor nie zepsuła moich zdrowych zębów,ale je uratowała i dzisiaj mam piękny zdrowy uśmiech.Dodam jeszcze ,że zapłaciłam połowę ceny tego co inne kliniki proponowały.
Polecam bardzo serdecznie ten gabinet.
Teraz wysyłam tam mojego męża.

Odp: Bożena Mainka-Walichiewicz - najlepszy gabinet stomatologiczny 01/10/2018 10:18 #31623

• Rob
  • Forumowy mądrala
Też uważam, że to jeden z lepszych gabinetów stomatologicznych.

Odp: Bożena Mainka-Walichiewicz - najlepszy gabinet stomatologiczny 04/13/2018 09:35 #32622

• kulig464
  • Początkujący
Ja panicznie boję się dentysty, a zwłaszcza bólu związanego z zabiegiem. Żona już nie mal siłą wyciągnęła mnie do kliniki stomatologicznej Medicumdent. Byłem przekonany, że oszukuje mnie mówiąc, że nie będzie bolało. Jednak miała racje. Poprzednie wizyty u dentysty to był istny koszmar... A u nich chyba pierwszy raz w życiu siedziałem spokojnie w fotelu
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.12 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama