Słubice: 22 listopada 2017   |   Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny?

Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 11/14/2017 13:15 #31042

• kaktusik
  • Początkujący
Oraz gdzie ewentualnie czeka mnie artroskopia? Mam niemieckie ubezpieczenie w AOK. Zależy mi na tym aby był ktoś kto rozmawia w języku polskim.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 11/17/2017 11:12 #31086

• Brandmed
  • Czasami tu wpada
Dzień dobry, zarówno rezonans jak i artroskopię można zrobić we Frankfurcie albo Eisenhüttenstadt. Generalnie lekarz musi postawić wskazanie do badania. Czyli w pierwszej kolejności powinno być skierowanie od lekarza.

Możemy polecić współpracujących z nami lekarzy ortopedów, którzy pracują zarówno we Frankfurcie, jak i w Eisenhüttenstadt i mówią po polsku. Zapraszamy do kontaktu tel. 95 758 26 49.
Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne
Deutsch-Polnisches Medizinisches Zentrum

+48 95 758 26 49
+49 335 28 00 23 70
+49 176 22 02 42 46

ul. Daszyńskiego 1
69-100 Słubice

www.brandmed.eu
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Odp: Gdzie w Niemczech mogę wykonać rezonans magnetyczny? 11/17/2017 21:51 #31095

• tomal
  • Początkujący
Rezonans jest w Klinikum nawet 2 z tego co wiem maja tam Polaka na pokladzie, Halbe Stadt 8 dr Christine Richter, moja byla szefowa jak odwiedzalem w pazdzierniku Praxis to byl Polak. no i Kleistpark tam tylko chyba lekarz polski. Halbestadt ma super nowiutki rezonans z 12.2016 zmieniony po wielu latach. Csrichter.de Kleistpark radiologieffo.de dysponuje juz "szrotem" prawie.klinikum dostalo 3T najnowsza technologie okolo max. 1.5roku temu. Jesli inne miejsca to tylko raczej juz Berlin tak aby Polacy obslugiwali. Eisenhuttenstadt nie wiem nie znam ale zdjec wyglada na okolo szpitalna Praxis i niezly sprzet. Pozdr. Powodzenia
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.12 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama