Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Porodówka Słubice 2017/09/14 17:31 #30185

  • mamusia12
  • mamusia12 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, chciałabym uzyskać jak najwięcej informacji na temat słubickiej porodówki m.in czy istnieje możliwość przy porodzie znieczulenia zewnątrzoponowego, czy na sali porodowej można korzystać z prysznica, pilki i innych udogodnień, jakie sa słubickie polozne i lekarze, ilu osobowe sa sale? wiem, ze mogę zadzwonić do szpitala i się zapytac, ale subiektywne opinie sa tez mile widziane, takich informacji nie dostane od oddziałowej :). interesują mnie opinie mam które rodzily niedawno (max 2 lata temu) żeby opinia była 'najswiezsza". Z góry dziekuje za opinie i pozdrawiam! ;) w razie braku odpowiedzi proszę administratorow o zadanie pytania w innym miejscu, może Facebook?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Porodówka Słubice 2017/09/15 11:28 #30195

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Nie wiem jak teraz, ale 3 lata temu opieka i lekarze byli ok. Sale są na dwie osoby i jest w sali prysznic, wc i umywalka. Jak jest możliwość to dają po jednej osobie na jedną salę, pomagają przy dziecku i nawet na część nocy wezmą dziecko aby matka mogła odpocząć. Znieczulenie czy dają to nie wiem, ale przy cesarce napewno w kręgosłup.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1