Słubice: 13 grudnia 2017   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Zdrowa dieta
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zdrowa dieta

Zdrowa dieta 08/03/2017 18:07 #29547

• koby
  • Początkujący
Macie moze jakies ulubione sklepy ze zdrowa zywnoscia? Powoli przestawiam sie na zmiane swojego trybu odzywiania .. za duzo w nim przetworzonych rzeczy itp.

Odp: Zdrowa dieta 08/06/2017 10:21 #29571

• Urinka
  • Czasami tu wpada
Na początek proponuję warzywniaki i działy warzywno-owocowe w marketach Rzeczy "suche" (kasze, owoce suszone, pestki, orzechy) kupuję w dużych opakowaniach w Internecie, np. tu www.cosdlazdrowia.pl/ (mają owoce suszone niesiarkowane i duży wybór).

Odp: Zdrowa dieta 10/23/2017 09:13 #30685

No niestety w takim swiecie teraz zyjemy. Ludzi jest co raz wiecej, produkowac zywnosc trzeba na wielka skale dlatego tez firmy sa zmuszone do uzywania rozmaitych srodkow konserwujacych oraz polepszaczy. Dla chcacego nic trudnego .. przeciez mozna sobie samemu przygotowac jakies przetwory albo uwedzic kielbase czy tez szynke. Moi dziadkowie w ten sposob potrafia sporo zaoszczedzic, a ja dorzucam swoja skladke i tez jem zdrowiej. W sezonie jesienym nie wyobrazam sobie zycia bez robienia wlasnych sokow. Najbardziej zdrowy i sycacy jest ten z marchewki. Trzeba tylko wybrac dobrej jakosci towar .. nie moze byc za bardzo wysuszony. Jesli nie posiadamy dobrej sokowirowki to nic straconego .. wlasnie zaczyna sie pojawiac sporo promocji ze wzgledu na zblizajacy sie wielkimi krokami czarny piatek. Zazwyczaj korzystam z tego serwisu alerabat.com/kody-promocyjne/mycenter-pl jesli szukam jakiejs konkretnej znizki. Dla mnie to bardzo duze ulatwienie poniewaz nie musze chodzic po wszystkich stronach osobno, tylko mam wszystko w jednym miejscu. Uwielbiam zakupu online

Odp: Zdrowa dieta 11/27/2017 01:10 #31193

• ankowa78
  • Początkujący
Ja mam to szczęście, że sklep ze zdrową żywnością zrobili zaraz pod moim mieszkaniem, także wystarczy, że zejdę na parter, fajna sprawa i mają wszystko, bardzo duży wybór.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.22 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama