Słubice: 27 marca 2017   |   Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie

Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 01/09/2017 18:26 #27778

Jak można skasować 200 złotych za 15 minutową nic nie wnoszącą konsultacje ortopedyczną??? LUDZIE WYCHODZĄ STAMTĄD OBURZENI I ZDENERWOWANI! Lekarz, który badał moją Mamę, mimo wielkich kompetencji całkowicie ją zlekceważył ! To że ludzie są starsi, nie znaczy ze trzeba ich od razu wysyłać na drugi świat!

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 01/16/2017 13:39 #27825

• torpeda
  • Forumowy mądrala
Jakoś mnie to nie dziwi. To jest twór niemiecki, z niemca i dla niemca. Od kiedy można pozwolić niemcom zbierać dane medyczne Polaków ?
Ostatnio zmieniany: 01/16/2017 13:47 przez torpeda.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 01/17/2017 11:37 #27831

• jkn51
  • Forumowy mądrala
Słowo Niemiec , tak jak i Polak lub Francuz piszemy z dużej litery. Nie uważałeś w pierwszej klasie i tak Ci zostało. Tak samo można zbierać dane , jak i dane niemieckich pacjentów w słubickich przychodniach stomatologicznych i innych . A mają one tysiące niemieckich pacjentów. Ja rozumiem Twoją antyniemieckość , i to że jesteś prawdziwym Polakiem i takiego drugiego prawdziwego Polaka jak Ty, to ze świecą nie znajdziesz. Ale trochę się miarkuj może co ?

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 01/25/2017 20:18 #27868

Do wypowiadających się w niniejszym wątku. Przypominamy, że tematem wątku są opinie o Centrum Medycznym Brandmed. Nie osobiste wycieczki na temat poglądów rozmówców o Niemcach, dywagacje o uchodźcach, książce "Mein Kampf" itp. Prosimy o uszanowanie kultury dyskusji i rozmowę na temat. Takie posty, jako naruszające regulamin forum oraz netykietę, będą usuwane. Jeśli chcecie rozmawiać na w/w tematy, to nie ma najmniejszego problemu. Prosimy tylko o założenie osobnego wątku w odpowiednim dziale.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.12 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama