Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

WYBIELANIE ZĄBKÓW 2016/06/19 12:35 #26084

  • basiaK-78
  • basiaK-78 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
Chciałabym zrobić rozpoznanie na temat wybielania ząbków... Może ktoś ma jakieś doświadczenia... Interesuje mnie cena i oczywiście wasze spostrzeżenia...
Z góry dziękuję!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: WYBIELANIE ZĄBKÓW 2016/06/24 18:37 #26155

  • katja
  • katja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ile lat maja ....zabki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez katja.

Odp: WYBIELANIE ZĄBKÓW 2016/08/10 11:19 #26544

  • KathyS
  • KathyS Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Podpinam się pod pytanie. Ktoś poleci sprawdzonego stomatologa, który to wykona? Potrzebuję praktycznych rekomendacji, dlatego że słyszałam o popękaniu szkliwa po takich zabiegach jeśli nieumiejętnie są wykonywane.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: WYBIELANIE ZĄBKÓW 2016/08/10 13:23 #26547

  • mela777
  • mela777 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szczerze Ci odradzam poddanie się temu właśnie zabiegowi. Zrobiłam wybielanie zębów jakiś czas temu przez doświadczonego stomatologa i powiem szczerze, że jestem załamana efektem tego. Moje zęby wyglądają o wiele gorzej niż z czasów z przed zabiegu, bo są zwyczajnie ciemniejsze i brzydsze... i już nic nie da się zrobić. Jestem zła na siebie, bo okazuje się, że miałam ładne białe zęby, a teraz nie mam, bo zachciało mi się jeszcze bielszych. Jak zwykle głupota babska bierze górę. Co gorsza stały się nadwrażliwe, z czym nigdy nie miałam problemów. Nigdy nie polecę komuś innemu wybielania zębów. Bardzo źle wspominam cały zabieg, bo mimo zabezpieczenia zęby bolały mnie tak bardzo,że nie pamiętam nic gorszego... po prostu coś okropnego. Nie wiem, może inni mieli szczęście i nie mają takich odczuć z tym związanych, ale ja mówię tu szczerze, czego doświadczyłam osobiście. Pozdrawiam i radzę się zastanowić kilka razy nad tym, czy się temu poddać, czy nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: WYBIELANIE ZĄBKÓW 2016/08/10 17:34 #26550

  • FemShep
  • FemShep Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4
A jaką metodą miałaś - chemiczną czy jakąś nakładkę na wiertło?

Ja po ściągnięciu aparatu stałego miałam robione przez stomatologa wybielanie i usuwanie resztek kleju poprzez nakładkę na wiertło (tzw. gumka) i byłam bardzo zadowolona. Było widać różnicę pomiędzy dołem a górą (tylko na górne zęby miałam aparat). Efekt trzymał się bardzo długo i chce to samo powtórzyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: WYBIELANIE ZĄBKÓW 2016/08/13 09:07 #26575

  • mela777
  • mela777 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Na pewno metoda, którą zastosowano w Twoim wypadku nie wyrządziła Ci żadnych szkód i z tego powodu nie była tak rozczarowująca, jak w moim. Z pewnością powinnaś powtórzyć zabieg skoro widziałaś wyraźny efekt, zdaje się , że przy niewielkiej ingerencji. Ja skusiłam się na wybielanie nadtlenkiem wodoru połączonym ze specjalnym światłem i to, w moim przypadku, niestety zakończyło się niepowodzeniem. Bardzo żałuję, że zdecydowałam się na to. Z tego względu nie polecam, chociaż myślę, że nie zawsze jest tak, jak u mnie się stało. Przypuszczam, że są również zadowolone osoby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: WYBIELANIE ZĄBKÓW 2016/08/25 12:47 #26655

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Dzień dobry,

Do FemShep:
Nie miała Pani wybielania, a higienizację (przynajmniej część zabiegów w nią wchodzących) tj. ściąganie osadów, i polerowanie (tą gumeczką). Zęby górne mają naturalny kolor, natomiast zwykle jest tak, że zęby dolne zwykle są ciemniejsze od górnych, tak jak kły (trójki) są ciemniejsze od innych zębów),
Na zębach dolnych może mieć Pani osady i po oczyszczeniu też Pani komfort wzrośnie.

więcej o usłudze:

stomatologia-slubice.pl/stomatologia-zachowawcza/

Reportaż o usłudze higienizacji z naszej kliniki (od 7:00) Robiony już dawno, mamy lepszy sprzęt np. pantomograf z cefalostatem został wymieniony na najwyższej klasy tomograf z cefalostatem. I stary wzór mundurków, ale to co najważniejsze zostało.



oraz na naszym FB są 3 filmy z 30 marca dotyczące higienizacji (lakierowani=fluoryzacja) Filmy zamieszczone i wyprodukowane przez Face Clinic prof. Walerzaka z Warszawy, którzy robią dla nas operacje szczękowe związane z leczeniem ortodontycznym.

www.facebook.com/slubice.stomatologia/?fref=ts



Do Pani Mela777 - gdy ktoś ma białe zęby z natury to wybielenie powoduje, że stają się przeźroczyste a ponieważ z tyłu mamy w jamie ustnej ciemno, więc niestety efekt nie jest zbyt dobry. Natomiast z reguły kolor i nasycenie po dłuższym czasie powraca.

Pomimo, że prawdopodobnie nie robiła Pani wybielania u nas to muszę wziąć w obronę inny gabinet i powiedzieć, że bardzo trudno jest ocenić czy już wystarczy sesji czy jeszcze trzeba dobielić.

I pamiętajmy: Zdrowe i mocne zęby mają kolor żółtawy - kości słoniowej. Aczkolwiek niestety nie jest to zgodne z obecnymi kanonami piękna.

Na wybielenie zębów dobrze robi opalenie cery. Metodą kontrastu. :))) Pacjenci o afrykańskim pochodzeniu wcale nie mają takich białych zębów jak nam się wydaje. Z naszych doświadczeń wynika, że jest to kolor C3-C4 a wygląda jakby był B1. Aczkolwiek nie wypowiadamy się zupełnie o szkodliwości bądź nie opalania. Od tego są inne specjalności.

Jedynie prywatnie powiem, że uważam, iż przesada w żadną stronę nie jest dobra.

Z pozdrowieniami,
Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice.
  • Strona:
  • 1