Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/04/22 10:57 #5862

  • inguss
  • inguss Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam? Ja chodzę do dr Kempy, nie mam zastrzeżeń! Ale myślę że już nie jest taki jak go pamiętają starsze pokolenia :) jak pełnił funkcję ordynatora.Troszkę za małe zainteresowanie pacjentką , jeżeli chodzi o pobyt w szpitalu ;/ Mam ochotę zmienić lekarza ale jest to taki trudne, to jest tak jak z dentystą czy fryzjerem ha :D jak się człowiek do kogoś przyzwyczai to ciężko potem szukać, "przebierać" itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/20 00:45 #7198

  • ***
  • *** Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
:) Dobry ginekolog?To mało powiedziane,on jest bardzo dobrym ginekologiem,takim z powołania.Piszę oczywiście o doktorze Jarosławie Cięcielu; super lekarz:)Prowadził moją ciążę od pierwszych dni :) do samego rozwiązania i jak zawsze delikatny ,przewidujący i przezorny.Widać było,że zna się na rzeczy więc nic dziwnego,że przed jego gabinetem zawsze "tłumy"kobiet.Szkoda tylko ,że tak mało takich dobrych lekarzy mamy.Porodówka i ginekologia w Słubicach tez warta miłego wspomnienia.Wszystkie pracujące tam położne i pielęgniarki to super babki.Wiedzą jak się zająć świeżą mamą .A bym zapomniała panie salowe i sprzątające dla nich też niski pokłon ekstra kobitki i oby tak dalej:)Nic zatem dziwnego,że Słubicka porodówka pęka w szwach i bardzo dużo dobrego o niej słychać.Byłam,przeżyłam,urodziłam i miłe wspomnienia zachowam.Pozdrawiam cały oddział ginekologiczno-położniczo-noworodkowy:) :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/20 19:25 #7203

  • Kalina
  • Kalina Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dr Cieciel?Hmmmm.Dla mnie nie,dziekuje.Nie poznal,ze pekl mi pecherz plodowy.Jednak Pani,ktora jest pielegniarka w poradni"K",JEST CUDOWNA!Bylam tam tylko raz,w zwiazku z opisana sytuacja i nie znam tej Pani z imienia i nazwiska,ale serdecznie,serdecznie Ja pozdrawiam.Jest to wzor pielegniarki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/20 19:31 #7204

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Kalina,chodzi Ci o pielęgniarkę z poradni w szpitalu??Taka ok 40tki,włosy do ramion,z pasemkami??Ja ostatnio własnie byłam w poradni w szpitalu u dr Cięciela,pierwszyy raz u niego,ale wrażenie ok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/23 10:36 #7257

  • ***
  • *** Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczyny ta pielęgniarka w szpitalu to pani Wioleta.Bardzo sympatyczna.Co do dobrego lekarza Kalina o każda z nas wybiera innego,który dla niej wydaje się być lepszy.Ja tam bardzo sobie chwalę dra Jarosława Cięciela i uważam ,że lepszego nie ma.Pozdrawiam doktora:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/25 00:56 #7278

  • aginska81
  • aginska81 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
O Matko....ginekolog facet...fujjj..choćby nie wiadomo jaki był najmilszy pod słońcem to nigdy.... nawet jak rodziłam to nie życzyłam sobie faceta ginekologa...a jak myślicie kobietki dlaczego wybierają taką specjalizację..z powolania na pewno nie....chociaż to "lekarz" i nie powinno się mieć uprzedzeń to osobiście nigdy nie dałabym się zbadać facetowi-ginekologowi....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/25 10:40 #7283

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
O Matko....ginekolog facet...fujjj..choćby nie wiadomo jaki był najmilszy pod słońcem to nigdy.... nawet jak rodziłam to nie życzyłam sobie faceta ginekologa...a jak myślicie kobietki dlaczego wybierają taką specjalizację..z powolania na pewno nie....chociaż to "lekarz" i nie powinno się mieć uprzedzeń to osobiście nigdy nie dałabym się zbadać facetowi-ginekologowi....

Boże święty - to taki ciemnogród jeszcze się u nas uchował?!!! A skąd ty jesteś , dzieweczko?Z jakiego lasu? Co ci ten lekarz zrobi? Podglądnie?!! Takie cenne klejnoty? Ehh... Szkoda słów. :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/25 16:52 #7288

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
aginska81 napisał:

O Matko....ginekolog facet...fujjj..choćby nie wiadomo jaki był najmilszy pod słońcem to nigdy.... nawet jak rodziłam to nie życzyłam sobie faceta ginekologa...a jak myślicie kobietki dlaczego wybierają taką specjalizację..z powolania na pewno nie....chociaż to "lekarz" i nie powinno się mieć uprzedzeń to osobiście nigdy nie dałabym się zbadać facetowi-ginekologowi....

hehehe,dobre.Az dziw,że istnieją takie ciemne osoby,smiać mi sie chce.Nie sądze aby lekarz wybrał taka specjalizacje własnie w celu ogladania,myslę ze bycie ginem to własnie powołanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/27 16:34 #7302

  • ***
  • *** Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja bym nigdy nie poszła do ginekolog-kobiety chociaż może i są dobre lekarki.Uważam,że faceci są lepszymi lekarzami i chyba trochę znają się na naszej budowie.Ja jakoś nie mam uprzedzeń do facetów a same badanie to przecież nic wielkiego i nie trwa nie wiadomo ile:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/11/28 20:54 #7304

  • joaśka
  • joaśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
do dr Kempy chodze od lat - glownie z przyzwyczajenia, ale generalnie jestem zadowolona :) raz musialam pojsc do dr tyndyk i bylam oburzona. nie byla delikatna i z cala pewnoscia nie byla mila! moje kolezanki z kolei ja chwala...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez joaśka. Powód: blad