Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/15 21:00 #2551

  • Gosc
  • Gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
No co ty? Na msze zalujesz? Moze kiedys ksiadz proboszcz kupi lepszy sonograf bo na tych innych niewiele widac. Co niektorzy nie umieja nawet przeprogramowac tego niemieckiego zlomu z ktorego lorzystaja i potem masz na zdjeciu niemieckie napisy. Nasz dzidzius mial miec ok. 4500 g bo tyle wyliczal pan dr za pomoca takiego urzadzenia ale potem okatalo sie ze mial 3070g. Dopuszczalna tolerancja?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/16 05:53 #2552

  • Mała
  • Mała Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ,CO BY KAŻDEJ DOGODZIŁ!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/16 06:00 #2553

  • Mała
  • Mała Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
A TY WYKUP SOBIE KOREPETYCJE Z J.POLSKIEGO TO SIĘ DOWIESZ,ZE PO SKRÓTACH KOŃCZĄCYCH SIĘ OSTATNIĄ LITERĄ WYRAZU ,NIE STAWIAMY KROPKI!!!!!! / DR /

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/16 10:44 #2556

  • Rafał
  • Rafał Avatar
  • Gość
  • Gość
Każdy, komu stosunkowo niedawno na świat przyszło dziecko ma swoje zdanie na temat każdego gina. Ja polem dr Tyndyk. Mój prawie 3 letni syn wg dr Tartanusa był jako płód do kasacji:(. Dzis jest fantastycznym dzieckiem. Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/16 11:12 #2557

  • lll
  • lll Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja z kolei nie polecam dr Tyndyk, najwyżej wśrod ginekologow w Slubicach cenię dr Wanago. A jeszcze lepszy ginekolog jest w Sulęcinie - dr Kowalski, bardzo bardzo polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/16 11:41 #2558

  • bb
  • bb Avatar
  • Gość
  • Gość
Pamiętajcie jedynie o pisaniu prawdy.
Szkalowanie dobrego imienia zawsze grozi procesem sądowym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/16 17:35 #2560

  • Mała
  • Mała Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
14 lat temu byłam w ciąży i dr Tartanus robił mi USG na jeszcze gorszym wtedy sprzęcie.Stwierdził wadę płodu i skierował mnie do kliniki w Poznaniu.Operowano moje nienarodzone dziecko.Pan profesor powiedział,że miałam szczęście,że trafiłam do tak skrupulatnego lekarza bo ta wada jest bardzo trudna do zdiagnozowania.Dlatego nie wierzę w to co piszesz.Sorry,pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/16 17:39 #2561

  • Mała
  • Mała Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
MYŚLĘ,ŻE CZAS ZAKOŃCZYĆ TEN TEMAT,POGADAJMY O CZYMŚ PRZYJEMNIEJSZYM,POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/24 15:21 #2632

  • madziaer
  • madziaer Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a doktor J. Kempa? Co o nim myslicie? W jakie dni i gdzie przyjmuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/06/24 15:25 #2633

  • Ania
  • Ania Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja również chodziłam do dr Tartanusa i to dość długo około 5 lat. Do póki nie byłam w ciąży. Akurat mnie nie poprowadził dobrze, wręcz przeciwnie, najpierw twierdził, że wszystko jest ok, nawet kiedy były niepokojące objawy - jego zdaniem wyglądało wszystko ok. A jak już było za późno , to w szpitalu nie był za bardzo rozmowny. No cóż --- było minęło ...
Druga sprawa ... zaczęłam do niego chodzić w wieku około 18 lat i teraz mając już lat dużo więcej i umiejąc najpierw o czymś przeczytać a nie tylko słuchać się lekarza zastanawia mnie ciągle - jak można 18-sto letniej dziewczynce przepisać pierwsze tab. ant. o nazwie gravistat - tabletki zaklasyfikowane do II generacji ... czyli posiadające działania uboczne oraz mega dużą dawkę hormonów. Wtedy pojęcia o tym nie miałam, teraz nie ma dla mnie odpowiednich tabletek, ponieważ ( równie mocnych nie chcę brać ) a jako młoda kobietka ;) brałam za mocne. Oczywiście bez żadnego do tego powodu --- dla mnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.