Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/13 17:04 #3236

  • gosia
  • gosia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W PUERTO JEST GABINET KOSMETYCZNY. ADA JEST SUPER STYLISTKĄ PAZNOKCI PROFESJONALIZM W 100%.ZWINNA SZYBKA WYCZUWA SZYBCIUTKO CZEGO MY KOBIETKI SZUKAMY.OCZYWISCIE MUSZE WSPOMNIEĆ O LILI ,KTÓRA Z ADĄ PRACUJE I WSZĘDZIE JEJ PEŁNO I SWOJĄ PRACE WYKONUJE RÓWNIEŻ PROFESJONALNIE-ZAWSZE SĄ UŚMIECHNIĘTE KOMUNIKATYWNE I PAMIETAJĄ O NAS KOBIETACH-POLECAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/13 17:44 #3238

  • ......
  • ...... Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
polecam Salon u Elwiry, jestem tam stałą klientką i jestem bardzo zadowolona :):):) Za każdym razem paznokcie ślicznie wyglądają i długo się trzymają. Nie zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią, że panuje tam nieporządek, brak higieny, wręcz przeciwnie. Aaa i córka tej pani też ma talent ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/13 18:58 #3240

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Polecam salon na ul.Wodnej "Perfect Beauty".Pazurki zrobione fachowo,długo się trzymają,cienkie a nie łopaty.Sympatyczne panie i miła atmosfera:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/13 22:40 #3244

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zgadzam sie,paznokcie sa ladne,ale na dwu pasmowce w salonie tez ladnie robia paznokcie,bo co do Elwiry to bym kazala sie podwojnie zastanowic!polecam salon PIERRE LISON!:cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/14 17:46 #3255

  • pati
  • pati Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam wszystkich.Czytając ostatnie komentarze zastanawiam się,czy to forum,czy targ.To,że ktoś zwraca uwagę na czystośc zakładu,nie musi być atakowany.Dla jednych brudno,dla innych nie.Wystarczy iść i sprawdzić.I tutaj zaczyna się problem,jeśli ktoś jest brudasem,to dla niego będzie czysto.Słubice to małe miasto,tutaj każdy ma znajome zakłady.Chodzę do różnych tipserek,aby sprawdzić jakość ich pracy.Ogólnie mało kto się stara.Jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/14 17:53 #3256

  • pati
  • pati Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ps.Ta Pani,co napisała cienkie a nie łopaty.To napewno FOKA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/18 16:37 #3321

  • Ja od my
  • Ja od my Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja od my napisał:

(...)
Nr. 4 najwieksza tragedia . Nie polecam absolutnie nikomu. Istnieja od roku, po przekatnej od tych "po schodkach w gore" - na rozowo salon) Jest włascicielka i jej corka. Weszlam i mialam ochote wyjsc... wszeędzie syf, pyl paznokciowy. na przyborach, na stole - WSZEDZIE - masakra. Pani (corka) robila bez rekawiczek, mam obawy czy aby sprzet wogole dezyfekowany kiedykolwiek. Poprosilam o przezroczyste Tipsy, Pani wyciaga reklamowke i szuka w niej mowiac rozbrajajaco - rozsypaly sie... Kurde jakby nie miala czasu, tam tlumy przecie... tj pusto na maxa, mama pije kawke a szmate moglaby wziac i ten pyl caly uprzatnac! Nowy bo roczny salon, a syf i nieporzadek ze az przykro. Zjechala mi plytki, sklejone opuszki palców, badziewny french, zero higieny - koszmar. Najgorsze jak wyjela pilnik - ktory caly zabrudzoney byl caly pylem paznokciowym poprzedniej klientki. No i w koncu - majac na dzieje ze choc frencz bedzie ok, kolejna zalamka. Linia po ostrym luku, nie plynnie jak powinno być. Zalamka, frencz wygladal okrutnieee. Do tego po dwoch dniach odpryski. Nie dziwie sie ze tam pustki. ODRADZAM Z CALEGO SERCA. cos niesamowitego jeszcze nie przezylam i żadnej Wam tego nie życzę - omijac duuuużym łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mieszkanka napisał:

DO (Ja od my )
słuchaj dzieczyno ogarnij sie i zrozum ze nie pisze sie takich rzeczy jak ty. po pierwsze jestem w tym salonie bardzo czesto i nie zycze sobie zebys pisala ze jest tam niehigienicznie.z reszta od tego jest sanepid a nie ty! napewno jestes inna tipserka i tak po prostu walnelas anty reklame tego salonu poza tym jak bys chciala zobaczyc to zeby dostac sie tam na tipsy trzeba sie zapisac z wyprzedzeniem bo jest tam mnustwo klientek ktore kozystaja z tych uslug juz po7 lati zadna z nich nie narzeka. wiec nastepnym razem zastanow sie co piszesz....

Fakt, sanepid by się tam przydał! Byłam jak wspomniałam w kilku lokalach, co teü rankingowo opisałam, ale ten powyższy lokal - to pył paznokciowy wszędzie!!! i nieporządek. A czy przyrządy są tam dezynfekowane - wątpię, skoro czasu brak na posprzątanie. Warunki tam są wręcz odpychające. Co do kolejek, to ja jakoś nie widziałam. Pracuje tam matka z córką, co można wywnioskować z rozmowy (matka siedziała w tym syfie pyłowym pijąc kawkę, normalnie jak na budowie tam mają -gdzie nie sojrzeć warstwa pyłu paznokciowego), a córka robiła mi paznokcie. MAM nadzieję, że jednak zdezynfekowanymi narzędziami były/są robione paznokcie, bo grzybica czy inne choróbska łatwo się nabawić przy nie czyszczonych narzędziach. Klientki żadnej nie było, w ciągu całej mojej wizyty, ani nawet telefonu nie było żadnego – co mnie nie dziwi prawdę mówiąc.
A opinie każdy może wyrazić na forum, ja wyraziłam pozytywne jak i negatywne, i z uzasadnieniem, i z autopsji.

panda napisał:

do ----Ja od my


dziewczyno mierna jesteś niesamowicie!!! :laugh:

Panda, ty to masz widzę duuużo do powiedzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/18 17:29 #3324

  • Ja od my
  • Ja od my Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
pati napisał:

To,że ktoś zwraca uwagę na czystośc zakładu,nie musi być atakowany(...).Wystarczy iść i sprawdzić.[/quote]
Krótko i na temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/25 23:06 #3400

  • Beata
  • Beata Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kasia z akademika jest profesjonalistką w swoim fachu. Paznokcie są zrobione super, co wymaga czasu (jak niektórzy wiedzą), estetyczne, długo się trzymają.Serdecznie polecam. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/08/26 00:11 #3401

  • pigwa
  • pigwa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pani Beata z Wawrzyniaka co pracowała z Justyną robiła długo ale perfekcyjnie teraz jej nie ma bo małego dzidziusia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.