Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:uwaga na sprzatanie hoteli 2011/10/25 14:32 #10634

  • ksiezniczka169
  • ksiezniczka169 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Droga katarzyna11 jezeli ty w ciagu dnia robisz od 8_10 pokoi to nie dziw sie ze dostajesz tyle kasy !!!! :laugh: ja robie po 20-25 pokoi w ciagu 5-6 h i nie sa to male pokoje i kazdy z nich musi byc super czysty.Wiec nie wiem jak ty ale ja sądze ze po prostu nie dajesz rady :silly: :blush: i to nie jest wina hotelu ze malo placi tylko twoja przykro mi bardzo kochana ale nie ma tu co sie uzalac tylko wziąć sie do pracy... ;) pozdrowionka :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:uwaga na sprzatanie hoteli 2011/10/26 15:33 #10648

  • AustinPowers
  • AustinPowers Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 1
Jak juz raz pisalem:


O:Praca pokojówki w Berlinie. 08/23/2011 12:38
8,55 brutto za godzine, jezeli wyrobisz np. 18 pokoji na dzien.
Jak nie wyrobisz, to jest placone za pokoj, a stawka (dalej brutto) zalezy od pokoju i hotelu.

ksiezniczka169 ma zupelna racje:
ci, co stekaja, ze niemcy zle placa, sie po prostu nie wyrabiaja
Za tę wiadomość podziękował(a): ksiezniczka169

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:uwaga na sprzatanie hoteli 2011/10/27 09:55 #10654

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Oj,ktoś tu mija się z prawdą :(


O:Praca pokojówki w Berlinie. 10/25/2011 13:26

nie chce nic mowic o pracy w berlinie!!! są tam same ruskie ktore maja czlowieka za nic!pani prezes obiecuje zlote gory umowy nie daje i pracuje sie prawie ze na czarno chodzi mi o hotel Holiday inn i Hollywood media hotel nie placi skladek a jak przyjdie co do czego to wywala patrza na wyglad ludzi chcieli by same ksiezniczki do pracy .uwazajcie na takie hotele,placa kiedy im sie zachce i zawsze mnie niz powinno byc na rachunku

ksiezniczka169
Noworodek
Posty: 4

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:uwaga na sprzatanie hoteli 2012/04/23 18:58 #12387

  • ksiezniczka169
  • ksiezniczka169 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
ale znawcy kazdy sie przechwala !! :evil: ja mam na umowie 8.55 w berlinie i jak juz chcecie dostawac kase za pokój to musicie pracowac na Gewerbe B) czyli wlasna dzialalnsc bo na umowe nigdy niemcy nie placa za pokoj tylko za godzine!!!! moga wam gadac ze za pokoj placa a wcale tak nie jest !!! pracowalam w nie jednym hotelu wiec nie gadajcie glupot :angry: na gewerbe jest stawka na reke nie trzeba podatku ani ubezpieczenia placic to w twoim zakresie czy chcesz miec ubezpieczenie lub dostac kiedys emeryture!!!! :woohoo: Amen!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:uwaga na sprzatanie hoteli 2012/04/23 19:04 #12388

  • ksiezniczka169
  • ksiezniczka169 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
diunaa to nie tak Frau Senn placi co do centa i zawsze do 15 kazdego miesiaca ja tam pracowalam i nigdy nie bylo tak ze nie wyplacila tyle ile na rachunku a ruskie to pedaly nie ma co ich sie sluchac...robisz swoje i juz... ona tylko na gewerbe przyjmuje i masz 2.60 za pokoj bez zadnych podatkow bez niczego dostajesz tyle ile zrobilas pokoi :* pozdro monia :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:uwaga na sprzatanie hoteli 2012/04/23 19:06 #12389

  • ksiezniczka169
  • ksiezniczka169 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0

diunaa napisał: Oj,ktoś tu mija się z prawdą :(


O:Praca pokojówki w Berlinie. 10/25/2011 13:26

nie chce nic mowic o pracy w berlinie!!! są tam same ruskie ktore maja czlowieka za nic!pani prezes obiecuje zlote gory umowy nie daje i pracuje sie prawie ze na czarno chodzi mi o hotel Holiday inn i Hollywood media hotel nie placi skladek a jak przyjdie co do czego to wywala patrza na wyglad ludzi chcieli by same ksiezniczki do pracy .uwazajcie na takie hotele,placa kiedy im sie zachce i zawsze mnie niz powinno byc na rachunku



diunaa to nie tak Frau Senn placi co do centa i zawsze do 15 kazdego miesiaca ja tam pracowalam i nigdy nie bylo tak ze nie wyplacila tyle ile na rachunku a ruskie to pedaly nie ma co ich sie sluchac...robisz swoje i juz... ona tylko na gewerbe przyjmuje i masz 2.60 za pokoj bez zadnych podatkow bez niczego dostajesz tyle ile zrobilas pokoi :* pozdro monia

Posty: 4

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:uwaga na sprzatanie hoteli 2012/09/16 21:44 #14011

  • dario123
  • dario123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
uwaga na Hotele w berlinie a zwłaszcza na Firme 3B z Berlina,czytajcie umowe która dostajecie do podpisania nikt wam nie płaci za pokoje tylko za stawkę godzinową,którą macie w umowie na rozliczeniu miesięcznym macie podane ilość godzin przepracowanych w miesiącu,dlatego pensja netto wychodzi do 600 euro netto ,podaje przykład praca od 8-15 jest to 7 godzin minus 30 przerwy która musisz odrobic,więc pracujesz 6 godzin razy 8,50 euro na godzine brutto to jest 51 brutto dziennie razy 5 dni w tygodniu jeżeli masz 2 dni w tygodniu wychodzi 255 brutto razy 4 tygodnie 1020 miesiecznie po odciagnięci wszystkich składek i podatku dostaniesz przy najwyzszej klasie podatkowej dostaniesz kwote 500-600 euro za bilet który firma twierdzi że zwraca 40 euro jest doliczana do wypłaty brutto która podwysza ci twój dochód i zwieksza się podatek,zapiszczie sobie pokoje które zrobiliscie w miesiacu i pomnóżcie przez cene pokoju brutto które podaje firma wasz dochód brutto jest wiekszy niż na rozliczeniu miesiecznym przez firme,jeżeli chcecie zarobic w niemczech przez pośrednika i macie stwke godzinowa to pracujcie tylko 110 godzin w miesiącu nie 160 bo w tedy odprowadzicie najmniejszy podatek a żeby uzyskac jakiekolwiek świadczenie emerytalne to musicie mieć 5 lat (ciągłosć pracy na terytorium Niemiec po warunkiem że nie zwolnisz się sam z firmy)jeżeli masz meldunek i umowe o prace to do 3 miesięcy dostaniesz wezwanie do Urzędu emigracyjnego gdzie bedziesz muśiał przedstawic urzednikowi czy posiadasz dostateczne srodki na utrzymanie i pokrycie kosztów leczenia bo firmy daja podstawowe ubezbieczenie po rozpatrzeniu decyzji urzednika możesz zostac lub dostaniesz nakaz wyjazdu z niemiec nawet że jestes obywatelem uni ten przepis dotyczy nadal w niemczech,radze czytajcie co podpisujecie i sprawdzajdzie dokładnie rozliczenie po wypłacie bo praca w hotelach to praca akord za która nikt nie płaci tylko umowy podpisują wrazie kontroli urzedu pracy bo w tedy sa czysci jezeli chcecie zgłosic kontrole jest odpowiednik w niemczech panstwowej inspekcji pracy lub mozecie pojechac z umowa i rozliczeniem miesiecznym w Berlinie Fridrichstr33 tam jest biuro pracy i zgłosic kontrole żeby sprawdzili listy dzienne w danym hotelu ile jedna osoba musi wykonac pokoji a normy to ustala firma i patrzy srednia z miesiaca czy dana osoba jest wydajna bo kazdy hotel płaci wiecej za pracownika za godzine od 15do 19 euro dla firmy a tobie zapłaca grosze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:uwaga na sprzatanie hoteli 2012/09/29 10:17 #14195

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
ksiezniczka169 ktoś Ty ????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2