Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy praca Was stresuje? 2018/07/31 12:38 #33432

  • radoslaw.podgorski
  • radoslaw.podgorski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czytałam ostatnio artykuł o tym, czego boją się pracownicy - goodpoint.blog/czego-najbardziej-boja-sie-pracownicy i zastanawiam się jak to jest u Was. Czy też boicie się, że zostaniecie zwolnieni albo zdegradowani, a może macie to szczęście i jesteście pewni swoich stanowisk?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Czy praca Was stresuje? 2018/07/31 14:46 #33437

  • burmiszcz
  • burmiszcz Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja nie dopuszczam do tego żeby mnie praca stresowała, chodzę do niej codziennie zajarany i nawalony. Prowadzenie autobusu, to ciężki kawałek chleba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Czy praca Was stresuje? 2018/07/31 18:15 #33442

  • homosapienssapiens
  • homosapienssapiens Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
A czego tu się bać? Jak jesteś dobrym pracownikiem, to Ty możesz przebierać w ofertach pracy. To nie czasy PRL-u, że dobrze jest widziana praca w jednym zakładzie przez całe życie zawodowe - aż do emerytury. No chyba, że pracownik do niczego, to wówczas ma się czego obawiać. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Czy praca Was stresuje? 2018/08/01 04:33 #33450

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35

radoslaw.podgorski napisał: Czytałam ostatnio artykuł o tym, czego boją się pracownicy - goodpoint.blog/czego-najbardziej-boja-sie-pracownicy i zastanawiam się jak to jest u Was. Czy też boicie się, że zostaniecie zwolnieni albo zdegradowani, a może macie to szczęście i jesteście pewni swoich stanowisk?


To chyba tyczy miejscowości gdzie pracy jest mało. U nas nikt się nie stresuję pracą, bo pracy jest dużo. Jak nie w Słubicach to w DE jest w czym przebierać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Czy praca Was stresuje? 2019/03/27 14:52 #34406

  • slaweq
  • slaweq Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Duzo tez zalezy od rodzaju pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Czy praca Was stresuje? 2019/03/27 15:21 #34410

  • zagrodzki
  • zagrodzki Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
W glownej mierze to zalezy od samej firmy i jej podejscia do swoich pracownikow. Przeciez bardzo czesto mozna sie spotkac z szefami nie szanujacymi w zaden sposob swojego personelu. To chyba pozostalosci mentalonosci z dawnych lat gdzie kazdy calowal swojego pracodawce po rekach za to, ze ten laskawie dal mu zarobic pare groszy. Niestety czasy sie mocno zmienily, prace mozna znalezc od reki w wielu miejscach .. dlatego tez ludzie sprawdzaja gdzie jest najlepiej. Sporo ludzi patrzy takze przez pryzmat tego czy w firmie dzieja sie jakies wieksze zmiany takie jak wprowadzanie nowych technologii czy tez procesow obrobki. Dobrym przykladem moze byc cebora - p-gh.pl/przemysl/producenci/cebora/ oferujaca gotowe rozwiazania dla firm oraz przemyslu. Dodatkowo w takich miejscach sa prowadzone szkolenia poszerzajace kompetencje pracownikow .. a badanie w tej dzidzinie mowia jasno - to zwieksza nie tylko wydajnosc ale przy okazji zadowolenie .. co pozniej ma przelozenie na podejscie do powierzonych zadan. Inwestycja dlugoterminowa krotko mowiac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez zagrodzki.
  • Strona:
  • 1