Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/22 14:34 #21414

  • mad
  • mad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 6
i jeszcze jedno
z twojej okolicy co drugi jezdzi na druga strone do pracy
i nie obraz sie albo z toba cos nie tak ze ani sam nie potrafisz , ani nikt ci nie chce podac reki
ale to twoj problem
a z takim podejsciem to nawet najlepszy posrednik za kase ci nie dogodzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/22 14:34 #21415

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
pingi,hans ci wszystko opisal,zalinkowal co trzeba-nie masz wstydu chyba ze jeszcze goscia fatygujesz zeby ci tlumaczyl,szukal itp...ja bym sie stydzila prosic nieznajomego czlowieka o takie rzeczy;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2015/01/23 08:42 #21428

  • Hans71
  • Hans71 Avatar
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: pingi,hans ci wszystko opisal,zalinkowal co trzeba-nie masz wstydu chyba ze jeszcze goscia fatygujesz zeby ci tlumaczyl,szukal itp...ja bym sie stydzila prosic nieznajomego czlowieka o takie rzeczy;-)




LUDZISKA DALEM WAM WENDKE A RYBY JUZ SAMI MUSISCIE ŁOWIC...... NIKT NIE MOWILE ZE BEDZIE ŁATWO

DALEM TO DLA TEGO ZE KTOS ZA ADRESY BIEZE KASE CZYLI DOI FRAIEROW .. PISZCIE PRAWDE W PODANIU I ZYCIORYSIE NIE KALMCIE I WYSYLAJCIE WSZEDZIE ZAWSZE KTOS SIE TRAFI

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Hans71.

Odp: Kto pomoże znalezć prace w niemczech najlepiej blisko granicy 2017/11/22 11:05 #31127

  • kambal
  • kambal Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
O ile nie boisz się wyzwań możesz opiekować się starszymi osobami. Podsyłam stronkę . Byłam raz na takim wyjeździe i w sumie było bardzo spoko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kambal.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3