Słubice: 22 czerwca 2018   |   Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Bieg bez granic
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bieg bez granic

Bieg bez granic 05/25/2018 10:46 #32929

• Lenart
  • Początkujący
Chciałem się zapisać na "Bieg bez granic" ale strona zapisów jest po niemiecku! www.davengo.com/event/overview/5a688a289932803d9fe7220a Czy polscy współorganizatorzy nie mogą interweniować w tej sprawie! To nie chodzi o wypełnienie formularza. Chodzi o fakt! O poszanowanie praw! W zeszłym roku gdy Polacy organizowali bieg. Strona była też w języku niemieckim! Ze strony organizatora dostałem informację, że mogą mi pomóc w rejestracji, i dostałem informację, że w Niemczech są przestrzegane przepisy o danych osobowych, co oznacza, że u nas są nie przestrzegane. W Polsce dane osobowe są też przestrzegane. Podpisując się, że zapoznałem się z regulaminem powinienem go przeczytać i zrozumieć. Polska i Niemcy należą do UE i mamy te same prawa. Jest język niemiecki i angielski to i język Polski jest równoprawny. Ja znam język niemiecki na tyle żeby się zarejestrować ale chodzi o zasady. Dlaczego w zeszłym roku gdy organizatorem biegu była strona polska i można było te wszystkie dane podawać. Druga sprawa wpisowe było podane w EURO i złotówkach. Konta bankowe były dwa. Polacy w obecnej sytuacji ponoszą dodatkowe koszty przesyłania pieniędzy na konta zagraniczne.
Ostatnio zmieniany: 05/25/2018 11:45 przez Lenart. Powód: dodałem adres strony po zalogowaniu się na moje konto

Odp: Bieg bez granic 05/25/2018 13:41 #32936

• janek20
  • Początkujący
Należy dodać, że opcje płatności za uczestnictwo w biegu są bardzo ograniczone dla osób niemieszkających w Niemczech.
- płatności SEPA kartą debetową nie działają z polskich banków
- nie można przelać pieniędzy bezpośrednio na konto
Jedyna opcja to płatność kartą kredytową przez podanie jej danych. Nie każdy kartę kredytową posiada.

Dodatkowe koszta za przewalutowanie/transakcję są oczywiste, nie rozumiem tylko po co kwoty są w regulaminie podane w euro i w złotówkach, skoro można tylko zapłacić w euro? Moim zdaniem jeżeli to jest bieg, który organizują obie strony to powinna być opcja płatności w PLN do strony polskiej tj. SOSIRu.

Jestem ciekawy co myślicie o samym 'wpisowym', czy dofinansowanie z góry takiego wydarzenia społecznego nie byłoby dobrym rozwiązaniem, tak żeby ludzie nie musieli płacić po 65-100 zł za uczestnictwo w biegu? Czy nie można by opłacić tego z puli, którą oba kraje organizatorzy przeznaczają na sport i rekreację w regionie? A może nie warto przeznaczać na to pieniędzy, bo nie jest to sport wyczynowy i pewnie wielu mieszkańcom jest to zupełnie obojętne bądź wręcz przeszkadza im to?

Odp: Bieg bez granic 06/08/2018 18:29 #33053

• janek20
  • Początkujący
sergiusz32 napisał:
Z tego co wiem to zapisanie się na taki bieg bez granic jest bardzo fajną opcją.

Nikt nie ma nic przeciwko samemu biegowi, który jest świetnym wydarzeniem, a raczej chodzi o sprawy organizacyjne wokół niego.

Odp: Bieg bez granic 06/16/2018 14:30 #33098

O problemie daliśmy znać organizatorom biegu. Mamy już od nich odpowiedź. Poniżej treść.

---

KOMUNIKAT DLA POLSKICH UCZESTNIKÓW BIEGU!!

W przypadku napotkanych trudności związanych z rejestracją do biegu (brak obsługi systemu SEPA) bardzo prosimy o dokonywanie wpłat w wysokości 18 € (możliwość wpłaty do 12.07.2018 włącznie do godz. 13.00) na następujący numer konta bankowego:

IBAN: DE47 1705 5050 3100 8811 91
BIC (SWIFT): WELADED1LOS

Podczas tej rejestracji prosimy o wpisanie w tytule przelewu następujących danych: 3. Bieg bez Granic-Rejestracja, imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania - ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, ewentualnie klub sportowy). Wymagane dane osobowe są niezbędne i będą służyły tylko w celu rejestracji do biegu.

W razie problemów przy rejestracji jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: +49 335 606 88 889 (rozmawiamy po polsku).

Za utrudnienia bardzo przepraszamy i zachęcamy do udziału w naszym biegu .
Za tę wiadomość podziękował(a): Lenart
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.13 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama