Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Flixbus Słubice do Berlina i gdańska
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Flixbus Słubice do Berlina i gdańska

Flixbus Słubice do Berlina i gdańska 09/05/2019 13:40 #34867

Od jakiegoś czasu ze Słubic do Gdyni jeździ flixbus jest to o tyle dziwne że nikt o tym nie wie( choć ten kto musi wiedzieć sam się dowie) otóż od dziś dojedziemy również do Berlina i to 2 x dziennie. Daje to nam całkiem fajną alternatywę dla firmy transhand która tnie połączenia a flixbus daje nie tylko dojazd do Berlina ale i 2 x dziennie od poniedziałku do niedzieli połączenie z Gorzowem gdy w niedzielę nic prawie tam nie jedzie. Jestem ciekaw dlaczego redakcja o tym nawet wzmianki nie napisała. Ach pamiętam flixbus musi im kasę zapłacić za artykuł tak ostatnio pisali. Ale to aż śmieszne słubicki portal informacyjny nie pisze o takim udogodnieniu. A i ja nie obrażam tylko zwracam uwagę

Odp: Flixbus Słubice do Berlina i gdańska 09/05/2019 13:57 #34868

Po 1 - nie rozpoczynaj nowego wątku w tym samym temacie, skoro był już poprzedni. Kłania się netykieta. Chcesz dalej dyskutować, to kontynuuj to w pierwotnym wątku.

www.slubice24.pl/forum/9-Miasto-mieszka%...Ce-S%C5%82ubic#34541

Po 2 - uważamy, że nie do końca w porządku jest pełen pretensji ton w jakim do nas się zwracasz. Pisaliśmy w tej sprawie zarówno do rzecznika firmy, jak i do działu marketingu - chcieliśmy przygotować normalny artykuł z informacją o połączeniach. Niestety nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi zwrotnej. Jeśli sama firma nie jest tym zainteresowana, więc dlaczego my mamy się przejmować? Ew. zachęcamy, abyś napisał bezpośrednio do nich.

PS. Temat przeniesiony tymczasowo do kosza, abyś miał czas i możliwość odczytać odpowiedź. Po 24h zostanie usunięty.
Ostatnio zmieniany: 09/05/2019 13:59 przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: Flixbus jeździ że Słubic 09/05/2019 14:41 #34869

Odpowiadam redakcji jeżeli pisaliście do flixbusa (nie jestem w stanie tego zweryfikować) w sprawie kursów ich autobusów ze Słubic to wydaje mi się to dziwne że nie odpowiedzieli, wg mnie albo mail nie dotarł albo chcieliście zrobić płatną reklamę. W dniu dzisiejszym na waszej stronie pojawił się artykuł o nowych połączeniach autobusowych spoza słubic.( Może zapłacili ). Ale mogła być chociaż wzmianka o nowych połączeniach
Ostatnio zmieniany: 09/05/2019 15:55 przez Redakcja Słubice24.pl.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.13 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama