Słubice: 21 maja 2019   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Prezent dla męża
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Prezent dla męża

Odp: Prezent dla męża 12/29/2018 20:50 #34174

• patimaes
  • Początkujący
Prezent moze byc przeciez zwiazany z pasjami drugiej osoby

Odp: Prezent dla męża 12/29/2018 21:15 #34179

• campiao
  • Początkujący
Trafic dobrze z prezentem jest czasami ciezko .. szczegolnie jak nie znamy dobrze drugiej osoby. Mi sie pare razy w zyciu trafilo dostac cos zupelnie zbednego .. musialo to leciec w kat - to bylo jeszcze za czasow gdy nie mozna bylo wystawic niepotrzebnej rzeczy na aukcji internetowej Ostatnimi czasy moja dziewczyna namowila mnie na zapuszczanie brody .. chwile sie nad tym zastanawialem ale podjalem wyzwanie. Dobrze mowie bo sie okazalo dosc duzym .. pielęgnowanie brody to nie taki latwy orzech do zgryzienia Na szczescie mialem dosc duze wsparcie ze strony poradnikow tego typu https://afterbarber.pl/pielegnacja-brody/ jak i mojej drugiej polowki .. bo dostalem na mikolaja bardzo fajny zestaw kosmetykow - w sklad ktorego wchodzi m.in. wysokiej jakosci szampon do brody oraz olejek do nawilzania skory. Jak widac mozna wstrzelic sie idealnie z prezentem
Ostatnio zmieniany: 01/06/2019 17:33 przez campiao.

Odp: Prezent dla męża 03/08/2019 13:28 #34355

Moze cos z haftem? ostatnio zamawiałem haft na czapkach dla naszej ekipy i wyszło bardzo fajnie. Na prezent też się nadaje. Możesz zobaczyć http://ehaft.pl/haft/haft-na-czapkach/ Haftowanie na czapkach też nie jest bardzo drogie a elegancja haftu wygląda fajnie
Ostatnio zmieniany: 03/08/2019 13:29 przez BezSensuuuu.

Odp: Prezent dla męża 04/25/2019 19:33 #34499

Może kupno samochodu z www.uzywanejaknowe.pl/ będzie dobrym prezentem dla męża.Sam się nad tym zastanawiałem ostatnio czy mi żona kupi taki samochód.
Ostatnio zmieniany: 04/25/2019 19:35 przez damianek332.

Odp: Prezent dla męża 04/29/2019 07:48 #34505

Sam ostatnio swojej żonie kupiłem kosmetyki wprost z sklepu internetowego ekonopnie.pl/rabaty/ . Każdy z takich zakupów byłby bardzo zadowolony na pewno.

Odp: Prezent dla męża 05/05/2019 09:15 #34524

Ostatnio bardzo zastanawiam się nad kupnem prezentu w sklepie internetowym najutro24.pl/RTV-i-AGD-c24 . Moim zdaniem w tym sklepie jest bardzo duży wybór na pewno.

Odp: Prezent dla męża 05/13/2019 10:16 #34562

Ja swojemu mężowi kupuje kosmetyki. Sam niechętnie kupuje, ale jak dostaje w prezencie, to zawsze się ucieszy i używa Stawiam na dobre jakościowo kosmetyki męskie, bo jednak męska skóra jest bardziej wymagająca

Odp: Prezent dla męża 05/17/2019 13:54 #34583

• Beja06
  • Początkujący
Wzeszłym roku mu kupiłam kosmetyki, więc nie będę powielac prezentu. Szczerze nie bardzo wiem na co postawić. Chociaż ktoś tu wspomniał o pasji czy hobby i chyba pójde tym sladem, bo nawet tak sie zastanwiałam czy aby nie kupic mu jednak tego ekspresu do kawy. Nie znam bardziej zapalonego kawosza od niego, a w sumie wiem, że oglądał ostatnio bodaj na superwnetrze.pl ekspresy sage i wspominała cos o barista express. Może faktycznie sprezentuje mu go, przy okazji i ja napije sie jakiegoś dobrego cappuccino bo za kawą akurat nie przepadam. Co jak sądzicie dobrze myślę?

Odp: Prezent dla męża 05/17/2019 15:22 #34588

Wszystko zalezy od stosunku ceny do jakosci moim zdaniem. W sieci nie ma opinii?
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.20 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama