Słubice: 25 maja 2018   |   Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Prezent dla męża
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Prezent dla męża

Odp: Prezent dla męża 11/09/2017 11:03 #30946

• gpawel
  • Początkujący
Kolacja to może sporo kosztować i być może, dzięki smartfonowi na szybko będziesz potrzebować pożyczka przez internet w 15 minut. Pozdrawiam.

Odp: Prezent dla męża 11/14/2017 12:43 #31038

• yon
  • Jest tu od zawsze
Flaszka. To prezent uniwersalny i bardzo przez prawdziwych facetow ceniony...

Odp: Prezent dla męża 11/20/2017 16:07 #31108

yon napisał:
Flaszka. To prezent uniwersalny i bardzo przez prawdziwych facetów ceniony...

A może coś bardziej kreatywnego, ja ostatnio zastanawiałam się nad czymś takim www.zegarki.zgora.pl/zegarki_polskie/ Porządny zegarek to moim zdaniem odpowiedni prezent dla eleganckiego faceta.

Odp: Prezent dla męża 11/21/2017 16:38 #31118

• jola_k
  • Czasami tu wpada
Hmmm, mi się podoba idea fotografii intymnej... Może dla niektórych to kontrowersyjne, ale skoro takie zdjęcia ma oglądać tylko ten jedyny Można też wybrać sesję buduarową - efektowną, ale nieodsłaniająca zbyt wiele, jak tutaj: http://nocposlubna.pl/oferta-buduar-akt/

Odp: Prezent dla męża 11/23/2017 10:41 #31143

• yon
  • Jest tu od zawsze
Ale to jest babska wersja prezentu i w sumie nie dla niego a dla niej. Tymczase flaszeczka to prezent idealny. Zindywidualizowany, pozadany i bardzo przez mezczyzn ceniony. Tylko nie wiadomo dlaczego , lekcewazony przez kobiety. A to blad !!! ogromny blad !!! Zreszta , i tak nigdy nie sluchacie dobrych rad, robicie tak, jak wam sie wydaje a potem jest placz i zgrzytanie zebow. I winni , oczywiscie , sa mezczyzni. Wybierz wiec sama i nie udawaj, ze robisz to dla niego. Myslicie tylko o sobie...

Odp: Prezent dla męża 11/23/2017 10:44 #31144

• yon
  • Jest tu od zawsze
krysiakasza napisał:
Porządny zegarek to moim zdaniem odpowiedni prezent dla eleganckiego faceta.

Bo ma byc jedyny w swoim rodzaju i przez ciebie naznaczony? Chipa mu wszczep!... U weterynarza tanio wyjdzie...

Odp: Prezent dla męża 11/24/2017 21:49 #31166

• patimaes
  • Początkujący
Najwazniejsze w robieniu prezentow jest trafienie w gust danego czlowieka. Bez sensu jest kupic cos co bedzie malo lub wcale nie przydatne. Jesli chodzi o mojego meza to od jakiegos czasu mocno zainteresowal sie fotografia. Aktualnie jest zapisany na jakis kurs z tego zakresu i w przyszlosci chce zajmowac sie tym profesjonalnie .. jako dodatkowe zrodlo dochodu po godzinach. Zastanawiam sie czy nie sprezentowac mu jakiegos przydatnego akcesoria. Co byscie polecali? WIdzialam duzy wybor w tym sklepie - fripers.pl/c/lampy-reporterskie/ Nawet maja w asortymencie produkty przeznaczone dla zawodowcow Poradzcie co zrobic, dzieki.
Ostatnio zmieniany: 12/02/2017 20:43 przez patimaes.

Odp: Prezent dla męża 11/29/2017 12:43 #31249

• kpiotr
  • Początkujący
Wszystkie żony, które mają Andrzejów, zapraszam na blog zabawy andrzejkowe. Pozdrawiam.

Odp: Prezent dla męża 11/29/2017 21:16 #31255

• burmiszcz
  • Forumowy mądrala
jola_k napisał:
Hmmm, mi się podoba idea fotografii intymnej... Może dla niektórych to kontrowersyjne, ale skoro takie zdjęcia ma oglądać tylko ten jedyny Można też wybrać sesję buduarową - efektowną, ale nieodsłaniająca zbyt wiele, jak tutaj: http://nocposlubna.pl/oferta-buduar-akt/
Dlaczego od razu kontrowersyjne?
Mam aparat Zorkę pięć i mogę Ci zrobić kilka zdjęć.

Odp: Prezent dla męża 12/03/2017 23:47 #31305

• merkaba
  • Wszystko wiedzący
wynająć pokój w hotelu i cały dzień baraszkować
a dzieci jak sa to do rodziny lub opiekunkę wynająć

chodzi by przypomnieć jak było na randce

chodzi ze kiedyś słyszałem o takim małżeństwie ze tak robili tylko nie wiem czy co miesiąc czy raz w roku ze szli na randkę i nacieszyć sie sobą
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.27 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama