Słubice: 20 sierpnia 2018   |   Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Prezent dla męża
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Prezent dla męża

Odp: Prezent dla męża 11/14/2017 12:43 #31038

• yon
  • Jest tu od zawsze
Flaszka. To prezent uniwersalny i bardzo przez prawdziwych facetow ceniony...

Odp: Prezent dla męża 11/20/2017 16:07 #31108

yon napisał:
Flaszka. To prezent uniwersalny i bardzo przez prawdziwych facetów ceniony...

A może coś bardziej kreatywnego, ja ostatnio zastanawiałam się nad czymś takim www.zegarki.zgora.pl/zegarki_polskie/ Porządny zegarek to moim zdaniem odpowiedni prezent dla eleganckiego faceta.

Odp: Prezent dla męża 11/21/2017 16:38 #31118

• jola_k
  • Czasami tu wpada
Hmmm, mi się podoba idea fotografii intymnej... Może dla niektórych to kontrowersyjne, ale skoro takie zdjęcia ma oglądać tylko ten jedyny Można też wybrać sesję buduarową - efektowną, ale nieodsłaniająca zbyt wiele, jak tutaj: http://nocposlubna.pl/oferta-buduar-akt/

Odp: Prezent dla męża 11/23/2017 10:41 #31143

• yon
  • Jest tu od zawsze
Ale to jest babska wersja prezentu i w sumie nie dla niego a dla niej. Tymczase flaszeczka to prezent idealny. Zindywidualizowany, pozadany i bardzo przez mezczyzn ceniony. Tylko nie wiadomo dlaczego , lekcewazony przez kobiety. A to blad !!! ogromny blad !!! Zreszta , i tak nigdy nie sluchacie dobrych rad, robicie tak, jak wam sie wydaje a potem jest placz i zgrzytanie zebow. I winni , oczywiscie , sa mezczyzni. Wybierz wiec sama i nie udawaj, ze robisz to dla niego. Myslicie tylko o sobie...

Odp: Prezent dla męża 11/23/2017 10:44 #31144

• yon
  • Jest tu od zawsze
krysiakasza napisał:
Porządny zegarek to moim zdaniem odpowiedni prezent dla eleganckiego faceta.

Bo ma byc jedyny w swoim rodzaju i przez ciebie naznaczony? Chipa mu wszczep!... U weterynarza tanio wyjdzie...

Odp: Prezent dla męża 11/24/2017 21:49 #31166

• patimaes
  • Początkujący
Najwazniejsze w robieniu prezentow jest trafienie w gust danego czlowieka. Bez sensu jest kupic cos co bedzie malo lub wcale nie przydatne. Jesli chodzi o mojego meza to od jakiegos czasu mocno zainteresowal sie fotografia. Aktualnie jest zapisany na jakis kurs z tego zakresu i w przyszlosci chce zajmowac sie tym profesjonalnie .. jako dodatkowe zrodlo dochodu po godzinach. Zastanawiam sie czy nie sprezentowac mu jakiegos przydatnego akcesoria. Co byscie polecali? WIdzialam duzy wybor w tym sklepie - fripers.pl/c/lampy-reporterskie/ Nawet maja w asortymencie produkty przeznaczone dla zawodowcow Poradzcie co zrobic, dzieki.
Ostatnio zmieniany: 12/02/2017 20:43 przez patimaes.

Odp: Prezent dla męża 11/29/2017 12:43 #31249

• kpiotr
  • Początkujący
Wszystkie żony, które mają Andrzejów, zapraszam na blog zabawy andrzejkowe. Pozdrawiam.

Odp: Prezent dla męża 11/29/2017 21:16 #31255

• burmiszcz
  • Wszystko wiedzący
jola_k napisał:
Hmmm, mi się podoba idea fotografii intymnej... Może dla niektórych to kontrowersyjne, ale skoro takie zdjęcia ma oglądać tylko ten jedyny Można też wybrać sesję buduarową - efektowną, ale nieodsłaniająca zbyt wiele, jak tutaj: http://nocposlubna.pl/oferta-buduar-akt/
Dlaczego od razu kontrowersyjne?
Mam aparat Zorkę pięć i mogę Ci zrobić kilka zdjęć.

Odp: Prezent dla męża 12/03/2017 23:47 #31305

• merkaba
  • Wszystko wiedzący
wynająć pokój w hotelu i cały dzień baraszkować
a dzieci jak sa to do rodziny lub opiekunkę wynająć

chodzi by przypomnieć jak było na randce

chodzi ze kiedyś słyszałem o takim małżeństwie ze tak robili tylko nie wiem czy co miesiąc czy raz w roku ze szli na randkę i nacieszyć sie sobą

Odp: Prezent dla męża 12/18/2017 09:19 #31436

• tkozur
  • Początkujący
Dla mnie ciekawym prezentem byłoby spędzenie romantycznego weekendu sam na sam z żoną w ładnym dworku lub luksusowym hotelu. Byśmy mogli odpocząć od szarej codzienności. Być może to się spełni na jesieni życia, ale wtedy to będziemy szukać raczej tanie wczasy dla emerytów. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 12/18/2017 09:19 przez tkozur.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.25 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama