Słubice: 27 czerwca 2019   |   Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
reklama
reklama
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

pilnie szukam mieszkania
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: pilnie szukam mieszkania

pilnie szukam mieszkania 03/13/2017 00:06 #28342

Witam
Mam pytamie odnośnie wynajmu mieszkania w Słubicach ?Czy naprawde jest aż tak ciężko znalezc mieszkanie ?Ja już tyle czasu szukam i zawsze ktoś inny mnie uprzedzi.A jak już ktoś umawia sie na spodkanie to po obejżeniu mówi że to jest casting i nie wiadomo czy załapię się :/Czy ma ktoś namiary na mieszkanie dla 2 osób bardo spokojnych (matka z córką ) obie z dochodami

Odp: pilnie szukam mieszkania 03/14/2017 16:55 #28368

• Office
  • Forumowy mądrala
Jest na prawdę żle. Z każdej strony łoją prywaciarze na mieszkaniach cenami z kosmosu. W Poznaniu można taniej wynająć. Szkoda ,że żyjemy w tak popapranym kraju, który nie wspomaga uczciwych ludzi w kwestii lokali mieszkalnych.

Odp: pilnie szukam mieszkania 11/24/2017 21:58 #31168

• patimaes
  • Początkujący
No niestety, sprawa nie wyglada zbyt dobrze. Ja natomiast wypatrzylem sobie juz jedno fajne mieszkanko do ktorego mam zamiar przeprowadzic sie na poczatku przyszlego roku. Do zalatwienia bedzie jeszcze naprawde sporo papierkowej roboty jednak juz powoli rozgladam sie za jakas ekipa do przeprowadzki. Do przewiezienia beda glownie wieksze gabarty takie jak meble z salonu czy tez sprzet agd. Moze polecicie mi jakiegos sprawdzonego przewoznika .. kompletnie nie jestem w temacie. Jedyne co na razie zrobilam to przejrzalam oferty wiekszych firm i najkorzystniej w moich oczach wypada - zlotnicki.pl/ Moze ktos orientuje sie cos wiecej na ich temat? Z gory dzieki za opinie lub inne rekomendacje. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 12/02/2017 20:37 przez patimaes.

Odp: pilnie szukam mieszkania 11/25/2017 20:19 #31180

• krs
  • Początkujący
Office napisał:
Jest na prawdę żle. Z każdej strony łoją prywaciarze na mieszkaniach cenami z kosmosu. W Poznaniu można taniej wynająć. Szkoda ,że żyjemy w tak popapranym kraju, który nie wspomaga uczciwych ludzi w kwestii lokali mieszkalnych.
to wyprowadź sie do Poznania

Odp: pilnie szukam mieszkania 12/20/2017 14:08 #31467

• mpoczykm
  • Początkujący
A jak jest u was z TBS? Czy macie możliwość wynajęcia mieszkania w Towarzystwie Budownictwa Społecznego ?
---
Na święta potrzeba więcej? szybka pożyczka przez internet Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam.

Odp: pilnie szukam mieszkania 12/20/2017 18:24 #31470

W Słubicach nie ma TBS. Można kupić mieszkanie i spłacać własny kredyt lub wynająć mieszkanie od kogoś i tę samą kwotę odprowadzać do czyjejś kieszeni. I jeszcze pozostaje możliwość najmu mieszkania od miasta, jeśli ktoś spełnia kryteria...

Odp: pilnie szukam mieszkania 12/28/2017 13:44 #31511

• ania40
  • Początkujący
Jeśli nadal Pani szuka mieszkania proszę napisać.
Ostatnio zmieniany: 12/29/2017 18:07 przez ania40.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.16 sekundy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama