Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

najlepszy salon kosmetyczny 2009/04/05 20:32 #2048

  • welea
  • welea Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
gdzie w slubicach najlepiej robic manikiur ale nie tipsy tylko taki normalny i stopki tez i ile to kosztuje. Ktora waszym zdaniem kosmetyczka jest najlepsza? Co sadzicie o salonie ZYTA? Raz tam bylam i milo wspominam, ale tylko brwi wtedy robilam to nie wiem jak z reszta. acha i chodzi mi o to zeby kobietka mila byla, a nie taka co z laska albo z gory na ciebie spojrzy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:najlepszy salon kosmetyczny 2009/04/06 08:11 #2049

  • home
  • home Avatar
  • Gość
  • Gość
Na zwykły manicure ( czy też "francuski") polecam Ci dziewczynę koło sklepu obuwniczego " Bajm" na deptaku na ul.Żeromskiego, koło kwiaciarni tam takiej małej,kosmetyczka mieści się razem z fryzjerką.Kobiecie się ręka nie trzęsie,ceny też jak na Słubice to ma niskie no i jest miła,co też jest ważne.
Poleciłabym Ci też Julitę na Wodnej w Salonie "Perfect Beauty" ale oni mają wygórowane ceny,dobrze robią,ale na przykład jak chcesz regulację brwi z chenną to płacisz od 25 do 28 zł,także tanio nie jest.

Te panie które zajmują się Tipsami przeważnie nie mają zielonego pojęcia o " zwykłym manicure ".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:najlepszy salon kosmetyczny 2009/04/06 19:36 #2059

  • welea
  • welea Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
dzieki za odpowiedz (chociaz jedna)
a swoja droga to na kilka stron mozna czytac tu o tipsach, a o zwyklym manikiur???
wszystkie pani w Slubicach tylko tipsy nosza???
tak czy inaczej dzieki HOME, mysle ze masz racje, tipserka to nie to samo co manikiurzystka dlatego pytam.
PozdrawiamB)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1