Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

zamieszkanie 2014/04/06 06:12 #18894

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie, za kilka tygodni z powodów zawodowych przeprowadzam się do Słubic, na początku muszę wynająć mieszkanie a nie znam zupełnie tego miasta. Mam pytanie, czy w Słubicach są ulice, rejony, osiedla itp.obszary, których lepiej unikać przy szukaniu mieszkania do wynajęcia/kupna? I z drugiej strony gdzie najlepiej zamieszkać aby mieć spokój od patologii i spać spokojnie bez obaw o samochód i pozostałe mienie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zamieszkanie 2014/04/06 21:21 #18902

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Napisz lepiej, co to lub gdzie ta praca, to może poradzimy gdzie szukać mieszkania?
O stan samochodu to się nie martw, tu one na nikim wrażenia nie robią, problemem może być natomiast parkowanie, a w zasadzie brak miejsc parkingowych gdzieś blisko domu. Dlatego pytam gdzie ta praca?
W dziób też nie zarobisz jak się nie będziesz wychylał. Natomiast jak masz wielkie obawy o swoje życie i mienie, to pozostaje Ci chyba tylko szukać mieszkania gdzieś w Słubfurcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zamieszkanie 2014/04/07 18:12 #18910

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie chciałbym podawać szczegółów mojego zatrudnienia. Mieszkałem w Polsce w kilku dużych miastach więc z doświadczenia wiem, że wszędzie znajdzie się jakaś szemrana okolica. Na temat Słubic słyszałem same superlatywy, pogodne i ładne miasto z ciekawą historią, mam nadzieję na dłuższy a nawet stały pobyt. Chciałbym wychowywać tutaj swoje dzieci na granicy dwóch kultur, pozwiedzać i w końcu porządnie nauczyć się języka niemieckiego w praktyce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zamieszkanie 2014/04/07 19:06 #18911

  • jaszczur78
  • jaszczur78 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie martw się, ogólnie jest spokojnie, a co do rejonu miasta to jak będziesz miał jakieś adresy mieszkań to popatrz na mapę i sam oceń czy będzie Ci pasowało pod kątem dojazdu i zakupów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: zamieszkanie 2014/04/15 07:15 #18951

  • kirllo
  • kirllo Avatar
  • Gość
  • Gość
Spokojna dzielnica, nie ma się co martwić. Jasne, czasami zdarzają się wybryki, ale nie często.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1