Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/05 16:50 #1675

  • nerra
  • nerra Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam,
kiedyś zrobiłam paznokcie żelowe u Pani, która niestety wyjechała, były to najlepiej zrobione paznokcie jakie widziałam. Potem już tylko porażki, żel odchodził po 14 dniach, paznokieć łamał się na końcówce a żel nawet dostał rys...
Niby tyle Pań robiących PROFESJONALNIE paznokcie, ale jakie są Wasze typy w Słubicach? Powiedzcie kto gdzie i za ile?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/05 18:27 #1678

  • mała mi
  • mała mi Avatar
  • Gość
  • Gość
Najlepiej paznokcie robi p.Jędrzejczak solidna praca nic sie nie dzieje cyrkonie super zatopione w żelu polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/05 21:38 #1687

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Polecilabym Ci Marte Romanowska, ale niestety wyjechala a robila swietne paznokcie.
Jest jeszcze Pani Justyna Szczerbin, bardzo sympatyczna, przyjmuje w blaszaku miedzy kwiaciarnia Jastrzebowa a fajkami, ma album ze zdjeciami paznokci ktore sama z robila/robi.
Fajna rzecz - mozna przejrzec, ocenic, zobaczyc w czym sie specjalizuje, co potrafi, jak jej to wyszlo i wybrac motyw jaki sie chce.
Ceny nie sa wygorowane, na poziomie. tel jakby ktoras byla z was zainteresowana: 7587331700

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/08 18:35 #1731

  • nerra
  • nerra Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ddzieki sliczne, na pewno skorzystam w Waszych propozycji :) pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/09 10:28 #1736

  • mAGDA
  • mAGDA Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja proponuje Beate Pietruńko! 3 razy wczesniej paznokcie byly kompletna porazka,zaryzykowalam jeszcze raz i poszlam do niej,mloda bardzo fajna dziewczyna,przyznaje sie do bledow i zawsze je poprawia moim zdaniem najlepsza! tel.785 960 838 przyjmuje w salonie pierre lison na al.mlodziezy polskiej (w rzedzie kolo salonu orange)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/09 21:14 #1737

  • :)
  • :) Avatar
  • Gość
  • Gość
Również polecam J Szczerbin pod względem wykonania jest super tylko czasami mam wrażenie że nie chce jej się do końca robić to czego klientka sobie wymyśliła ale wystarczy być stanowczym bo warto paznokcie są naprawde fachowo zrobione:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/16 20:31 #1767

  • Kizia
  • Kizia Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja również poleca Beate Pietruńko, paznokcie robi w salonie koło koliby, już nie w Piere lison, fajna dziewczyna, a tipsy są piękne i trwałe. Cena też ok:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/18 20:06 #1799

  • JANKA
  • JANKA Avatar
  • Gość
  • Gość
Słuchaj Kizia chyba sie nie znasz na pazurkach bo nawet nie wiesz co piszesz bo tam gdzie ty chodzisz to doliczaja za każda pierdułke.zawsze chwalisz swoje .nie.POLECAM WSZYSTKIE INNE SALONY TYLKO NIE TE CO NASZA SZANOWNA "KIZIA"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/18 21:59 #1802

  • Kizia
  • Kizia Avatar
  • Gość
  • Gość
Słuchaj Janka, to jest FORUM i tu każdy wyraża swoja opinie. Ja wiem co pisze, byłam już u nie jednej tipserki, ale teraz chodze do Beaty,wcześniej do niej do domu,a teraz koło koliby, bo mi pasuje i jestem zadowolona. Ty możesz sobie chodzić gdzie chcesz, poza tym nie byłam kasowana za każda "pierdołe" i jak dla mnie cena nie jest wygórowna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/19 07:28 #1803

  • żaneta
  • żaneta Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja też mam swoją faworytkę i jest nią pani Aneta na ul.Chopina . I niech mi tu nikt głupot nie pisz eże dolicz za coś tam bo to nie prawda robię u niej paznokcie półtora roku i jest okey mila dziewczyna i dla swoich klientek ma rabaty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/19 08:54 #1810

  • ada
  • ada Avatar
  • Gość
  • Gość
Każdy chwali swoje wiemy ze na rynku jest duża konkurencja jeżeli chcecie się o kims wyrazić to napiszcie że nie jesteście zadowolone lub zadowolone a nie mozna pisać takich bzdur o kimś kogo sie raz widziało lub u kogo sie raz zrobiło paznokcie bo mozna kogoś naprawdę obrazić i zrobić tej osobie świństwo. Macie swoje faworytki to rozumiem ale nie oczerniajcie innych ludzi .WSTYD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/23 23:19 #1879

  • pies z kulawa nogą
  • pies z kulawa nogą Avatar
  • Gość
  • Gość
:woohoo: Kobitki a gotować umiecie? Muszę zrobić małżonce Pierogi Wileńsie, bo z takimi pazurami nie sposób je klieić, jest na to jakiś sposób?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/25 06:56 #1892

  • Pat.
  • Pat. Avatar
  • Gość
  • Gość
Dziewczyny mam pytanko ;))
Gdzie najlepiej mogę sobie zrobić paznokcie,ale tak samym żelem? I żeby troche wydłużyć ?
Z góry dziękuje jak coś :*

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/25 14:01 #1900

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość
Przeczytaj caly watek, dziewczyny przeciez ponapisywaly gdzie robia swoje paznokcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:TIPSY niby nic a jednak... 2009/03/25 14:02 #1901

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3