Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

W wolnych Chwilach 2012/04/01 21:23 #12222

  • AnonymousFSL
  • AnonymousFSL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 1
Wlasnie :D, wiec co tu mozna robic w wolnych chwilach ? Bo slubicach raczej ciezko cos wymyslec wedlug mnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W wolnych Chwilach 2012/04/02 17:03 #12227

  • Urinka
  • Urinka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja już przerabiałam ten temat! ;)
Jeśli chodzi o rozrywki dla ducha, to jest kino i filharmonia we Frankfurcie, ale nie zdołałam dotrzeć do żadnego klubu dyskusyjnego czy czegoś w tym rodzaju.
Za to jeśli ktoś lubi się ruszać, to jest mnóstwo możliwości, zwłaszcza jak robi się ciepło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Urinka.

Odp: W wolnych Chwilach 2012/04/03 06:32 #12231

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
A chcesz coś robić, czy patrzeć, co się dzieje? Bo roboty wszędzie jest pełno najróżnistej - od sprzątania, przez jakieś naprawy i inne dłubaniny, po działania twórcze.Można pojeździć rowerem po okolicy, mozna połazić nad Odrą, poobserwować przyrodę, popodglądać sąsiadów. Pobiegać. Popisać na forum. Odwiedzić rodzinę albo kumpli. Pojechać na grzyby, na ryby, połazić po lesie. Pożyczyć od kogoś wykrywacz metali i poszukać skarbów ( trochę bez sensu, bo i tak co znajdziesz to zabiorą). Sprawdzić , co się dzieje na byłym przejściu granicznym w Swiecku ( polecam).Umyć samochód - jak nie masz komu, to użyczę. Wymienić koła na letnie, bo już chyba czas. Wyprowadzić psa sąsiadowi, albo nawet swojego. Pozbierać śmieci wokół własnej posesji - a , przepraszam, to pewnie niehonorowe... Można iść do fryzjera. Można wreszcie porządek w piwnicy zrobić. Drzewa narąbać na następny sezon. Zakupy przynieść do domu. Z kumplami w nogę zagrać. A i tak najlepiej wlepić gały w telewizor i narzekać,że nic w tej telewizji nie ma. Polecam!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1