Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2019/11/25 20:23 #35118

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Bardzo Państwa proszę abyście zapoznali się z poniższym artykułem- zwłaszcza jeśli jesteście pod wrażeniem ostatniego wystąpienia Adriana Zandberga w Sejmie. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że partia "Razem" jest siłą absolutnie skrajną, populistyczną, a nade wszystko neomarkistowską. Jeśli jesteście Państwo przedsiębiorcami, prowadzicie biznes, to w Waszym najlepszym interesie jest, aby rządził każdy, tylko nie Zandberg i jego czerwoni towarzysze.

Link tutaj- bezprawnik.pl/pensja-maksymalna/?fbclid=...I25Q0-BTzpanNfaAIdBs

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2019/11/26 16:45 #35122

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

Pirlo napisał: Bardzo Państwa proszę abyście zapoznali się z poniższym artykułem- zwłaszcza jeśli jesteście pod wrażeniem ostatniego wystąpienia Adriana Zandberga w Sejmie. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że partia "Razem" jest siłą absolutnie skrajną, populistyczną, a nade wszystko neomarkistowską. Jeśli jesteście Państwo przedsiębiorcami, prowadzicie biznes, to w Waszym najlepszym interesie jest, aby rządził każdy, tylko nie Zandberg i jego czerwoni towarzysze.

Link tutaj- bezprawnik.pl/pensja-maksymalna/?fbclid=...I25Q0-BTzpanNfaAIdBs


Owszem, zapoznałem się z tym artykułem, a tu jeden z wielu komentarzy pod tym cytowanym artykułem :

Artykuł bez żadnego źródła? Równie dobrze można nasmarować "Schetyna chce zdelegalizować Kościół Katolicki" i "Kaczyński chce pożreć dzieci". Litości, usuńcie to zanim stracicie resztki wiarygodności i godności dziennikarskiej

Poza tym zarzucanie Zandbergowi nietolerancję jest szczytem ignorancji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2019/11/26 18:21 #35123

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Akurat miałem okazję poznać ludzi związanych z "Razem", jak i również ich wyborców i z autopsji mogę stwierdzić, że nie ma drugiej tak nietolerancyjnej siły politycznej w Polsce. Ci ludzie są zamknięci na swój światopogląd i nie uznają innego nie wgłębiając się już w szczegóły. Zresztą wystarczy przykład ze słubickiego podwórka, gdzie kandydat tej partyjki w ubiegłorocznych wyborach zaklejał wszystkich innych kontrkandydatów nie zważając ani na dobry obyczaj, ani na podstawowe zasady dobrego wychowania.

Co do pensji maksymalnej- według dziennikarzy pod takim rozwiązaniem w mediach społecznościowych podpisała się posłanka Daria Gosek-Popiołek. Mimo upływu kilku dni od pojawienia się takich doniesień Pani poseł ich w żaden sposób nie zdementowała, więc można przypuszczać, że nie jest to jedynie tzw. kaczka dziennikarska. Tutaj jeszcze fragment z materiału money.pl-

"Płaca maksymalna jest raczej tematem do akademickich rozważań o sprawiedliwości, podziale dóbr i egalitarnym społeczeństwie. Jednak w tym tygodniu stało się inaczej i awansowała do rangi sporu politycznego. Wszystko przez wymianę zdań na Twitterze. Zaczęło się od projektu maksymalnej emerytury złożonego przez Lewicę. Internauta zapytał ironicznie posłankę Razem Darię Gosek-Popiołek, czy po wprowadzeniu "maksymalnej emerytury" przyjdzie czas na "maksymalną pensję". Posłanka odpowiedziała: "tak". I się zaczęło"

Nawiasem mówiąc już sam pomysł wprowadzenia w polskich realiach progresji podatkowej na poziomie 55 i 75% jest kuriozalny, by nie powiedzieć, że utopijny. A warto pamiętać, że był to jeden z głównych postulatów partii Zandberga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2019/11/26 19:45 #35124

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
I te oceny przedstawia człowiek, który wespół z Młodzieżą Wszechpolską maszerował ulicami Słubic z hasłem "precz z Unią Europejską". Piotrek, coś mi się nawet kojarzy kolego, żeś ten pamiętny marsz współorganizował :)

Błagam...

A rozsądnych ludzi proszę, by posłuchali tego nagrania. To jest przyszłość polskiej polityki. To jest przesłanie prawdziwe, a nie propagandowe. To są słowa, które w końcu dają nadzieję...

Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...
Za tę wiadomość podziękował(a): szunia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2019/11/26 20:05 #35125

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Robercie- to są słowa populisty, którym również i Ty jesteś. Profil zarządzanej przez Ciebie na fb grupy przypomina stronę modelki na instagramie- pomijam, że cenzurujesz wybrane, niewygodne dla siebie treści. I jeszcze jedno: kłamiesz pisząc o tym, że jakiekolwiek tego typu wydarzenie organizowałem (jeśli było inaczej, to udowodnij to). I piszę to z pełną odpowiedzialnością. Jestem też przekonany, że Twój nowy guru, populista i neomarksista Zandberg nie odniesie żadnego większego sukcesu- to zbyt skrajna opcja. Pozostaje żałować tylko, że postanowiłeś się do tej trupy przyłączyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2019/11/26 20:27 #35126

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Nawiasem mówiąc bawi mnie retoryka niektórych zajadłych przeciwników PiSU, którzy z jednej strony krytykują socjalne programy obozu rządzącego, a z drugiej są skłonni głosować na projekt "Lewicy" w ramach, którego działa również -obok postkomunistycznego SLD- utopijna, pełna frazesów, a także populizmów partia Zandberga. Z logiką doprawdy na bakier.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2019/12/05 12:23 #35152

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ups, chyba kolego dałeś się nabrać na fake newsa. :laugh: :laugh: :laugh:

www.money.pl/gospodarka/pensja-maksymaln...48155305657985a.html

Pirlo napisał: Bardzo Państwa proszę abyście zapoznali się z poniższym artykułem- zwłaszcza jeśli jesteście pod wrażeniem ostatniego wystąpienia Adriana Zandberga w Sejmie. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że partia "Razem" jest siłą absolutnie skrajną, populistyczną, a nade wszystko neomarkistowską. Jeśli jesteście Państwo przedsiębiorcami, prowadzicie biznes, to w Waszym najlepszym interesie jest, aby rządził każdy, tylko nie Zandberg i jego czerwoni towarzysze.

Link tutaj- bezprawnik.pl/pensja-maksymalna/?fbclid=...I25Q0-BTzpanNfaAIdBs

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2019/12/06 10:06 #35154

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Żaden fake news. Posłanka lewicy oficjalnie na twitterze podpisała się pod takim rozwiązaniem, co nie oznacza jeszcze, że formacja ma to oficjalnie w swoim programie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2020/01/03 11:26 #35231

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Zandberg jest takim zacieklym socjalisto-lewakiem, ze innego trudno znalezcc. Dopiero chyba jednak trzeba odczuc na wlasnej skorze jego perfidne i populistyczne zapedy, zeby zaczac sluchac tego co mowi. Zycze wszystkim goracym wielbicielom , zeby mieli choc chwilke , aby sobie na spokojnie przejrzeli materialy na temat tego, czego on chce i do czego dazy i jesli jeszcze nie mieli dosc tego , co bylo za poprzedniego ustroju w Polsce, to niech na niego glosuja. A jak juz dojdzie do wladzy i zabierze im wszystko , co maja , traktujac to jako zwykly podatek od wynagrodzen, to moze rusza wreszcie mozgownica. Tylko, ze wtedy bedzie za pozno. Myslalem, ze ludzie czegos sie w zyciu ucza, ale , niestety, glupota ludzka jest nieskonczona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Partia "Razem"- skrajność, nietolerancja, neomarksizm 2020/01/07 16:44 #35244

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
@Pirlo,bardzo cie przepraszam, ale gdzie do licha widzisz te "socjalne programy obozu wladzy"??? Bo ja niestety widze samo rozdawnictwo i kupczenie. I to na dodatek sterowane z perfidia rozdawnictwo zwyklego posla PiS-u. To kupowanie sobie glosow przez 500+. Kasa ta niedawno przed wyborami wyplacana jest na wszystkie dzieci, czegonie mozna nazwac programem socjalnym! A teraz te 13 i 14 emerytury przed wyborami prezydenta, to zwyczajne kupowanie przez Pisuarie, glosow na naszego prezydencika Dude.Przy najlepszych checiach, ale nie moge niestety uwierzyc w bezinteresownosc zwyklego posla. Na podstawie jakich programow sciagani sa "z nikad" niby Polacy, ktorzy kalecza moj jezyk ojczysty i obsadzani sa na ministeriaqlnych stolkach. Jakie rozeznanie ma np. minister finansow odnosnie naszego srodka platniczego, jakim jest PLN ,nasza dobra, stara zlotowka., Kiedys, za PRL-u i PZPR-u, przywozono takich w teczkach z Moskwy. I to bylo straszne "be"! Polacy walczyli o suwerennosc i sie w koncu doczekali. Tylko teraz nasz polskojezyczny rzad przywozi sobie, tez w teczkach, szkodnikow, ktorzy nie maja zielonego pojecia o nas jako Polakow.
Twierdzenie, ze Polacy marza o uzywaniu w obrotach finansowych wylacznie plastikowej karty zamiast gotowki! Czyje sa to programy-wymysly? Czyzby nie naszej polskojezycznej wladzy?Jakie jeszcze programy szykuje na nas Polakow ten "oboz wladzy"?
Kupczenie glosami niewiele dalo naszemu "obozowi wladzy", bo nareszcie ludzie przejrzeli na oczy
i do Sejmu weszla Konfederacja, ktora stanowi opozycje z prawdziwego zdarzenia a i tez Senat nie bedzie przytakiwal wiecznie "obozowi wladzy", ktory nie mozna uznac za socjalny!!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): yon

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1