Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Oświadczenie Bogdana Dybki w sprawie Spółdzielni Mieszkaniowej 2018/01/13 19:40 #31699

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 691
  • Otrzymane podziękowania: 70
Od Bogdana Dybki, organizatora zbiórki podpisów w sprawie niedawnego odwołania rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach, otrzymaliśmy oświadczenie. Poniżej publikujemy jego treść.


Słubice, 13.01.2017 r.

OŚWIADCZENIE

Ja niżej podpisany oświadczam, że jako wieloletni działacz spółdzielczy na różnych funkcjach sprawowanych z wyboru spółdzielców, który był trzykrotnie wybrany do rady nadzorczej i dwie kadencje jako delegat na Regionalny Zjazd Związku Rewizyjnego SM, nie daję przyzwolenia, aby pan Edward Niedużak niszczył dotychczasowy dorobek spółdzielców.

A jest się czym chwalić. Dorobek naszej SM to 2,5 mln zł. na rachunku bankowym. Pieniądze te są własnością wszystkich spółdzielców, a nie tylko wybranej pseudo elity. Środki pieniężne zasilają wszystkie fundusze SM i są gwarantem płynności finansowej SM. To dzięki nim uniknięto podwyżek czynszu i wykonuje się drobne inwestycje i remonty. A pilnie należy usprawnić wentylacje w blokach z własnym ogrzewaniem gazowym CO i podgrzewaniem wody. Bo ostatnio było podtrucie gazem na ul. Wodnej 2 i była konieczna pomoc medyczna.

Serdecznie dziękuję spółdzielcom za złożenie 228 podpisów na listach o odwołanie członków RN. Za masowy udział w Walnym Zgromadzeniu, twórczą dyskusję, mądrość decyzyjną – danie „czerwonej kartki” dla członków RN i cierpliwe, długotrwałe oczekiwanie na wyniki głosowania. Wierzycie we mnie a ja w WAS. Wspólnie zwyciężymy.

Zwróciłem się na piśmie do władz partii PIS, aby wykluczyła ze swoich szeregów pana Edwarda Niedużaka, członka Zarządu Powiatowego PIS w Słubicach, bo jest ON niegodny do sprawowania tej funkcji. Godzi w dobre jej imię i dlatego winien być wykluczony z partii. Stawiam ultimatum, jeżeli partia nie rozliczy pana Niedużaka w najbliższym czasie, to ja i moi koledzy złożymy rezygnację z członkostwa w partii. Bo gdyby nie nasze zaangażowanie, to pan Niedużak zostałby szefem powiatowym PIS. Przegrał bowiem trzema głosami z panem Sławomirem Dudzisem. Pan Niedużak został wybrany głosami z Cybinki i to oni odpowiadają za jego poczynania.

Z troską o dobro wspólne,

Bogdan Dybka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: Oświadczenie Bogdana Dybki w sprawie Spółdzielni Mieszkaniowej 2018/01/13 20:36 #31700

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja chyba śnię. Niech mnie ktoś uszczypnie. Obudzę się i to wszystko co się dzieje w temacie obsadzenia stanowiska prezesa SM to nie jest prawda. Panie Bareja, wracaj z zaświatów. Scenariusz kolejnego filmu jest już napisany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mustafa.

Odp: Oświadczenie Bogdana Dybki w sprawie Spółdzielni Mieszkaniowej 2018/01/17 16:24 #31739

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
A jakich to przestepstw dopuscil sie Edward Nieduzak ??? Daje przyzwolenie Bogdanowi Dybkiemu aby wszystkie przestepstwa popelnione przez Edwarda Nieduzaka publicznie wymienil! I to punkt po punkcie!!! Czekam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Oświadczenie Bogdana Dybki w sprawie Spółdzielni Mieszkaniowej 2018/02/07 20:38 #32003

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
:evil: I sie chyba nie doczekam :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1